فال روزانه : فال امروز ۲۶ شهریور

فال روزانه ۲۶ شهریور

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فال های پیشنهادی امروز آلامتو : فال ازدواجفال چوب

فروردین: حالا که ماه به نشونه شما برگشته، شما آمادگی کامل دارین که مسئولیت های بیشتری قبول کنین، اما این کار دردسرهایی براتون به همراه داره. این سخن بدین معنی نیس که شما توانایی انجام دادن کارای خاص و عجیب رو ندارین، بلکه معنیش اینه که شما به دلیل اینکه به نیازاتون واقعی نگاه نمی کنین، طاقت شکست خوردن رو هم ندارین. با کم کردن سطح انتظارات خود شانس خوشبخت شدن خودتون رو بیشتر کنین.

اردیبهشت: امروز ماه در دوازدهیمن خونه شما یعنی خونه رازها قرار داره و بعضی چیزها رو از دید شما مخفی نگه می داره، پس شما نمی تونید منشأ ناراحتیای خود رو پیدا کنین. واسه شما خیلی مهمه که بفهمین چه چیزایی رو از دست دادین، اما اطلاعات حیاتی جلوی چشم های حواس جمع شما ظاهر نمی شن. به جای اینکه واسه پیدا کردن حقیقت خوتان رو عذاب بدید، در حالیکه صبر رو پیشه خود می سازید، تلاش کنین به اطلاعاتی که دارین قناعت کنین.

خرداد: امروز پنجمین خونه و دوازدهمین خونه شما یعنی خونه های عشق و محبت داغ شده ان و پس شما نمی تونید در محل کار خیلی راحت حواستون رو روی کارتون تمرکز کنین. عجیبه که اورانوس غیر قابل پیش بینی هم به سمت اونا کشیده شده و حتی پیدا کردن راه درست واسه شما سخت می شه. تلاش نکنین به خاطر حس مسئولیت خودتون رو در محل کار عذاب بدین، بلکه عوضش امروز رو دست از کار کردن شسته و به تفریح کردن بپردازید.

تیر: امروز احتیاجی نیس که منتظر دستورالعملای رئیس خودتون بمونین، واسه اینکه شما می تونید خیلی راحت بفهمین که اون از شما چه می خواهد. ولی بازم باید حواس خود رو جمع کنین، وگرنه فرجام بدی خاوهید داشت که اصلاً قابل توجیه نخواد بود. به جای اینکه با انجام دادن کارای بی اهمیت وقت باارزش خود رو تلف کنین، از نگاه های سازنده خود بهره بگیرین.

مرداد: شما امروز زیاد تلاش نمی کنین شور و هیجان خود رو کنترل کنین. این موضوع دوستان و همکارانتون رو حسابی حیرت زده می کنه، اما اونا از گوش کردن به آرزوهای بزرگ شما خیلی زود خسته نمی شن. با کمتر حرف زدن و بیشتر عمل کردن می تونید به کسائی که از شما انتقاد می کنن نشون بدید که شما فقط ادعا ندارین. اینک عمل کردن به وعده های خود خیلی مهم تر از داشتن نگاه های بزرگه.

شهریور: امروز یکی از دوستان و یا یکی از همکارانتون می تونه با انجام دادن کاری به طور کاملً بیریخت و زننده شما راشگفت زده کنه. شما می تونید مخالفت خود رو نسبت به حرفه هایی که بیان می شه بگید، اما حالا عاقلانه س که تعجب خود و یا قضاوت منفی خود رو نشون ندین. به جای عکس العمل نشون دادن موقعیت خود رو حفظ کنین و بر اعصاب خود مسلط باشین.

مهر: در حالی که اورانوس با ما در مورد بی فرق بودن صحبت می کنه، ونوس یعنی سیاره بخت شما می تونه خواسته ها و چیزهای مورد علاقه شما رو نشون بده. شما امروز به فرد یا چیزی در محل کارتون خیلی وابسته شده اید، البته این نشونه عشقی عاشقونه نیس، چون که شما می خواهید تموم آزادی های خود رو داشته باشین. در حالیکه تلاش می کنین میونه روی رو پیشه خود کنین به سمت دعوا و درگیری نرید.

آبان: شما امروز ایده های جدیدی واسه اینکه کاراتون رو سریعتر انجام بدین دارین، اما چیزی فکر شما رو عذاب می دهد و شما نمی دونین که بین نوآوری و ابتکار و کارای روزمره همیشگی کدوم رو انتخاب کنین. باوجود اینکه شما دوست دارین با چند تن از دوستان خاص خود به استراحت و تفریح بپردازید، ولی حالا وظایف کاریتون در اولویت قرار دارن. اهمیت دادن به این اولویت ها به شما کمک می کنه فرد موفق تری باشین.

آذر: امروز اصلاً اهمیتی نداره که شما چقدر کار واسه انجام دادن دارین، شما خیلی راحت قول می بدید و بعد به تفریح کردن مشغول می شید. متأسفانه امروز وقت تفریح و بازی کردن نیس، شما در روزای دیگه می تونید این کار رو بکنین، ولی امروز اول باید وظایف کاری خود رو تموم کنین. اگه امروز خیلی با جدیت و تلاش زیاد کار کنین، روزای دیگه شانس این رو دارید که با خیال راحت تفریح کنین.

دی: شما امروز فکرهای زیادی در سرتون دارین، اما وقتی یه دوست صمیمی و یا یکی از اعضای خونواده تون به شما نیاز داره نمی تونید در محل کارتون توجه کافی روی کار خود داشته باشین. به نظر می رسد وقتی که شما در محل کارتون گرفتار می شید، می تونید از زیر بار مسئولیت هاتون در خونه فرار کنین، اما این موضوع اصلاً حقیقت نداره. پس امروز به مشکلات خانوادگی و شخصی خود رسیدگی کرده و کارای خود رو به روز دیگری بندازین.

بهمن: شما امروز می خواهید تغییراتی در کار خود بدین، اما باید بدونین که شانس همیشه به کمکتون نمی آید. اولین کاری که باید بکنین اینه که یکی از کاراتون رو با روشی جدید انجام بدین، چراکه شما همیشه در جستجوی راه حل و روش های مؤثر و مناسب هستین. اما اگه فقط به خاطر اینکه شما از راه های قبلی تون خسته شده اید، بخواین این کار رو با روشی متفاوت انجام بدین، اصلاً کار خوبی نکرده اید. پس روش های مناسب و درست رو تغییر ندین.

اسفند: امروز آرزوهای غیر شخصی شما که با آرزوهای افراد دیگه فرق داره باعث می شه همکاری بین شما و اونا قطع بشه. این موضوع باعث ناامیدی شما می شه، چون که شما به یه نفر که شاید دوست صمیمی تون یا یکی از همکارانتون باشه خیلی وابسته شده بودین. اما شما نمی خواهید روش خود رو هم تغییر بدید. با همه این احوال اگه می ببینن که نمی تونید به تنهایی از پس کاراتون بر بیایید دوباره به دوستانتون ملحق شید.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا