فال روزانه : فال امروز ۲۹ اسفند

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

 

فروردین: شما دوست ندارین تو یه جنگ مغلوبه پیکار کنین اما ممکنه قادر نباشین که خود رو از این موقعیت عقب بکشین حتی اگه بدونین که باید این کار رو بکنین. امروز سیاره شما مریخ انرژی بالایی رو از پلوتون دریافت می کنه و همه نیروهای دنیا هم نمی تونن شما رو از رسیدن به اهداف تون بازدارند. حالا خوبیش اینه شما می تونین از این شدت انرژی به نفع خود استفاده کنین. به جای اینکه کار جدیدی رو شروع کنین از چیزایی که حالا دارین مراقبت کنین و اونا رو کلکشو بکنین.

اردیبهشت: اگه تازگیا به هیجان و احساسات خود اجازه دادین که کاری خارج از شخصیت و افکارتون بکنه حالا زمان صبر کردنه. شما احساس نبود تعادل رو دوست ندارین به خاطر اینکه ممکنه شتاب زده فکر کنین و دست به عمل بزنین. با وجود اینکه ممکنه اهداف شما قابل تشویق باشن بهتره که امروز رو دوباره بررسی کنین. در روزای آینده پیشرفت کردن واسه شما خیلی آسونه اگه موقعیت  الان خود رو دوباره آزمایش کرده باشین.

خرداد: کنترل کردن شرایط الان حالا زیاد هم واسه شما آسونه به خاطر اینکه شما ذاتا می دونین که خطر این کار زیاده. با وجوداینکه شمازیاد هم به صبور بودن معروف نیستین اما نمی خواین با کارای شتاب زده و با عجله به این تصور دامن بزنین. این کار نیاز به مراقبت داره؛ لازمه که حواس خود رو جمع کرده و هر زمان که احساس آمادگی کردین شروع کنین. حالا خوبیش اینه از احساسات خود آگاه بودن واسه تون کافیه تا بتونین از کارای الکی جلوگیری کنین.

تیر: احساس زیاد جالبی نیس وقتی که شخصی رو که دوستش دارین بخواد شما رو همیشه زیر نظر و کنترل خود داشته باشه. چیزی که این وضع رو بدتر می کنه اینه که اگه همین حالا احساسات شما برانگیخته شه حتی اگه شما بدونین که بهتره اونا رو واسه خودتون نگاه دارین اونا رو بیان می کنین. با این وجود فشار و بحران ادامه پیدا می کنه و اگه شما بگید که امروز تو ذهن تون چه می گذره فردا شاید این مشکل حتی بزرگتر هم می شه. با صحبت کردن درباره اینکه چه می خواین از درگیریا و درگیریای الکی دوری کنین اما تلاش کنین تا حد امکان  عاقلانه و منطقی به زندگی نگاه کنین.

مرداد: امروز داشتن یه وضعیت و حالت متعادل روش خوبیه که بتونین از پس یه شوک عاطفی برآیید، اما شاید فقط کارای حتمی و لازم خود رو به بعد موکول می کنین. شما باید قادر باشین که تا آخر تعطیلات در برابر تغییرات بزرگ و متلاطم زندگی تون ایستادگی کنین اگه به یاد بیارین که آروم بمونین. اما واسه یه مدت طولانی مقاومت نکنین؛ زمانیکه نیروهای پویا و متغیر شروع به تغییر می کنن این وضعیت درست می شه.

شهریور: امروز براتون کمی راحت تر از همیشه س اگه بخواین واسه بقیه توضیح و تفسیر بدین اما شما می تونین هنوزم درباره اختلافاتی با بقیه صحبت کنین که به طور کامل حل نشده. حالا روابط شما با بقیه در موقعیت خوب و واضحی قرار داره با این حال هنوز سخته که بدون مقدمه به موضوع اصلی بپردازید. به خودتون قول بدین که رویاهای خود رو دنبال کنین بدون اینکه نیاز باشه به بقیه در این رابطه توضیحی بدین. زیاد به خودتون سخت نگیرید و به ندای داخلی خود اعتماد کنین.

مهر: ممکنه امروز در مورد یه موضوع خانوادگی بسیار نگران باشین و این مشغولیت ذهنی می تونه شما رو از فعالیتای کاری تون بازدارد. موضوع این نیس که احساس شما اشتباهه؛ بلکه اینه که شما می تونین حس روشن بینی خود رو از دست بدین. بهترین کاری که می تونین بکنین اینه که خود رو با فعالیتای روزمره تون مشغول کنین. حتی اگه شما درباره کاری که باید بکنین سئوال داشته باشین احساسات گذشته شما هیچ تغییری نمی کنن. احساسات شدید و علاقه مند خود رو تایید کنین بدون اینکه نیاز به تغییر اونا باشه.

آبان: دو سیاره حاکم شما مریخ و پلوتون یه مثلث حمایتی رو واسه شما تشکیل دادن و این کار به شما کمک می کنه تا با موفقیت در راه تغییرات مثبت قدم وردارین. ممکنه لازم باشه که امروز و الان به سختی تلاش کنین و حالا خوبیش اینه می تونین از انرژی ذخیره شده خود کمک بگیرین. اما اگه نتونین از این اشتیاق و شدت انرژی خود اطلاع درستی داشته باشین ممکنه تحت تاثیر بقیه قرار بگیرین. نگاه کنین که چیجوری بقیه به شما عکس العمل نشون میدن و اگه اونا به خاطر کارای شما حیرت زده شدن کافیه کمی راه و روش خود رو آروم تر کنین.

آذر: شما می تونین امروز نیروی بسیار زیادی رو از پشتیبانی دوستان نزدیک یا اعضای خونواده تون دریافت کنین. همکاران تون ممکنه حتی به شماتوجه هم نکنن. اما از اونایی که واسه تون مهم هستن تشکر شایسته ای دریافت می کنین. ممکنه در ظاهر دست هاتون در شرایط الان بسته باشن و واسه تون خیلی سخته که به کاراتون برسین. زمانیکه بتونین حقیقت رو قبول کنین همه چیز همون جوری می شه که آرزویش رو دارین.از شدت بحران کم میشه و شما میتونین که بلاخره در کارتون موفق شید.

دی: جاه طلبی زیاد ممکنه امروز کار دست تون دهد به خاطر اینکه شما در وضعیت پیچیده ای کار می کنین و نمی تونین به اهداف تون برسین. ممکنه بخواین بیشتر از توان تون کار انجام بدین و از کاری که الان دارین انجام می دین خشنود نیستین حتی اگه بقیه شما رو تشویق کنن. اگه بتونین از این انتظارات غیرواقعی خود دست بکشین احساس بهتری در مورد خودتون دارین و بهره وری تون هم بالاتر میره.

بهمن: امروز یه تغییر جادویی عجیب در نیمه ناخودآگاه ذهن تون اتفاق می افته و همه دوست دارن نتیجه این تغییر داخلی شما درزمان روزای آینده ببینن. به هر حال ممکنه تصمیم بگیرین که تغییرات بزرگ رو پیش خودتون نگاه دارین به خاطر اینکه به خاطر اینکه فکر می کنین دنیای درون شما به بقیه ربطی نداره. اگه تصمیم بگیرین که از اون چیزی که در مورد شخص دیگری اتفاق افتاده باخبر شید لازمه که احساسات خود رو با بقیه در میان بذارین چون که شما می خواین و نه به خاطر اینکه بقیه از شما توقع دارن.

اسفند: ممکنه احساس کنین که دوستان تون یا آشنایان تون تازگیا با شما بدرفتاری می کنن و مایل نیستین که دیگه با اونا رابطه ای داشته باشین. این به معنی این نیس که به افکار بقیه هیچ اهمیتی نمی دین بلکه فقط اینه که قضاوت بقیه واسه تون اهمیتی نداره. از بازخوردی که دریافت می کنین درس بگیرین. اگه این کار رو بکنین باعث می شه تجربه تون بیشتر شه و در کار خود موفق تر ظاهر شید. اگه این کار رو نمی کنین و یا اینکه شرایط رو بدتر کرد اجازه بدین این بحران رد شه. اگه به نصیحت بقیه گوش کنین هیچ چیزی از دست نمی دین.