فال روزانه : فال امروز ۲۸ مرداد

فال امروز ۲۸ مرداد – ۱۸ aug

از صبح تا آخر شب بر شما چه می گذره؟!…

فروردین: اگه شما به خاطر اینکه وارد مرحله جدیدی شده اید و توانایی هاتون از این رو به اونو شدست کمی احساس یأس می کنین، زیاد نگرانی به دلتون راه ندین. به جای اینکه دوران گذشته رو بازسازی کنین و یا اینکه با عجله به طرف آینده حرکت کنین، به لحظه حال توجه کنین. اما تا وقتی که خودتون به طور کاملً آمادگی ندارین لزومی نداره که احساسات خود رو با بقیه در میان بذارین.

اردیبهشت: شما امروز دوباره می خواهید به مشکلات قدیمی توجه کرده و تلاش می کنین واسه تعادل برقرار کردن بین نیازای خود و نیازای دوستان و همکارانتون تعادلی متناسب برقرار کنین. اگه شما همراه با بقیه درگیر یه پروژه شده اید، در عمل کردن به عنوان عضوی از تیم اگه نخواهید از اثرگذاریتان کمتر کنین با مشکل مواجه میشین. به جای اینکه نگران سازنده بودن خود باشین، تلاش کنین کارایی انجام بدین که با اعضای دیگه گروه هماهنگ باشه.

خرداد: امروز شما نمی تونید خیلی راحت از چیزهای مورد علاقه خود در خونه صرف نظر کنین و حتی وقتی به سر کار می روید تا بدون جا هم کشیده می شن. شما مطمئنین که تا موقعی که احساساتتون یهویی سر ریز نکرده ان، قادر هستین اونا رو تحتِ کنترل خود داشته باشین. وقتی که این اتفاق بیفته واسه خود شمام به اندازه بقیه تعجب آور هستش. پس تا دیر نشده عجله کنین؛ هرچه در دلتون دارین در طول روز بیرون بریزین.

تیر: حتی اگه شما خودتون دقیقاً بدونین که چه کارایی باید انجام بدین، ولی قبل اینکه به هدفتون برسین، رویاهایتون شما رو از راه اصلیتون خارج می کنن. پس به خاطر از دست دادن زمان و انرژیتان خیلی ناراحت میشین، اما شما می تونید با قبول کردن این گفته که «در هر اتفاق حکمتی نهفتهه» نوع نگاه خود رو عوض کنین. شما شاید حالا نتونین چیزی که رو که براش برنامه ریزی کرده بودین رو تموم کنین، ولی وقتی این کار رو کردین روحیه خیلی بهتری دارید.

مرداد: اگه شما یه شریک شغلی دارین، ممکنه پای شما رو به موقعیت پریشون ای بکشونه و شما به آسونی نمی تونید از کار این فرد سر در بیارین. فهمیدن از پیچیدگی های احساسی یه نفر دیگه کار سختیه، مخصوصا وقتی که موقعیت مالی شما در خطر باشه، سخت تر هم می شه. اما یادتون نره که فرق های بین شما و یه نفر دیگه در آخر شاید ساده تر از قبول کردن شکاف عمیق بین عقل و احساستون باشه.

شهریور: شما رابطه دوستانه خاصی با یه نفر برقرار کرده اید، و الان فکر می کنین که اگه بخواین به این رابطه پایان بدید باید همه زندگیتون عوض شه و از این رو به اونو بشه. پس این موضوع خیلی شما رو ناامید و هم اینکه خسته کرده. اعتماد بیشتر از اندازه شما به بقیه باعث شده که خیلی بی احتیاط عمل کنین. اما اگه شما بخواین با تکیه کردن به بقیه درگیر احساسات خود بشوید، امکان داره یه نفر دیگه به شما خیانت کنه. پس تلاش کنین که به خاطر منافع یه نفر دیگه کاری انجام ندین.

مهر: اگه شما یه مدت زمان زیادی با یه راز زندگی کرده اید و تا بحال هم اون رو افشا نکرده اید، الان وقتشه که تا حدودی از این نگرانی بیرون بیایید. شما توانایی های دیگری هم دارین و حالا باید روی مسائل مادی خود مثل جزئیات پروژه تون در محل کار تمرکز کنین. پس فعلاً به دنیای داخلی خود توجه نکنین، این موضوع شما رو واسه مسافرتی که در پیش رو دارین آماده می کنه.

آبان: اگه امروز یه روز کاری به حساب میاد، اصلاً نباید اهمیت داشته باشه؛ واسه اینکه ماه در پنجمین خونه شما، یعنی خونه بازی و شادی قرار داره و به شما می گوید از خونه بیرون رفته و اوقات خوشی داشته باشین. اما این بی توجهی شما بار مسئولیت تون رو بر دوش بقیه می اندازد و این موضوع اصلاً مورد پسند اونا نیس. از بین کار و تفریح یکی رو انتخاب کردن اصلاً دست خود شما نیس. سرنوشت شما هر چی که باشه شما نمی تونید در برابرش ایستادگی کنین.

آذر: دوباره شما بین وظایف کاریتون و مسئولیت های خود در خونه قرار گرفته اید. الان حتی اگه موقتی باشه، شما باید بتونین هر نوع مشکلی رو حل کنین. حالا خوبیش اینه دور و بری هاتون به خاطر شما و به طور موازی با شما حرکت می کنن و با کمک کردن به شما واقعاً معجزه می کنن. شما آدم نادانی نیستین!! اما بهتره این رازی رو که بهتون گفتیم فعلاً به هیچکی نگید!

دی: شما امروز از برنامه های خودتون هم سر در نمی بیارید! شاید شما از خودتون انتظارات زیاده از حد داشته اید و یا شاید وقت خودتون رو تلف کرده باشین. اما الان هرچقدر هم که وقت داشته باشین، بازم امکان داره در محل کار و یا قرار ملاقات هاتون دیر حاضر بشوید. اما تلاش نکنین با دروغ گفتن و یا بزرگ نمایی کردن در واقعیت به اشتباه خود سرپوش بذارین. رو راست باشین و با اشتباهات خود به درستی برخورد کنین.

بهمن: امروز شما می تونید تو یه لحظه خیلی به خودتون مطمئن باشین و در لحظه دیگه از اعتماد به نفس بالای خود رنج می برید. سیر کردن در این روند اصلاً باحال نیس، اما شما می تونید طی این مراحل چیزای خیلی مهمی درباره خودتون بفهمین و خودتون رو بهتر بشناسین. سرزنش کردن و مقصر دونستن بقیه باعث نمی شه احساس بهتری پیدا کنین و مطمئناً به اونا هم کمکی نمیکنه.

اسفند: رابطه های شما منشأ اصلی استرس های شما هستن، به خصوص اگه یه نفر از شما خواسته ای داشته باشه و شما از پس انجام دادن اون برنیایید. نفس عمیق کشیدن، وقتی رو به مدیتیشن و یا دعا خوندن دادن باعث می شه که در این روز پر مشغله استرس های شما کمتر بشن.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا