دانلود پایانامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :   هتل بانوان در شهر مقدس قم

تکه ای از متن پایان نامه :

چنانچه یک  خانواده چهار نفره، چنین اتاقی را درخواست نماید، بچه ها در یک اتاق و پدر و مادر در اتاق دیگر اقامت خواهند نمود، بدون این که درب راهرو اصلی را باز کنند، دو اتاق از درب وسط می توانند با هم در ارتباط باشند.

 

کابانا  Cabana:

اتاقی می باشد هم کف، که  پنجره آن به  محوطه ای باز می گردد که متصل به استخر شناست. ساکن چنین اتاقی می تواند برای تعویض لباس از اتاق مخصوص خود بهره گیری نماید.

 

   فیستا سوئیت  Fiesta Suite:

 این نوع سوئیت ها معمولاً در هتل هائی قرار دارند که دارای سالن عروسی می باشد و پس از پایان مجلس عروسی، برای استراحت و خواب در اختیار عروس و داماد  قرار می گیرد. معمولاً مخارج این سوئیت قبلاً جزو هزینه های مجلس عروسی مقصود گردیده و حساب جداگانه ای ندارد.

 

3-7- میهمانسرا:

میهمانسرای جهانگردی تاسیساتی مشابه هتل هستند، که عمدتا در سطح هتلها و یا مهمانخانه های دو تا سه ستاره می باشند و در اکثر شهرهای ایران این قبیل تاسیسات اقامتی ایجاد شده اند. جنبه عام المنفعه بودن،این تاسیسات برج جنبه بازرگانی– اقتصادی آن غلبه دارد.

از این دیدگاه مهمانسراها را می توان جزو اقدامات زیر بنایی بشمار آورد، همچون جاده، آب، برق، پست، تلگراف، تلفن و…

مهمانسراهای جهانگردی در ایران و یا در سایر کشورها بصورت زنجیره تاسیسات اقامتی می باشند و پس مسئله مدیریت و خدمات آنها در سراسر کشور از استانداردهای ویژه خود پیروی می کند.

3-8- مهمانپذیر:

از انواع تاسیسات اقامتی ساده و ارزان قیمت می باشد،که قبل از گسترش هتلها در ایران رایج بوده می باشد. اینگونه تاسیسات معمولا وسایل خواب و استراحت مشتریان ومیهمانان را در اتاقهای جمعی و به ندرت اختصاصی تامین می نماید و تأثیر آن در تامین نیازهای مسافران بسیار بالا می باشد.

بطوری که حدود بیش از 50 درصد، مسافران داخلی در ایران را اینگونه تاسیسات اقامتی خدمات می دهند.

در صورت بهبود در چگونگی ساختمان و تجهیزات و خدمات ضروری این اقامتگاهها در گسترش جهانگردی اجتماعی و خصوصا گردشهای داخلی می تواند سهم عمده ای داشته باشد.

 

3-9-  زائر سرا یا خانه زواری:

زائر سرا تاسیسات اقامتی ایرانی می باشد، که نزد مسلمانان بخصوص شیعیان و در سایر مذاهب مثل بوداییان و هندوها مسیحیان بیشتر رواج دارد.

 هتل بانوان در شهر مقدس قم

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

دانلود پایان نامه ارشد: هتل بانوان در شهر مقدس قم