چگونه هتلی پر از مسافر داشته باشیم؟

0 Comments

چگونه هتلی پر از مسافر داشته باشیم؟

در میان تعداد زیاد هتل هایی که در شهرهای مختلف با پیشنهادات و تخفیف های وسوسه انگیز سعی در جذب مسافران دارند، همواره یک عامل به عنوان تاثیرگذارترین فاکتور از دید مسافران مورد ارزیابی قرار می گیرد و آن تمیزی و بهداشت رعایت شده در هتل می باشد. به کارگیری دستگاه های نظافتی مختلف می تواند به کمک نیروی های خدماتی آمده و عملیات نظافت را تسریع بخشد.

 

یکی از این دستگاه ها کف شوی صنعتی است که با تجهیز به برس های دیسکی با اعمال فشاری یکنواخت به سطح زمین تمامی آلودگی ها را از درز و شکاف سطوح جدا می سازد. مخزن آب تمیز و کثیف مجزا در یک کف شوی صنعتی موجب می شود تا شستشو هربار با آب کاملا تمیز انجام شود سپس آلودگی های جداشده از سطح، به کمک تی تعبیه شده در پشت دستگاه جمع آ‌وری می گردند. این دقیقا به  معنی یک شستشوی اسان با کمترین کار فیزیکی و بیشترین سرعت است. اسکرابر سرنشین دار یا کف شوی صنعتی برای محیط های وسیع و مدل دستی برای شستشوی صنعتی کف راهروها و سالن های کوچک انتخابی بسیار مناسب است.

 

ابزاری ساده برای نظافت هتل

از آنجایی که نظافت اتاق ها، سالن های غذاخوری، سرویس های بهداشتی و … در یک هتل باید به صورت روزانه صورت پذیرد می توان از ابزار نظافتی استفاده نمود که این عملیات را ساده تر سازند. ترولی نظافتی یک ابزار نظافت مناسب  و ساده مجهز به سطل های جداگانه برای نگه داری آب آلوده و مواد شوینده، نگه دارنده کیسه زباله، سبد حمل مواد و ابزار های نظافتی است. یک ترولی نظافتی با طراحی ارگونومیک و ساده با تجهیز به سیستم آبگیر رولی و یا فشاری سبب تخلیه کامل آب تی شده و به این ترتیب کیفیت نظافت را افزایش می دهد. ترولی نظافتی می تواند مجموعه ای کامل از ابزار و تجهیزات نظافتی باشد.

 

نظافت آسان محوطه هتل

تمامی آلودگی های  جامد و ریز و درشت در محوطه بیرونی و پارکینگ یک هتل می تواند به راحتی با کمک دستگاه سوییپر شهری جمع آوری شود.  سوییپر شهری از تجهیزات نظافت مکانیزه است که با مجهز بودن به سامانه برس چرخشی، سامانه مکش بهینه گرد و غبار، مخزن با حجم مناسب و سیستم فیلتراسیون، میتواند در کسب کیفیت مطلوب نظافت موثر واقع شود. دستگاه سوییپر شهری به دلیل ابعاد مناسب، در فضا های با گستردگی مختلف کاربری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *