فال روزانه : فال امروز ۲۷ مهر

فال روزانه ۲۷ مهر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال حافظ  – فال شغل

فروردین: امروز تقریباً واسه شما آسونه که احساسات شخص دیگری رو تحقیر کنین، اما اگه خیلی بی توجه باشین، شایدً خیلی زود با عملی انتقام جویانه مواجه میشین. اشکال روش شما در اینه که شما کار خودتون رو دست کم می گیرین. اگه واقعاً می خواین که در آینده موفق باشین، اول باید زمان کافی واسه برقرار کردن رابطه عاطفی با شخصی که دوست دارین بذارین.

اردیبهشت: شما وقتی هنگام رسیدگی کردن به مسئل مالی تون با اختلاف روبرو میشین، دوست دارین که راحت و بی خیال باشین، البته اتفاق خطرناکی هم نمیفته. این موضوع فقط در مورد مسائل مالی صدق نمی کنه، بلکه در مورد شخصی هم که شما بر اون نظارت داره اتفاق میفته. تا وقتی که احساس امنیت رو در خودتون به وجود نیاورده اید حرکت کردن واسه شما مشکله. اما ثبات و پایداری وقتی به وجود میاد که در روش و رفتارتون انعطاف پذیر و سازش پذیر باشین.

خرداد: شما امروز به اندازه ای باهوش و جذاب هستین که به آسونی می تونین از خود بی خود شده و شخص دیگری رو بسیار زیاد تحت فشار بذارین. افراد دیگه در حالیکه نسبت به اون چیزی که ظاهر می شه شما رو بسیار غافلگیر می کنن، به اندازه شما آسون گیر نیستن. تا وقتی که این انرژی فرو نخوابیده، تلاش نکنین از احساساتی که شما رو تحریک می کنن انصراف کنین.

تیر: شما متنای پیچیده ای رو از ذهن خودتون می نویسید، اما وفتی که این حوادث عاشقونه حقیقت پیدا می کنن، نگران میشین. وقتی این اتفاق میفته که چیزای مورد علاقه شما احساسات شخص دیگری رو تغذیه می کنن و نشون دهنده ترسهای شمان. به جای اینکه تلاش کنی این نوشته هاتون رو واسه خودتون نگه دارین، اونا رو با یه دوست سهیم شید. این کار باعث می شه که نگرشهای منفی قبل اینکه به سطحی بحرانی برسن از شما دور شن.

مرداد: احتمال داره که دوستان شما امروز نسبت به همیشه دوستانه تر با شما برخورد کنن، اما شما هنوز صداقت اونا رو باور نکردین. شاید شما هول و ترس دارین شخصی که به شما خیلی نزدیک شده می خواد از احساسات قلبی شما سوءاستفاده کنه، اما احساس ناامنی خود شما باعث ایجاد لرزش در افراد دیگه هم می شه. نداشتن پشتیبان مایه ناراحتی شماس. اگه شما به مکانی دوست داشتنی برید، دیگه دلیلی واسه ترسیدن وجود نداره.

شهریور: شما امروز می تونین اثری دراز مدت در رفتارای کوتاه مدت خود داشته باشین. این کار به شما این فرصت رو میده تا با تغییرات کوچیک به یافته های بزرگی برسین. اما کمتر احتمال داره که شما حالا مسئولیت مهمی رو قبول کنین چون که شما می خواین آزاد باشین تا اختیارات خودتون رو کشف کنین. اگه هنوز مطمئن نیستین به کسی جواب مثبت ندین. تا وقتی که نفهمیده اید دلتون واقعاً چه می خواد صبر کنین.

مهر: شما انتخابهای زیادی پیش رو دارین و می خواین که قبل اینکه پیشرفت خود رو محدود کنین تموم اونا رو امتحان کنین. اما اگه شما چیزی رو که بسیار اونو میخواس به دست بیارین، می تونین فکرتون رو با اون به طور کاملً مشغول کنین. حواستون باشه که خیلی دلبسته اون چیزی که دوست دارین نشید. فقط کمی آروم باشین و اجازه بدین که امروز رو به فردا برسونین، بدون اینکه امروز رو تحت نظر خود بگیرین.

آبان: بقیه احساسات شما و خودشون رو به اون اندازه که شما جدی می گیرین، جدی نمی گیرن. اگه که شما بخواین به اونا بگید که روششان اشتباهه بیشتر از شما فاصله می گیرن. تلاش نکنین که با مجبور کردن بقیه به همفکری با شما اونا رو زیر نظر بگیرین. قبول کردن فرقای آدما جهان متفاوتی واسه شما به وجود می آورد.

آذر: یه نفر در حالیکه امروز دور و بر شما می پلکد، شما رو به طور کاملً خسته کرده. اگه نمی تونین از شر مزاحمتهایش خلاص شید، بدون اینکه تلاش کنین اونو متوقف کنین کاری رو که اون انجام میده رو تشویق کنین. اون چیزی که به نظر شما دخالتای زیادتر از اندازه به حساب می اومد حالا می تونه مثل شور و هیجاناتی بی ضرر خیلی هم خوب باشه.

دی: اگه شدت احساسات عاطفی شما نسبت به قبل بیشتر شه، بیشتر می تونین با بقیه روبرو شید. حتی اگه شما به تنهایی تلاش کنین که رابطه ای شیرین تر برقرار کنین، افراد دیگه شاید از این کار ترس داشته باشن. مخفی کردن احساسات به طور کامل تنها راه حل نیس، اما اگه حالا این احساسات رو به آرومی رو کنین بهتر از اینه که مکنونات قلبی تون رو بدون مانع محسوسی افشا کنین.

بهمن: امروز بهتره که بین عقل و احساستون تعادلی به وجود بیاد، اما واسه شما راحت تره که با عقل اراده کردن کنین تا با احساس. اگه شما احساسات واقعی تون رو با حاضر جوابی کنایه دار مخفی کنین، پایه ریزی کردن واسه روابط دوستیای مهم سخت تر می شه. از طرف دیگه اگه حالا چیزی که رو که می خواین با بقیه تقسیم کنین ، شاید سرعت رسیدن به آروزهای تون بییشتر شه.

اسفند: شما کارای شخصی واسه انجام دادن در منزل دارین و دوست دارین که پروژه ای خلاقانه رو شروع کنین. متأسفانه اون چیزی که امروز شما شروع می کنین تا انجام بدین فردا با مشکل مواجه می شه. اما باریک بینی در تصمیم گیریهای تون و آینده نگری شما رو قادر می سازه در وقتی که حتی فکرش رو هم نمی کنین پیشرفت کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا