فال روزانه : فال امروز ۲۸ خرداد

فال روزانه ۲۸ خرداد

فال روزانه

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: دوران معصومیت و بی گناهی به سر رسیده. با وجود اینکه شما این روزا نسبت به زندگی خوش بین هستین، می دونین که تغییری بزرگ تو کاراتون به وجود آمده، اما شما نمی دونین که این تغییرات واقعاً شما رو به کدوم سمت می برند. از سهیم کردن بقیه در احساسهایتان نگرانی به خود راه ندین، حتی اگه فکر کردن به این موضوع هم شما رو می ترسوند. ممکنه یه یا دو روز آینده اتفاقات پیچیده ای اتفاق بیفته، اما ترس از وجود شما بیرون میره.

اردیبهشت: شما می تونید به طرف یه نقطه عطف تقریباً مهم برید، اما شما هنوز می خواهید باور کنین که می تونید همه کارا رو مثل قبل ادامه بدید. همه چیز امروز باید عوض شه، شما واسه مدیریت کردن این فشار توانایی دارین، اما احساسات شما اونقدر شدت می پیدا کنن که شما نمی تونید جلوی اونا رو بگیرین. تموم آدمایی که انگار گرفتاری دارن به جای جبهه گیری در مقابل نامعلوم ها اگه اونا رو با آغوش باز پذیرن، زندگی راحت تری دارن.

خرداد: شما می تونید تشخیص بدید که هفته ای بسیار پر تنش به پایان رسیده، اما شما توانایی این رو ندارین که تموم انرژی تون رو یهویی تغییر جهت بدین. اگه شما احساس دلواپسی می کنین، فقط این حقیقت که یه رابطه دوستانه بیشتر از اون چیزی که شما فکر کنین می تونه در خطر باشه رو قبول کنین. هرچقدر که شما تلاش کنین این پی اومد رو کنترل کنین، بیشتر از هدفهایتان فاصله می گیرید. خودتون رو به طور کاملً با مسائل عاطفی درگیر کنین، اما نسبت به امکاناتی که پیش روتون قرار داره حواس جمع باشین.

تیر: تا وقتی که شما نسبت به اون چیزی که دور و برتون ااتفاق می افتد بی خیال هستین، دل شمام اونا رو مهم نمی پندارد. وقتی که شما تمایل دارین که در حالی روی یه تصویر بزرگ تمرکز کنین که بیشتر به جزئیات اون توجه می کنین، مشکلاتی به وجود می آیند. پیشنهاد می شه وقتی که نکات مبهم در حال حل شدن هستن نگاه مثبت خود رو حفظ کنین. بهترین کاری که می تونید انجام بدین اینه که در هر دو طرف نقش خود رو خوب بازی کنین، این سختیا فردا فروکش می کنن.

مرداد: اهمیتی نداره که شما چقدر خوشبین هستین، روبرو شدن با احساسات غیر منتظره واسه شما کار سختیه. درست وقتی که شما آماده حرکت کردن هستین یه موج تازه از احساسات شدید دوباره ظاهر می شه. بهترین توانایی خودتون رو واسه جنگیدن در مقابل حوادث گذشته تلف نکنین، اگه به حرف دلتون گوش کنین دارای یه نوع جرأت مخصوصا میشین.

شهریور: تغییر حالت های شما باعث شده که از تمرکز کردن روی ظریف ترین جزئیات به سمت مفاهیمی کلی حرکت کنین که به نظر می رسد با فعالیت واقعی زندگی شما نامتجانسه. حالا خوبیش اینه وقتی که شما بین فرضیه و اجرا کردن، یا بین عمومیت و خاص بودن دودلی دارین، چیزایی زیادی در مورد خود و جهان دور و برتون خواهید آموخت.

مهر: امروز زندگی شما خیلی پر مشغله به نظر میاد و شما زیاد نمی تونید جو قشنگتر و همراه با آرامشی واسه خود به وجود بیارین. البته این سخن به معنی این نیس که شما روزای سختی دارین، بلکه به معنی اینه که این روزا زندگی شما به گونه ایه که باید توانایی خیلی زیادی داشته باشین. به خودتون اجازه وارد شدن به مسائل احساسی رو بدین، حتی اگه خیلی راحت نمی تونید انتظارات افراد دیگه رو برآورده کنین.

آبان: امروز شما حالتهایی دوگانه دارین. از یه طرف می تونید جنبه های مثبت زندگی رو ببینین. همه چیز به نظرتون خوبه و شما نقش خود رو در این دنیای بزرگ به طور کاملً می دونین. اما از طرف دیگه شما از پیش آمدهای اخیری که به نظر تغییر ناپذیر هستن راضی نیستین. خوشحالی شما بستگی به تشخیص این موضوع داره که چی خارج از بخش کنترل شماس. با تلاش کردن واسه رسیدن به هدفهایی غیر واقعی انرژی خودتون رو تلف نکنین، واسه نعمتهایی که الان دارین سپاسگذار باشین.

آذر: قلب شما مثل یه کشتی شناور در دریای وسیع طوفانیه. شما عاشق خطر کردن هستین، اما آرامش داشتن رو هم دوست دارین، پس می تونید در طول سفر استراحت کرده و از زیبایی های اون لذت ببرین. زمانیکه شدت احساسات به بالاترین درجه خود می رسند شما چاره ای ندارین در زمان حال زندگی کنین. نگران نباشین کم کم همه چیز آروم تر می شه.

دی: امروز بخش بزرگی از ناراحتی های شما روشن نیستن، اما به معنی این نیس که اصلاً وجود ندارن. ممکنه شما احساس کنین که به سمت نامعلوم ها هدایت می شید چون شما دقیقاً نمی دونین که بقیه چه احساساتی دارن. هرچقدر که بیشتر تلاش می کنین قطعه گمشده این پازل رو پیدا کنین پریشون تر می شید. چند نفس عمیق بکشین اجازه بدین نیازمندی شما تموم مشکلات رو یه روزه حل کنه.

بهمن: شما می خواهید که از طرف اعضای گروهتان مورد پذریش قرار گیرید، اما ممکنه این احساس رو داشته باشین که اونا حتی به طور کامل حقیقت وجود شما رو نمی شناسن. تأیید کردن این بخش از شما چیزی حیاتیه، واسه اینکه شما نگران این هستین که بقیه شما رو دوست نداشته باشن و ممکنه تمایل نداشته باشین بقیه رو وارد جهان داخلی خود کنین. متأسفانه ترس از عکس العمل بقیه می واند مشکل سازتره. با نشون دادن آسیب پذیریتان خطر کردن رو قبول کنین. شاید این کار، کار راحتی نباشه، اما از نظر احساسی بسیار شما رو ارضا می کنه.

اسفند: حالا شما می خواهید دوستانتون درکتون کرده و به شما احتیاج داشته باشن، اما ممکنه دوست نداشته باشین هرکاری که اونا از شما می خواهند رو انجام بدین. شما در مرز بین جهان داخلی و دنیای خارجی تون گرفتار شده اید. تا موقعی که شما به طور کاملً کاری رو شروع کنین برآورده کردن انتظارات مردم راحت به نظر می رسد. اگه نمی تونید کاری رو انجام بدین تعهد ندین، فقط به اونایی که واقعاً قصد انجامشون رو دارین جواب مثبت بدین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا