فال روزانه : فال امروز ۲۷ فروردین

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

 

فروردین: با اینکه شما از موقعیتی که در اون قرار دارین خشنود و راضی نیستین،  با این وجود آماده اید که  واسه لحظاتی دست از جنگ وردارین و همه چیز رو آسون بگیرین. بدیش اینه، ممکنه شرایط با شما همراهی نکنن، اینطوری شما نیاز دارین که به فکر حل مشکلات و مسائل غیر قابل انتظار باشین. علاوه بر این، شما حالا می تونین یه پیشرفت اساسی در کارتون داشته باشین. پس یه نفس عمیق کشیده و قدم محکمی واسه شروع روز خود وردارین.

اردیبهشت: ممکنه امروز دریابید که به چه دلیل درزمان روزای گذشته همیشه دور خود می چرخیدین. امروز می تونین نتیجه زحمات این چند روزه خود رو بگیرین. اما مراقب باشین که تنبلی نکنین چون که در آخر چاره ای ندارین که به سرعت خود اضافه کنین. می تونین همون طوری که اوقات خوشی رو می گذرونین، پیشرفت مهمی هم داشته باشین. لیستی از کاراتون جفت و جور کنین، اما یادتون نره که کمی هم زمان فراغت واسه خود در نظر بگیرین. به نتیجه خوبی می رسین. امتحان کنین!

خرداد: قدمای ناپایدار و پریشونی که تا کنون داشتین باید امروز آروم شن. حس کنجکاوی تون شما رو تحریک می کنه تا جواب تموم سئوالایی رو که تو ذهن خود دارین پیدا کنین. به جای اینکه علاقه مند یاد گرفتن هرچیزی که می ببینن باشین، روی اون مسائلی تمرکز کنین که نقش اساسی در زندگی شما اجرا می کنن. تسلیم ملال و سستی نشید؛ اهل عمل باشین و کارای ناتمامی رو که مربوط به محل کار یا خونه تونه رو شناسایی و به پایان برسونین.

تیر: رو دوش گرفتن رهبری جمعی از دوستان یا همکاران می تونه ایده جالبی واسه امروز شما باشه، به خاطر اینکه اونا باور دارن شما اشتباه نمی کنین. معمولا تیرماهیا دوست ندارن که به کسی اجازه بدن به جای اونا تصمیم بگیره، اما حالا آرزوهای محقق نشده شما می تونه تاثیر منفی بر توانایی اراده کردن شما داشته باشه. فقط یادتون باشه که قبول کردن پند و عبرت بقیه چیزی از شما کم نمی کنه. در آخر، شما تنها کسی هستین که باید انتخاب کنین!

مرداد: گره خوردن به یه عمل تکراری و برابر شما رو عصبی می کنه، اما امروز شما اونقدر حواس جمع هستین که بفهمین چی واسه شما بهتره. اگرنخواهید بقیه شما رو به عنوان کسی ببینن که از حرفش برمیگرده، الان زمان خوبیه که احساسات خود رو مخفی کرده و فقط کارتون رو بکنین. فعلا کارای زیادی واسه انجام دادن دارین؛ اما نگران نباشین، شما همیشه می تونین درباره احساسات و افکار داخلی تون صحبت کنین.

شهریور: شما اون کسی هستین که بقیه حسرت تون رو می خورن چون که عملگرا بودن شما اون چیزیه که اونا نیاز دارن. به نظر می رسه امروز همکاران شما با لیاقت تلاش کنن و فرصت رو از شما بربایند و بعد به چشم یه آماتور به شما نگاه کنن. اگه همیشه به دنبال انجام دادن کارتون بودین، حالا آماده اید که سرعت تون رو از جا در آورد کرده و کمی استراحت کنین. با این حال، هنوز اگه دوستان نیاز به کمک شما داشته باشن اونا رو کمک می دین. فقط این کار رو با بی میلی نکنین. این کار رو بکنین چون از ته دل می خواین !

مهر: ممکنه امروز درگیر مسئولیتای خانوادگی ای شده باشین که با وظایف کاری تون دخالت کنه. اما شما باید قادر باشین که زمان خود رو خوب تقسیم بندی کرده و  همه اونا رو انجام بدین. دوست دارین کاری انجام بدین که بیشترین اهمیت رو واسه تون داره، پس تا کارتون به انتها نرسیده اونو رها نکنین. از گرفتن تایید و تایید بقیه دوری کنین؛ عوضش به وجدان و غریزه تون اعتماد کرده و اجازه بدین اونا شما رو راهنمایی کنن. اگه اعمال شما از صمیم دل تون باشه، دیگه کسی به شما نمی گه به چه دلیل کارتون رو همین الان به پایان نرساندید.

آبان: برداشتن یه قدم محکم و استوار در اوایل روز باعث می شه بیشتر از اون که فکرش رو بکنین بهره وری و کارایی داشته باشین. اما بیشتر از توان تون کاری رو قبول نکنین، به خاطر اینکه فشار و استرسی که شما بر خودتون وارد می کنین نیروی تون رو گرفته وبرای تون خراب کننده س. توانایی شما واسه واقع بین بودن چیزیه که بقیه  بیشتر از هر چیز دیگری از شما یاد می گیرن، و حالا خوبیش اینه این چیزیه که شما می تونین به اونا بدین بدون اینکه تلاش اضافی نشون بدین.

آذر: شما امروز نمادی از استواری و پایداری هستین و تصمیم شما واسه انجام دادن کاراتون ممکنه امروز تشویق و حیرت همکاران تون رو به دنبال داشته باشه. اما این تنها درباره این نیس که شما مشتاقید که تلاش و تلاشی دوبرابر از خود نشون بدین؛ بلکه مسئله اینه که شما چیجوری درک و فهم عادی خود رو بکار می گیرین تا ارزش تون رو تو یه کار تیمی به بقیه نشون بدین؛ نگران مطرح کردن یا کار خاصی واسه معرفی کردن خود نباشین. زیرکانه ترین سیاست شما اینه که  تواناییای خود رو بشناسین و اعتماد به نفس تون رو تقویت کنین!

دی: با اینکه شما می تونین قهرمون انجام مسئولیتای متفاوت باشین، جادویی که امروز از تواناییاتون سر بیرون می آورد تا صلاحیت و لیاقت شما رو با آسیب پذیری عاطفی تون ترکیب کنه. ماه در اولین خونه از “شخصیت” تون شما رو قادر می سازه تا نیمه ملایم تر و با مهربونی تر خود رو به نمایش بذارین، بدون اینکه لازم باشه به کسی دروغ بگید. بقیه شما رو دوستانه تر پیدا می کنن و شایداز کارشون فاصله بگیرن تا کمی با شما صحبت کنن. یادتون باشه که بهترین کاری که می تونین بکنین اینه که با دل و جون به صحبتای بقیه گوش بدین.

بهمن: امروز تغییرات خلقی شما باعث ایجاد مانع بر سر راه شما نمی شه. حالا خوبیش اینه، شما میتونین که نیازای شخصی تون رو واسه خودتون نگه دارین ولی به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که اونا مزاحم امور کاری شما نمی شن. اما این مسئله به معنی این نیس که شما احساسات خود رو ندیده  می گیرین. فقط قبل اینکه عکس العمل نشون بدین بررسی کنین و ببینین چی مناسب اون موقعیته. شما نمی تونین احساسات تون رو کنترل کنین، اما می تونین تلاش کنین تا در مواقع سخت کمی بر خود مسلط شید.

اسفند: امروز می تونین تو یه تیم ورزشی نقش یه توپ زن مصمم و با اراده رو بازی کنین، مخصوصا اگه استاد کارای گروهی باشین. حرفه های اخیرتون ممکنه بقیه رو متعجب و حیرت زده کنه یا حتی کسی رو برنجاند و الان زمان اینه که از بیان احساسات داخلی تون دوری کنین چون که ممکنه به خودتون هم آسیب وارد کنه. حالا خوبیش اینه، تصمیم خستگی ناپذیر شما واسه بیان کردن افکارتون ممکنه توجه بقیه رو به خود جلب کرده و باعث شه تا بقیه رو هم از شما پیروی کنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *