فال روزانه : فال امروز ۲۹ مهر

فال روزانه ۲۹ مهر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال ابجد ازدواجفال ماهانه

فروردین: شاید شما فکر کنین که می دونین چه چیز می خواهید، اما ممکنه چیزی نباشه که شما واقعاً بدون نیاز داشته باشین. و با اینکه شما این شانس رو دارا هستین که به این خواسته هاتون برسین اما تحت هیچ شرایطی نباید خوشحال بودن رو از یاد ببرین. علی رغم اینکه شاید ناامید باشین، هنوزم می تونید لبخند رو بر چهره بقیه بشونین. ولی یادتون باشه واسه مخفی کردن نارضایتی داخلی لازم نیس که خودنمایی کنین.

اردیبهشت: شاید شما دوست داشته باشین که فعالیتاتون کاهش پیدا کنه و آسایش بیشتری داشته باشین، اما واسه داشتن روزی آروم و همراه با استراحت باید یه مدت صبر کنین. همون طوری که شما در مورد آینده تون برنامه ریزی می کنین تموم احتمالات ممکنی که شما می ببینن می تونه شما رو تحریک کنه، واسه اینکه شما راحت تر هستین که با به کار گیری یه روش قابل لمس به تنهایی عمل کنین. صحبت کردن در مورد ترسهایتان می تونه یاریتون کنه اما کم کردن نگرانی هاتون از طریق ورزش بدنی سالم هم می تونه براتون به درد بخور باشه.

خرداد: شما حالا نمی توانی آهسته و یکنواخت حرکت کنی واسه اینکه بقیه خواسته های سنگینی از شما دارن. اونا حتی شاید فکر کنن که شما می خواهید تموم وقتتون رو با اونا بگذرونین. حتی اگه شما دوست دشته باشین که در خوشی هاشون با اونا همراه باشین، اما ایده انجام دادن این کار از خود عمل جذاب تره. با فعالیت گروه خاصی همراهی نکن، اگه فکر می کنی که بعداً از انجام دادن این کار پشیمون میشی.

تیر: شما باید باور کنین که کنترل زندگی تون از دستتتان خارج شده، اما می تونید به این اطمینان متکی باشه که این شرایط تغییر می کنه. با اینحال شاید مجبور باشین خواسته های سختی رو که در محل کار از شما می شه تحمل کنین. آرزوهای خیلی بلندپروازانه نداشته باشین. واسه دوری کردن از یه درگیری آماده باشین که برنامه هاتون رو به تاخیر بندازید. تا موقعی که کار تموم شه به این روش ادامه بدین.

مرداد: حتی اگه شما در راه تقریباً خوش بینانه ای قرار گرفته اید، امروز پیش روی کردن می تونه تا اندازه ای سخت باشه. شما می تونید بر امواج منفی ای که شما رو پریشون کرده ان مسلط شید، اما نادرست عمل نکنین چون که مخالفت های دیگری رو جذب می کنین. ورزشهای مسابقه ای یا برنامه های روش هدف دار شدید راه های جایگزینی هستن تا مقداری از نیروی اضافی تون رو تخلیه کنین.

شهریور: شما تا وقتی که ناخواسته خودتون رو در میان موقعیتی پویا که به خلاق بودن شما کمک می کنه قرار داده اید، می تونید در راه خود باقی بمونین. شاید امروز احساسات شما مثبت باشن، اما از شما واسه اینکه می خواهید فعالیتاتون رو فقط تو یه راه با الهام قلبی تون انجام بدین تمرد می کنن. بقیه نسبت به اینکه شما چه احساسی در مورد هر کدوم از این دو دارین اطیمنان ندارن، واسه اینکه شما پیامتان رو روشن نگفته اید.

مهر: شما منتظر فرصتی هستین که بتونین استراحت کنین، اما این کار به این سادگی ها هم نیس. هم اینکه این حرف به این معنا نیس که شما خیلی سرتون شلوغه، بلکه شما فقط نیروی جسمی مازادی دارین و نمی خواهید فرصت انجام دادن کارا رو از دست بدین. با اینحال واسه شما خطر آفرینه که بیشتر از اون چیزی که می تونید انجام بدین مسئولیتی رو قبول کنین. روی کارتون تمرکز داشته باشین؛ اگه امروز از زمانتان بیشترین حد استفاده رو نکنین فردا افسوس می خورین.

آبان: احساسات شما وقتی که خورشید با ستاره اقبالتان، پلوتو، ظاهر می شه شدید شدن می شن. مهم نیس که به خاطر چه ایده ای تلاش می کنین، شما شایدً فقط می خواهید واسه یه مدت کوتاه فشارها رو کم کنین. شما به طور کاملً نمی تونید از ناراحتی ای که اینک احساس می کنین رهایی یابید. حالا خوبیش اینه این شرایط همیشگی نیس؛ بلکه دوره گذراییه که در این دوره شما می تونید کمک کنین تا بخش آروم شده ذهنتون در هفته های آینده بهبود یابد.

آذر: شما امروز وسوسه شده اید که از مشغولیتهای اجتماعی انصراف کنین، اما به این معنا نیس که شما می خواهید تنها باشین. همون طوری که آرزوهای مادی شما بسیار قوی می شن، شما احساسات زیادی رو که ظاهر شده ان تجربه می کنین. اما شایدً شما حس و حال بیرون رفتن و یا مهمانی رفتن رو ندارین. آزمایش کردن توانائیهایتان کلیدیه واسه اینکه بتونین قدرت بیانی آفریننده و پر اهمیت داشته باشین.

دی: جهان خارجی آدما، مکان ها و وسایل موضوعاتی نیستن که الان واسه شما اهمیت داشته باشن. حادثه های زیادی واسه مرزهای نامحسوس ذهن شما اتفاق افتاده. این موضوع می تونه محرکی براتون باشه، واسه اینکه شما از تسلیم شدن در برابر خواسته هاتون ترس دارین. اجازه ندین که ترسهای قدیمی جای خوشی های الان تون رو بگیرن.

بهمن: شما به طور کاملً قادر هستین که از خودتون مراقبت کنین و این بیشتر روش شما می باشه. حالا با اینحال شما به دونستن نیازای هر کس دیگه ای علاقه مندین. اما جستجو کردن ناراحتی های خودتون بدتره چناچه شما می تونید هر نگاه منفی ای رو تأیید کنین. دوست بهتری واسه بقیه بودن شما رو خوشحال تر می سازه.

اسفند: شما به هرجا که نظر می کنین امکانات بالقوه ای رو می ببینن، اما فردی که همیشه دوستش دارین شما رو ناراحت کرده و واسه شما سخته که از این موضوع فرار کنین. با اینکه اختلاف نظر می تونه خود شما رو به شک بندازه، ولی نسبت به علائقتان همیشه آگاهی داشته باشین. عامل شدید شدن می تونه اندیشه های نابی رو بسازه که شما اگه اونا رو رد کنین نمی تونید اونا رو دریابید.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *