فال روزانه : فال امروز ۳۰ اسفند

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: باتوجه به اینکه در پنجمین خونه شما که با خودجوش بودن رابطه داره کسوف دیده می شه، دیگه احتیاجی نیس که خلاقیت و تواناییهای خود رو کتمان کنین. اگه شما منتظر فرصتی بودین تا پروژه جدیدی رو شروع کنین، تا تنور داغه این کار رو بکنین. اما یادتون نره هر قولی که دادین باید با رضایت خاطر به اون عمل کنین. اگه از انجام دادنش لذت نمی برین، پس کار دیگری انجام بدین.

اردیبهشت: درحالیکه در چهارمین خونه شما کسوف رخ داده، شما هم در موقعیت بی ثباتی قرار دارین. با وجود اینکه شما می تونین خاطر جمعی خود رو نشون بدید، اما به اندازه ای که بقیه فکر می کنن تأمین نیستین. حتی اگه احساس می کنین که دوستان نزدیک و خونواده تون از تلاشهای شما پشتیبانی می کنن، ولی حالا اتفاقاتی افتاده که شما واقعاً نمی دونین می تونین روی اونا حساب کنین یا نه. درآخر شما نمی تونین جواب این سئوال خود رو از کس دیگه ای سوال کنین، بلکه فقط باید از خود اونا سئوال کنین.

خرداد: اگه امروز برنامه هاتون به دلیل خستگی بیشتر از حدتان به هم خورده، این اتفاق می تونه واسه شما در بردارنده یه پیام باشه و بهتون یادآوری کنه که آروم تر کار کنین. در سومین خونه شما کسوف رخ داده و می تونه بر روابط شما با نزدیکانتون اثر مستقیم بزاره. اگه تازگیا یه حادثه خیلی بی اهمیت تبدیل به مشکلی جدی شده نباید با بدبینی به اون دامن بزنین. انرژیای مثبت شما می تونه همه چیز رو به حالت اول برگرداند.

تیر: امروز در دومین خونه شما که مربوط به مسائل شخصی شما هستش کسوف رخ داده، و لازمه که روش پول خرج کردن خود رو تغییر بدید. از یه سو شما دوست دارین طوری پول خرج کنین که همیشه مقداری پس انداز داشته باشین. ولی از طرف دیگه در این ماه شما همیشه وسوسه میشین که با دوستانتون همراه شده و همراه اونا ولخرجی کنین. که باید بدونین این کار  باعث خوشبختی شما در آینده نمیشه و باید آینده خود رو هم در نظر داشته باشین.

مرداد: امروز در نشونه شما کسوف رخ داده و این اتفاق واسه شما مثل شروع شدن یه سال جدیده. پس وقت بسیار مناسبی واسه لیست جفت و جور کردن از اهدافتانه. اما فقط نوشتن اونا کافی نیس، بلکه فعالیتهای شما هم باید به شکلی باشه که شما رو به سمت اونا ببره. چیزایی رو که می خواین بهشون برسین در ذهنتون مجسم کنین و با آدمایی رابطه برقرار کنین که شما رو در رسیدن به اهدافتون ثابت قدم تر کنن.

شهریور: امروز شما به یه دوراهی رسیدین که فهم و بینشتان به شما چیزی می گن ولی شما کار دیگری انجام می دید.بعضی وقتا شما با موفقیت می تونین بعضی از رفتاراتون رو وقتی که با اون چیزی که شما میدونید بهترین رفتاره مغایرت دارن، با دلایل منطقی توجیه کنین. با اینحال امروز شما تلاش می کنین بفهمین چیجوری اعتقادات شما می تونن بر کارتون اثر مثبتی بذارن. پس نباید نگران این باید که بقیه از شما تشکر کنن.

مهر: امروز در یازدهیمن خونه شما کسوف رخ داده و در برنامه کاری شما تغییراتی رخ داده. برنامه ریزی کردن واسه فعالیتهای اجتماعی آینده تون به شما این امکان رو میده که آرامش بیشتری داشته و خوشحال تر باشین. اما در آخرین لحظه شما تصمیم می گیرین که آزادانه عمل کنین. البته انجام دادن وظایفتون در درجه اول اهمیت قرار داره، اما وقت گذرانی با دوستان وقتی که در آخر شروع به کار کردن کردین واقعاً می تونه به شما کمک کنه روز پربارتری داشته باشین.

آبان: امروز در دهمین خونه شما که مربوط به روابط اجتماعی شما می شه کسوف رخ داده و براتون سخته که احساساتتون رو به مدت زمان زیادی مخفی نگه دارین. صحبت نکردن در مورد آسیب پذیریهای خود یه چیزه، اما احساس اینکه نمی تونین در مورد چیزایی که براتون مهم ان صحبت کنین چیز دیگه ایه. پس جلو برید و حرفه هایی که باید گفته شن رو بگید، اما حواستون باشه که بعد از گفتن این حرفه ها چه کارایی می خواین انجام بدین. دلیلی واسه خجالت و خجالت وجود نداره. نگرشهای منفی می تونن خیلی سریع به خود شما برگردن.

آذر: امروز شما در بین خونواده و دوستانتون جنجالی به پا کردین واسه اینکه می خواین که اونا بدونن که شما در مورد یه مسأله خاص چه احساسی دارین. با اینکه ممکنه شما امروز نسبت به همیشه خودرأی تر باشین، ولی عاقلانه تره که تفکراتتون رو با بقیه در میان نذارین . اگه شما می خواین ایده هاتون رو به مرحله اجرا بذارین، اگه اونا رو خیلی زود و سریع واسه بقیه افشا کنین به نتیجه نمی رسین.

دی: تو یه رابطه خیلی صمیممی و دوستانه اگه یکی از دو طرف صداقت و درستکاری نداشته باشه، مشکلات خیلی زیادی به وجود میاد. امروز در هشتمین خونه شما کسوف رخ داده و شما وسوسه شدین که در مورد احساسات خود با کسی صحبت نکنین. با وجود اینکه در مسائل عاطفیتان مشکلاتی به وجود آمده، اگه شما بتونین اونا رو مطرح کنین می تونین خیلی سریع از این مرحله گذر کنین.

بهمن: امروز در هشتمین خونه شما مربوط به همکارانتون کسوف رخ داده، و اونا امروز خیلی فعال و پر انرژی هستن. مقاوت کردن در برابر اطرافینتان می تونه منتهی به یه بحث شدید بشه و اگه این سرسختی ادامه پیدا کنه عواقب بدی به همراه داره. اما شما بیشتر با خودتون لجبازی می کنین. به جای اینکه مسائل غیر قابل حل رو به حال خود واگذار کنین، تلاش کنین از اونا چیزی بیاموزید.

اسفند: امروز به فعالیتهای بدنی خود بیشتر توجه کنین، واسه اینکه ماه درششمین خونه شما قرار داره و این خونه مربوط به سلامتی و عادتهای روزمره شماس. یادتون نره که کوچیکترین مسئله جزئی و بی اهمیت مربوط به فعالیتهای روزانه تون می تونه اثر مستقیمی بر زندگی شما و احساستون نسبت به زندگی داشته باشن. هر روز  فقط کارایی رو انجام بدین که از عهده انجام دادنش بر میاید. رژیم غذایی  و تمرینات ورزشی خود رو تا حدی تغییر بدید تا سلامتی تون تضمین شه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا