فال روزانه : فال امروز ۲۷ خرداد

فال روزانه ۲۷ خرداد

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما امروز راحت تر هستین کارایی رو انجام بدین که براتون بیشترین اهمیت رو دارن. به جای تلاش کردن واسه تعیین کردن دقیق نیازای بقیه، شما می تونین این کار رو برعکس انجام بدین. اما خودخواه بودن باعث می شه که به هدفتون نزدیک نشید. به خاطر منتظر بودن واسه وارد شدن موج جدیدی از انرژی از انجام دادن کارایی که توانایی اونا رو دارین نترسین.

اردیبهشت: حتی اگه تازگیاً شما تمایل دارین که احساساتان رو واسه خود نگه دارین، ولی گزینه سکوت کردن همراه با قدرت رو واسه خود برنگزینید. حالا خوبیش اینه دوستان شما و آدمایی که دوستتون دارن به واسطه ظاهر شما می تونن حقیقت رو بفهمن. حتی اگه نسبت به تصمیم مالی جدیدی که گرفتین احساس خوبی دارین، ممکنه که هنوز واسه اون چیزی که بعدا اتفاق میفته آمادگی نداشته باشین. به خاطر  اینکه عقاید عمومی رو هم بدونین این قضیه رو با یه دوست صادق در میان بذارین.

خرداد: با وجود احساس سستی و رخوتی که امروز در شما هست، می تونین واسه کارای امروزتان عالی برنامه ریزی کرده و اونا رو فهرست بندی کنین. با اینکه این کار محتمالاً زمان زیادی رو می خواد که این زمان صرف تأمل کردن در چگونگی انجام این امور می شه، ولی این کارا شما رو مشغول می کنه و شما رو با مسئولیتهایی مواجه می کنه که یکی پس از دیگری از راه می رسن. متأسفانه بعد از اینکه این سر و صداها خوابید، شما بازم باید باید با پرسشهای بدون پاسختان روبرو شید.

تیر: شما کارای زیادی واسه انجام دادن در پشت صحنه دارین، اما ممکنه رویاهای خیالی جهان درونیتان تا حدی که شما دوست داشتین، تأثیری روی جهان واقع نداشته باشه. وقتی دچار مشکل میشین که نتونین رابطه محکمی بین کارتون و رویاهایتون بسازین. قاطی کردن این دو بحث با همدیگه می تونه باعث ایجاد یه مشکل غیر قابل حل بشه. به جای اینکه تلاش کنین از جنبه های جور واجور یه موضوع سر در بیارین، تا جایی که می تونین رو راست عمل کنین.

مرداد: حالا که ستاره مریخ در نشونه شما قرار گرفته شما انرژی خیلی بالایی دارین، اما ممکنه در راهی که شما رو به هدفهایتان میرسونه حرکت نکنین. یه علامت خطر قرمز واسه خودتون فرض کنین و با دقت به نشونه های دور و برتون نگاه کنین. پیامهای مهمی در راه هستن؛ اما اونا با یه زبون آشنا نوشته نشده ان. عوضش جهان خارج در حال ایجاد ارتباطی سمبلیک با شما هستش و در این موقع شما می تونین از پیامهایی که واسه شما میذاره سر در بیارین.

شهریور: این جوری انگار شما با رفتاری حرفه ای در حال پرداختن به مسائل هستین، اما روش رابطه برقرار کردن شما روشی توأم با تظاهره. تا وقتی که بقیه فکر کنن شما خیلی گرفتار هستین، بهتر می دونن شما رو تنها بذارن. اما اونقدر هم که به نظر می رسه درگیر نیستین و شما بیشتر می خواین خودتون رو از حوادثی که در اجتماع، محل کار یا مدرسه میفته دور نگه دارین. لزومی نداره دور و بر خودتون مرزهایی غیر لازم رو به وجود بیارین.

مهر: بحران و تنش در حال رشد کردنه، اما شما هنوز آماده دست و پنجه نرم کردن با مسأله ای غامض و غیرقابل حل نیستین. درعوض ممکنه دوست داشته باشین با ورزش کردن، با یه دسته کارت و یا فقط با دوستانتون خودتون رو سرگرم کنین. وقت گذروندن با دوستان مثل خود موضوع مثبتی در زندگی شماس، مگه اینکه واسه فرار کردن از وظایف به این کار پرداخته باشین.

آبان: ممکنه شما درزمان چند روز گذشته شروع به کار کردن روی یه پروژه کرده باشین و اگه این کار رو انجام دادین، حالا زمان اینه که بر چیزی که تا کنون خلق شده پایداری و ثبات اضافه شه. با زور و سرعت زیادتر از اندازه کارا رو به جلو بردن مثل این می مونه که تو یه ساختمون قبل اینکه پایه های اون پی ریزی شه طبقه های زیادی در ارتفاعات بالای اون ساخته شه. حتی اگه ذهن شمام با شتاب به جلو میره، آروم حرکت کرده و طبق یه برنامه از پیش آماده شده کاراتون رو انجام بدین.

آذر: امروز واسه شما یه روز هیجان انگیز هستش، اما حالا که ماه به نشونه شما برگشته، ممکنه تحمل کردن حالتهای متغیرتان واسه شما سخت باشه. هرچند دوره نگاه کردن به گذشته شده، اما شما بازم دوست دارین که بیشتر به پشت سرتون نگاه کنین تا به جلو. آمادگی رها کردن اون چیزی که در گذشته بدست آوردین رو داشته باشین. بعد یه آداب شخصی بسازین که به واسطه اون بتونین واسه ایجاد کردن یه مرز مشخص بین بحران گذشته و جادوی زمان حال به خودتون کمک کنین.

دی: ممکنه شما شروع به نشون دادن کارایی کرده باشین که می تونین اونا رو تحت فشار انجام بدین، اما وقتی چهره واقعی خود رو نشون می دین که یه امر غیر منتظره واقعی نیازمند توجه شما باشه. منظور این نیس که شما باید استعدادهای منحصر به فردتان رو به بقیه نشون بدین. بلکه شما باید ارزش کارای خودتون رو بدونین و طبق رویاهایتون زندگی کنین.

 

بهمن: اگه شما امروز با فرد جدیدی آشنا بشوید، حجاب و پرده بین دنیای شما ممکنه اونقدر نازک شه که شما همه چیز رو در مورد زندگی گذشته یا بعضی از جنبه های دیگه زندگی اون فرد بفهمین. حتی اگه این موضوع رو باور ندارین، تجربه برخورد کردن با فردی رو در نظر داشته باشین که این شخص اونقدر به نظرتون آشنا میاد که احساس می کنین قبلاً با هم دوست بودین.

اسفند: وقتی که امروز واسه شما تبدیل به روز سختی می شه، ماهیای نشونه شما فقط سخت تر کار می کنن. این عکس العمل نامشخص ممکنه نتیجه تمایل شما واسه رویاپردازی درمورد شغل ایده آلتان باشه، اما پریشون کردن خود با وظایف بیشمار می تونه به ذهنتون کمک کنه که خودشو با چیزای دیگری مجهز کنه. شما باید تا زمان رسیدن به رضایت کامل راه زیادی رو طی کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا