فال روزانه : فال امروز ۲۷ آذر

فال روزانه ۲۷ آذر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال حافظ شیرازیفال گروه خونی AB

فروردین:به نظر می رسد که امروز همکاران شما بر رفتارتون عیب و ایراد بگیرن، اما شما احساس می کنین که مانند دیگه روزا هستین و کار متفاوتی انجام نمی بدید. شاید اونا زیادتر از اندازه خرده گیر و عیب جو هستن، اما قبل اینکه با اونا جرو بحث کنین، ببینین چیکار می تونید بکنین که این نگرانی های بیخود اونا رو برطرف کنین. شاید این مسئله فرصتی باشه که شما بتونین رابطه خود رو با بقیه بهتر کنین به جای اینکه همیشه از این شکایت کنین که به چه دلیل بقیه ارزش کاری که شما انجام می بدید رو نمی فهمن.

اردیبهشت: به نظر می رسد که امروز بهتر از همیشه بتونین کار کنین و کاراتون رو به موقع انجام بدین به خاطر اینکه اونا راحت تر از گذشته به نظر می رسند. در واقع، شاید به این خاطر باشه که همکاران و دوستان شما که همیشه حواس شما رو از کار کردن منحرف می کردن امروز خودشون به اندازه کافی کار دارن که سرشون به کار خودشون باشه.الان زمان تنبلی نیس که شما بخواین از برنامه ها و کارای خود طفره برید؛ شما توانایی سازماندهی کارای زیادی رو دارین اما اگه واسه شروع قدم محکمی وردارین.

خرداد: دامنه به طور کامل جدیدی پیش روی شما ظاهر می شه که ممکنه شما رو از کارایی که دارین منحرف کنه. اما به معنی این نیس که باید از احساسات خود صرف نظر کنین؛ بلکه باید اونا رو بررسی کنین و ببینین کدامشون ظرفیت این رو دارن که شما رو به عمل وادارند. ممکنه کمی تمرین لازم داشته باشین، اما یاد می گیرید که چیجوری خود رو در برابر اتفاقات خارجی کنترل کرده و در راه خود درست قدم وردارین.

تیر: وقتی که افکار شما احساسات تون رو پشتیبانی می کنن خوشحال تر به نظر می رسید، حتی اگه وقتی باشه که در حالت به طور کامل جدی قرار دارین. حالا ماه از سومین خونه شما در حال عبور می باشه که همون خونه ارتباطات شماس، شما به طور کامل مطمئنین که در راه درست قدم بر می دارین. هنوز عجله ای در کار نیس؛ آخرین نقشه شما شاید یکی دو روزی واسه شکل گرفتن وقت نیاز داره.

مرداد: الان زمان اون هستش که شرایط رو برسی کنین که ببینین تا کنون چه کارایی کرده اید و واسه ورود به مرحله بعدی آماده بشوید بی اینکه نیاز باشه خود رو مانند سری قبل درگیر کنین. ثبات بخشیدن به کارا و روش هاتون موجب می شه که بتونین سطوح بالاتری از خلاقیت و نوآوری رو بسازین. یادتون باشه، احتیاجی به گذاشتن انرژی بیشتر در کار نیس؛ بلکه باید توسط هوش خود لیاقت خود رو در هر کار جزیی هم که به شما پیشنهاد می شه نشون بدید.

شهریور: برگشت ماه به نشون شما می تونه کمی باعث پریشون شدن شما شه. از طرف دیگه، به شما یادآوری می کنه که باید کیفیت کارتون رو بالا ببرین، و در ارتباطات و خودباوری تون پیشرفت بسازین. حالا خوبیش اینه، داشتن اطلاعات خوب به شما این امکان رو می دهد که بتونین شفاف فکر کرده و تصمیمات با فکر بگیرین. از طرف دیگه، جایگاه ماه به شما بر احساسات داخلی تون تاکید می کنه، که می تونه شما رو مجبور کنه که انتخاب های گذشته خود رو حدس بزنین. توجه کافی به قلب و عقل تون می تونه بهترین ها رو براتون در دنیا جفت و جور کنه.

مهر: شما دو روزفرصت دارین تا کارای نیمه تموم خود رو سروسامون بدید تا زمانیکه ماه به نشون شما برگرده و دوره جدیدی رو در زندگی شما بسازه. این زمان خوبی واسه شروع یه کار جدید نیس؛ بهتره اون کارایی که تموم نشده مونده ان رو به پایان برسونین. اما انجام دادن وظایف تون در کمال لیاقت واسه شما کافی نیس. مسایل بسیاری واسه شما وجود دارن که می تونید یکی از اونا رو انتخاب کنین تا انرژی و شادمانی رو براتون با هم بوجود بیارن.

آبان: با اینکه توجه شما به آینده منعطف شده، شما نباید نگاه تون رو به جایی که درآن وایس تاده اید از دست بدین و فقط به این توجه کنین که چه چیز پیش روی شماس. این امکان براتون هست که بتونین دیدگاه هایی درباره آرزوهای خود داشته باشین و هم بتونین واقعیات روزانه خود رو ببینین و شما می فهمید که در نقطه درستی از زندگی خود وایس تاده اید، زمانیکه بر رویاهای خود آگاهی داشته باشین حتی اگه در خواب باشین.

آذر: ایده های بزرگ و نقشه های پر زرق و برق به طرف شما می آیند، اما برگشت ماه به نشون شما نشون دهنده اینه که شما باید کمی خودتون رو کنترل کنین. هیشکی دیگه این کار رو واسه شما نمی کنه. به جای اینکه به افق های دوردست خیره شید و آرزو کنین که کاش اونجا بودین، به این توجه کنین که چی درست سر راه شما قرار گرفته.

دی: شخصی امروز پیش شما میاد تا واسه اتفاقی که براش اتفاق افتاد چاره جویی کنه و شما به اون کمک می کنین، درباره استواری بخشیدن به پروژه ای یا پیدا کردن یه راه حل ساده واسه انجام بهترین کار. ذهن شما این توانایی رو داره که از هزاران جزییات بیخیال بشه، اما قادر نخواد بود که تصمیم درستی بگیره که چه چیز مهمه و چه چیز نه. اما زیاد درگیر محاسبه و موشکافی نشید. دلسوزی رو چاشنی کارتون کنین تا بین کاری که به سختی خوب می شه فرق رو احساس کنین تا بقیه رو از لیاقت و کاردانی خود مبهوت کنین.

بهمن: ممکنه امروز کسی به شما پیشنهاد احساسی تاثیر گذاری دهد که واسه شما ناخوشایند باشه که از اون طفره برید. عجیب اینکه، تلاش های شما واسه دوری کردن از یه ناحیه نامعلوم سخت تر از اینه که نفس عمیقی بکشین و خود رو در اون بندازید. حتی اگه شما با احساسات پیچیده ای محاصره شده باشین، روی شنیده هاتون تمرکز کنین و بعد چیزی که رو احساس میکنین بگید. می تونید از این تاثیر شدید  استفاده کنین تا نگاه تازه ای به زندگی داشته باشین.

اسفند: ورود ماه به هفتمین خونه شما یعنی خونه شراکت شما باعث تغییر توجه از شما به طرف کسانیه که با شما کار می کنن یا همبازی شما هستن. اما ممکنه اونا کمتر مایل باشن که رویاها و مهارت هاتون رو تشویق کنن، که این باعث ناراحتی شما می شه. با اونا به خاطر این ناراحتی برخورد نکنین؛ بلکه زمینه هایی رو که باعث آگاهی بقیه از شما می شن رو پرورش بدید.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا