فال روزانه : فال امروز ۲۶ آبان

فال روزانه ۲۶ آبان

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: قهوهحافظ

فروردین: امروز شور و هیجانتان خیلی زیاد شده و اگه نتونین کاری هیجان انگیز انجام بدین ناراحت و ناامید میشین. بدیش اینه شما قبل اینکه حتی بدونین چه هدفی دارین، باید کارایی رو انجام بدین که بتونین کمی موتور خود رو شارژ کنین. پس برنامه ریزی کردن قبل اینکه تسلیم بشوید عاقلانه ترین کاریه که می تونین انجام بدین.

اردیبهشت: شما به اندازه کافی احتیاط کردین؛ حالا وقت این رسیده که به غریزه خود اطمینان کرده و دست به کار بشوید. اگه بیشتر از احساسات عادی تون به حس ششم خود تکیه کنین به مشکل برمی خورین، اما امروز اطلاعات خیلی خوبی رو از ضمیر ناخودآگاهتان دریافت می کنین. از غرایز خود چیزی آموختن یه جور تمرینه، اما شما این روزا به این نوع آگاهی نیاز دارین.

خرداد: حالا که سیاره بخت تون یعنی بهرام جلوه گیری خود رو تموم کرده، شما با خودتون احساس خودمونی بودن می کنین!! شما امروز باید تواناییای غیر عادی داشته باشین تا بتونین بالاتر از افق دید خود رو ببینین و حرفایی که زده می شه رو به طور دقیق بفهمین. اما تنها دونستن حقیقیت کافی نیس، شما باید بهش عمل هم بکنین. به جای اینکه واسه موشکافی کردن به عقب برگردین فقط به مقصد فکر کنین و بعد با کارایی که انجام می دین به دنبال هدفتون برید.

تیر: امروز از بقیه انتظار نداشته باشین تموم دستورات شما رو اجرا کنن. حتی اگه فکر می کنین اگه بقیه رو در پروژه تون درگیر کنین حس خوبی دارین، بهتره که خودتون مسئولیت هاتون رو بردوش بگیرین. تنهایی کار کردن شاید واسه شما شرایط ایده آلی نباشه، اما بهتر از اینه که با فرد ناخلفی شراکت کنین.

مرداد: امروز شما باید در رفتارتون بازنگری کنین و دلیلی واسه تکیه کردن بر آرزوهاتون وجود نداره. دنبال کردن رویاهایتون همیشه عاقلانه ترین کاری نیس که می تونین انجام بدین، اما الان این موضوع اهمیت بیشتری داره. امروز در زمان حال حضور داشتن کار سختیه، واسه اینکه شما به رفتارها و اعتقاداتی که قبل از این داشتین عادت کردین. در حالیکه گذشته تون رو به خاطر ساختن جایگاهی واسه آینده ترک می کنین، نترس و جسور باشین.

شهریور: پیامای پیچیده ای که دریافت می کنین بیشتر تحریکتان می کنه که وقتتون رو داخل خونه بگذرونین، در حالی که در فکرتون در دور دستا سیر می کنین. حالا خوبیش اینه امروز از طرف بهرام یعنی سیاره بختتون شور و انرژی زیادی رو دریافت می کنین و تحریک میشین از نظر احساسی به موضوعات مهمی نزدیک شید که آزادی بیشتری که خواهانش هستین رو براتون به دنبال داره.

مهر: شما امروز می خواین مواظب تموم کسائی که می شناسین باشین، اما اگه این کار رو بکنین دیگه نمی تونین به فکر خودتون باشین. فهمیدن اینکه رفتار احمقانه ای دارین سخته، ولی وقتی هرچیزی که دارین رو به بقیه می بخشین، لازمه که این موضوع رو فهمید!! البته زیاد هم به خودتون سخت نگیرید، شما به زودی تعادل خود رو باز پیدا میکنین.

آبان: مواظب حرفایی که می زنید باشین!! واسه اینکه شما می تونین الهام بخش بقیه واسه فعالیت هاشون باشین. شاید شما نتونین خیلی راحت آدمایی که بهتون محق شدن رو راضی کنین، چون که شما بیشتر اوقات سخت به نتیجه کاری که هنوز عینی و قابل لمس نیس فکر می کنین. تلاش کنین به عقب برگشته و به دور وبریا تون اجازه نفس کشیدن و استراحت کردن بدین. در این صورت قبل اینکه مجبور به عقب نشینی شید تموم برنامه هاتون به موقع اجرا می شه.

آذر: امروز اهداف دراز مدت تون نسبت به همیشه براتون اهمیت بیشتری پیدا کردن، اما لزومی نداره که اونا حتماً واقعی باشن. این سخن در مورد یه برنامه یا کارای معمولی در لیست فعالیتای روزانه تون صدق نمی کنه. بلکه در مورد رویاهای خلاق و سازنده ایه که باعث می شن شما بالاتر از روزمرگی و مرزهای جهان واقعی حرکت کنین.

دی: شاید شما امروز چند راز مربوط به خود داشته باشین که حتی اگه وسوسه شدید بند رو آب بدین! بهتره اونا ا پیش خود نگه دارین. اول انگیزه خود واسه معلوم کردن رازهاتون رو بررسی کنین؛ اگه شما می خواین فقط به خاطر خالی کردن سفره دلتون این کار رو بکنین، بهتره اصلاً هیچ حرفی نزنین. اما اگه کسی خواست رو راست به شما کمکی برسونه وبه نفعتون کار کنه، شاید، البته فقط شاید! این کار کار خوبی باشه.

بهمن: با اینکه شما فرد آینده نگری هستین، اما ً نمی تونین از وقتای آزاد خود استفاده کرده و به مسافرت یا پیک خوب برید. شاید الان وقت این شده که بفهمین بقیه می تونن واسه یه مدت بدون شما و به تنهایی خودشون از پس کارا بربیایند. حتی اگه واسه این کار مجبور شید با یکی از همکارانتون بحثی جدی داشته باشین، بدونین که اگه فقط یه بار بهشون بگید که نیاز به استراحت دارین می تونین نظر موافق اونا رو جلب کنین.

اسفند: الان وقتی جدی بودنه، البته این حرف حتماً در مورد مسائل کاری نیس. شما احساس می کنین که وظایف زیادی دارین، در حالیکه احساسات و علایقتان شما رو به سفری دور و دراز از عجایب می کشونه. فقط یادتون باشه که نتایجی که امروز شما به اونها رسیده این، حتماً یافته های صحیحی نیستن. توجه کردن به جزئیات می تونه با جریانی آروم شما رو واسه چند هفته از برنامه تون جلوتر بندازه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا