فال روزانه : فال امروز ۲۷ شهریور

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فال های پیشنهادی امروز آلامتو : فال روزانهفال عطسه

فروردین: شما امروز به یاد آرزوهای گذشته خود افتادین و تمایل تون به یادآوری آرزوهای قدیمی تون خیلی شدت گرفته. اما فکر نکنین که این آرزوها فقط با یادآوری کردن برآورده می شن. شما مجبور میشین بخش هایی از رویاهای خود که مهم تر هستن رو انتخاب کنین. تلاشی سخت واسه فهمیدن توانایی های خود الان عاقلانه ترین کاره.

اردیبهشت: سیاره بخت شما یعنی ونوس امروز با نپتون الهی برخوردی عاشقانه داره و شما از سمت خواست های جسمی به طرف جهان خیالی پیدا می کنین. این اولین قدم واسه به حقیقت پیوستن آرزوهاتونه. شما باید توجه خود رو روی چیزایی که بیشتر بهشون علاقه دارین متمرکز کنین، اما بعد باید از نگرانی و حرص و جوش خوردن دست وردارین و همه چیز رو به خدا بسپارین.

خرداد: شما امروز می خواهید بحث و گفتمانی هیجانی راه بندازید، اما ممکنه تصادفاً باعث بروز سوء تفاهم شید، مگراینکه قبل از باز کردن دهنتون به همه چیز فکر کنین!! الان شما زیاد تمایل ندارین کارای لازم رو انجام بدین، پس قبل اینکه شروع به کار کنین، وقتی رو به استراحت کردن اختصاص بدین.

تیر: شما وقتی با دوست صمیمی تون در مورد مشکلات خود در منزل صحبت می کنین باید به طور کاملً واقع بین باشین. اعتماد شما به دوست خود باعث می شه به هر حرفی که به شما می زند و شما بهش نیاز دارین گوش بدید، اما ممکنه اون نتونه پیشنهاد ای به شما بکنه که بهش نیاز داشته باشین. به جای اینکه از بقیه توقع زیادی داشته باشین، خودتون تلاش کنین چیزایی که نیاز دارین رو پیدا کنین.

مرداد: امروز که ماه وارد برج ثور می شه شرایط به نفع شما پیش می رود و شما فراموش نمی کنین که باید وظایف روزانه خود رو انجام بدین. اما چون اورانوس هم وارد این تصویر می شه انگیزه تغییر دادن کارها در شما بسیار شدت می گیرد. به کارای که قبلاً انجام داده اید دیگه فکر نکنین؛ خودتون رو واسه آینده و اهداف اصلی و خاص خود آماده کنین.

شهریور: امروز شما در کارتون کمی به مشکل برمی خورین و اگه این اتفاق بیفته دیگه چیز زیادی اون طور که توقع داشتین براتون روشن نمیشه. حالا خوبیش اینه کارتون به جاهای باریک نمی کشد!! به جای اینکه واسه چیزایی که دوست دارین بجنگین، آرامش داشتن و انعطاف پذیر بودن رو تمرین کنین. از توانایی های جسمی طبیعی خود استفاده کرده تا روزتون رو از این حالت و وضعیت مشکل بیرون بیارید.

مهر: شما امروز می تونید یه هنرمند و یا شاعر باشین!! پس کارای دستی و یا ژورنال خود رو بیرون آورده و خودتون رو مشغول کنین. اما این کار فقط جزو اولویت های شما نیس، بلکه باعث رابطه پیدا کردن با آرزوهاتون هم می شه. هر چیزی که امروز به شما حال و هوای الهی بده، در آخر می تونه بهتون کمک کنه که به اهداف و آرزوهای خود نزدیک تر شید.

آبان: امروز شما اگه بخواین با در نظر گرفتن تخیلات و رویاهای خود پیش برید کارای زیادی واسه انجام دادن دارید، اما شما در مطرح کردن تخیلات خود با بقیه خیلی سریع عمل نمی کنین. چون که می خواهید بعضی چیزها رو مخفی نگه داشته و در موردشون به بقیه حرفی نزنین و در این راه خیلی هوشمندانه رفتار می کنین. اگه بعضی از چیزها به بیرون درز یپدا کرد ناراحت نشید! شما به طور کاملً توانایی دارین که این مشکل رو رفع کنین.

آذر: امروز پیدا کردن راهی واسه تعادل برقرار کردن بین رد و بدل کردن نظر کردن با دوستانتون و بیشتر از اندازه حرف نزدن براتون خیلی سخته. امروز شما واسه خود مرزهای روشن و دقیقی تعیین نکرده اید، پس حواستون باشه که ممکنه وقتی جواب سئوال بقیه رو می بدید اونا زیاد به حرف های شما توجه نکنن. پس اگه کسی از شما سوال خوبی هم سوال کنه شما تشویق می شید بهش بگید که اهداف اصلی خود رو فراموش کرده اید.

دی: اگه شما نتونین حقایق رو به صورت داستانی منظم جمع آوری کنین حسابی ناراحت میشین. شاید امروز اطلاعات زیادی هم در دسترس شما باشه، ولی ً شما هر قدر هم تلاش کنین نمی تونید حرف خود رو بزنین. از منطق و دلیل آوردن کردن دوری کنین؛ فقط در برابر چیزایی که بهشون ایمان دارین ایستادگی کنین.

بهمن: امروز با بحث کردن و توجیه کردن یکی از باورها و اعتقادات خود بی خودی انرژی تون رو تلف نکنین. دفاع کردن از موقعیت و جایگاه خود کاری چرت و بی فایده هستش، مگه اینکه اطلاعات شسته رفته و منظمی داشته باشین که فقط در این صورت می تونید به چیزی که می خواهید برسین. تغییر دادن فکر خود کار راحتی نیس، اما اگه شما یه بار سود و سود خود رو تشخیص داید، این کار براتون راحت تر می شه.

اسفند: امروز بیان عشق کردن براتون کار زیاد راحتی نیس، واسه اینکه ذهن شما درگیر مسائل و موضوعات خیلی مهمی است. وقتی که شما مجبور می شید به خاطر مصلحت و نفع شخصی تموم مسائل عاطفی خود رو از یاد ببرین، روز باحالی دارید. اگه احساسات شما نسبت به بقیه خیلی شدید شده نگرانی به خود راه ندین، فقط وقتی با کسائی که دوستشون دارین صحبت می کنین، راستگو و مهربون باشین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا