فال روزانه : فال امروز ۲۵ دی

فال روزانه ۲۵ دی

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: امروز روز کاری خیلی راحتی واسه شما نیس، چون که به فعالیت های کاری شما بی توجهی می شه. شما انتظار اینجور بی توجهی رو از طرف دور و بری ها تون ندارین، اما وقتی بقیه از لحاظ شما کمتر از شما کار می کنن اعصابتان خرد می شه. به جای اینکه اونا به کارایی که کردین اعتراف کنن، ممکنه حتی کار خود رو ول کنن تا بتونن از کار شما انتقاد کنن! تلاش نکنین از خودتون دفاع کرده و بیخودی انرژی تون رو هدر بدین، واسه اینکه شرایط از اینی که هست بدتر می شه. فقط به راه خود ادامه بدین و شما تا هفته بعد در بالاترین موقعیت خود قرار میگیرین.

اردیبهشت: یه نفر شما رو تحت فشار قرار می دهد که راه پایانی خود رو انتخاب کنین، اما شما هرچقدر بیشتر تحت فشار قرار می گیرید بیشتر عقب نشینی می کنین. بدیش اینه شما امروز می تونید از کسائی که حامل خبرهای بد هستن چیزای مهمی یاد بگیرین، اما شاید وسوسه بشوید قبل اینکه اونا خبرشان رو بگن دهانشون رو ببندین. باید چشم خود رو به روی حقایق باز کنین، حتی اگه چیزایی باشن که دلتون نخواد اونا رو بشنوین.

خرداد: شما امروز احساس می کنین مثل یه جنگجوی نینجا شده اید!! اما هر فکری که در ذهنتون شکل می گیرد یه نفر میاد و اون رو با خودش می شورد و می برد! شما احساس بیهودگی و پوچی می کنین، انگار که ایده هاتون به اندازه کافی موثر نیستن. وقتی که نمی تونید سلسله افکارتون رو با هم ترکیب کرده و اونا رو به یه ایده و فکر منظم و قوی تبدیل کنین، اصلا حس جالبی نیس. به جای اینکه ناامید شده و دوباره در رفتارتون بازنگری کنین، از احساسات خود آگاه بوده و بدونین که این سکون و رکود موقتی بوده و تا چند تا روز آینده افکار و نگرشای مثبت بازمی گردند.

تیر: اگه تلاش کنین بقیه شما رو بفهمن واقعا کار مفیدی کرده اید، واسه اینکه بی ضررترین روابط شما در حال عوض شدن هستن و در شرف نزدیک شدن به درگیری و ناراحتی ان. الان مخالفت های رو هیچ هدفی رو دنبال نمی کنه، واسه اینکه فرق های عقیده ای قبلا شناخته شده بودن. علاوه براین هیچ راهی واسه پیدا کردن راه حل وجود نداره، واسه اینکه تموم اعلام نظرها تقریبا استدلالاتی غلط از آب در میاد. پس قبل اینکه صحبت کنین به یافته های و نتیجه های اون خوب فکر کنین.

مرداد: امروز شاید به اندازه کافی پول نداشته باشین که کارایی که دوست دارین رو انجام بدین. یا شاید هم فکر می کنین که لیاقت داشتن چیزای خوب و قشنگتر رو ندارین. اما شاید شما بیشتر از اون چه که واقعا لازمه به خودتون سخت می گیرید. از منفی بافیای خودتون آگاه بوده و تا فردا که نگاه شما تا حدودی متعادل تر شد در مورد خرید کردن و مسائل مالی اراده کردن نکنین.

شهریور: شما امروز از نظر احساسی تعادل ندارین. تو یه لحظه می تونید هر کاری رو انجام بدین و در لحظه دیگه احساس بی فایده بودن می کنین! به جای اینکه در جستجوی جنبه های مثبت هر چیزی باشین، در پوسته تنهایی و دپرس خود گرفتار شده اید. حالا خوبیش اینه الان شما قدرت این رو دارین که راه خود رو عوض کرده و حتی تا قله کوه هم برسین!! یه تصمیم آگاهانه و درست بگیرین و به همون هم بچسبید؛ بقیه چیزها اصلا مهم نیس!

مهر: شما از یه مانع بزرگ و مهم رنج می برید و ناراحتید. مثل اینکه یه نفر مزاجم رویاپردازی های شما می شه و شما نمی تونید خیلی راحت در رویا و خیال فرور فته و خودتون رو از ناراحتی و رنج برهانید. راه سریع و راحتی واسه بیرون اومدن از این حال و هوای جدی وجود نداره. حالا خوبیش اینه شما وقتی که یه بار خودتون رو تسلیم معنویات کرده و حتی چند قدم کوچیک در این راه بردایرید از اینکه این شرایط به سرعت پنهون می شن متعجب میشین.

آبان: شما واقعا نمی خواهید در فعالیتهای گروهی شرکت کنین، حتی اگه آدمایی که در این گروه هستن رو دوست داشته باشین! شاید شما در مقابل افراد و دیدگاه های متفاوتی که دارن گیج می شید و نمی تونید در برابرشان عکس العمل نشون بدین. شما اصلا دلتون نمی خواهد که در مورد قوانین فعالیت های گروهی یا قوانین مربوط به افراد دیگه گفتگو کنین. بدون اینکه خودتون رو مجبور کنین که درباره خود به تموم افراد گروه توضیح بدید، به فعالیت های اجتماعی خود برگردین.

آذر: به جای اینکه در محل کار رفتار مدیریتی و سیاستمدارانه در پیش بگیرین، باید بدونین که دور و بر تون فعالیت های خیلی زیادی در جریانه و افراد دیگه مجبورند با شما کنار بیان. به زبون خودمونی شما بدون اینکه بدونین که واسه قبول کردن نقش رهبری آمادگی دارین یا نه، پاتون رو از گلیم تون درازتر کرده اید. فقط باید یادتون باشه که صبر و صبر بیشتری داشته باشین، چون که رسیدن به موفقیت واسه شما یه مدت زمان می برد.

دی: قبل اینکه هر تصمیمی بگیرین باید بدونین که برنامه ریزی کردن واسه یه تعطیلات عالی یه مدت زمان می برد. اما حتی اگه مسافرت رفتن تبدیل به مقابله ای پوچ و بی فایده یا خیالی و واهی شد، از فکر و رویای مسافرت دست نکشید. تسلیم نشید؛ همین که فهمیدین شما در حال آزمایش شدن هستین، راحت تر می تونید از خود جربزه به خرج داده و تغییرات لازم رو بسازین، پس شما می تونید به راه خود ادامه بدید.

بهمن: اگه شما شریک کاری دارین و یا در کاری با یه نفر سرمایه گذاری کرده اید، امروز یه ناراحتی و مخالف که بالاتر از نبود تفاهم عادی می باشه ممکنه روابط شرین بین شما رو تلخ و پریشون کنه. شاید شما در مورد موضوع خیلی مهمی بیشتر از اندازه سریع صحبت کرده باشین، اما حالا نمی تونید حرف های خود رو پس بگیرین!! در مورد امکانات و شرایط غیر منطقی نباشین، وگرنه مجبور می شید برنامه های خود رو به بعد بندازین. اگه سهم خود رادر انجام وظایف به درستی اجرا کنین، باعث می شید که بادها از جهت موافق وزیده و شرایط روبراه شه.

اسفند: شما امروز در حالی که آرزو می کنین مشکلات از سر راهتون ورداشته شده و شرایط عوض شه، روابط دوستانه تون بیشتر متشنج می شه. هیچ اتفاقی به اون سرعتی که شما دوست دارین روی نمی دهد و شما احساس می کنین به یه مانع ثابت و محکم برخورد کرده اید. به خاطر همین حالا به نیازای غیر قابل کنترل و سرکش خود در مورد استقلال و داشتن آزادی توجه کنین و البته در نظر داشته باشین که همه چیز تحت اختیار شما نیس.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا