فال روزانه : فال امروز ۳۰ دی

فال روزانه ۳۰ دی

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فرودین: شما هنوز به سمت نقطه عطف قوی زندگی خود پیش می روید، و حالا احساس می کنین از همیشه به اون نزدیکتر شده اید. شما حتما احساس راحتی و آرامش نمی کنین، چراکه روش های قدیمی که شما رو به آینده در رابطه می ساختن در حال عوض شدن هستن، اما نگاه و دیدگاه جدید خود رو به طور کامل مشخص کرده اید. خیلی خوبه که از ناراحتی ها و مشکلات که دور و بر راه خود می ببینن آگاهی داشته باشین، اما خودتون رو درگیر اون نکنین.

اردیبهشت: این هفته شما حتما زیاد دوست ندارین کاراتون رو انجام بدین! حتی اگه بدونین این کار چقدر حیاتیه بازم براتون فرقی نمی کنه!! شما از کار یکنواخت و کسل کننده خود خسته شده اید و شاید در حال برنامه ریزی کردن واسه تغییر دادن و از این رو به اون رو کردنشون هستین. با اینحال بهتره بدون اینکه امروز مستقیما دست به عمل بزنین این بحران رو تحمل کنین. نگران نباشین؛ تغییرات در راهند!! صبر شما به نتیجه می رسه!

خرداد: امروز حتی بهترین برنامه ها هم ممکنه به آخرسر نرسند، با نگران شدن به خاطر اتفاقات روی داده انرژی تون رو تلف نکنین. درعوض روی چیزی که الان دارین تمرکز کنین. شما ایده ای تو سرتون داشتین که به روشی که شما در نظر داشتین عمل نکرده و ممکنه خطرات و خطر هایی واسه اون وجود داشته باشه. بزرگترین قدرت و توانایی شما انعطاف پذیری تونه، در حالیکه به رویدادهای گذشته عکس العمل نشون می بدید، شما حتی راه های بهتری رو واسه رسیدن به اهداف پیدا می کنین.

تیر: شما امروز می تونید به بالاترین درجه موفقیت برسین، اما به جای اینکه خودتون رو در مرداب گرفتاری و مسائل پیچیده بندازید، لازمه که حتما فعالیت های خود رو در راه درست و مناسبی بذارین. اگه تلاش کنین احساسات و عادت های قدیمی خود رو حفظ کنین، در کثافت گرفتاری ها و مشکلات غوطه ور میشین. اما اگه نسبت به گذشته بی اهمیت و بی خیال نسبت به موضوع باشین، اون وقت هرچیزی ممکن می شه. انتخاب در دستان خود شماس!

مرداد: شاید شما امروز وسوسه شید که چیزی رو پذیرید که زیاد براتون به درد بخور و کارساز نباشه، اما الان سربلندی و افتخار تنها هم جهت با موفقیت های شما حاصل می شه. افراد مختلفی وارد زندگی تون می شن و واسه کمک کردن به برنامه هاتون اشتیاق نشون میدن. اما اگه شما در ظاهر بیشتر از اندازه جداگونه و خودمختار جلوه می کنین، احتیاجی نداره هیج رابطه جدی و مهمی با کسی برقرار کنین. هر چند ممکنه حس خوبی نداشته باشین، ولی عنوان کردن نقطه ضعفهایتان در حضور افراد دیگه بهترین کاریه که الان می تونید انجام بدین.

شهریور: شما امروز قادر هستین که آخر تلاش خود رو بکنین، اما اگه یه نفر دیگه براتون مشکلی درست کرد، اون وقت فایده این همه تلاش تون چه هستش؟!! سیاره بخت تون یعنی بهرام با جهت دادن شما به طرف افکار منفی ممکنه باعث شه که به بیراه س کشیده شید. به جای اینکه تلاش در درست کردن این شرایط داشته باشین، با انصراف واقعی خود فقط شرایط رو نظاره کنین. و بعد از اینکه نوع نگاه و بینش تون بهتر شد، در مورد شرایطی که پیش اومده اراده کردن کنین.

مهر: شما امروز ناراحت و نگرانین و فکر می کنین خلاقیت و سازندگی تون رو از دست داده اید، اما استراحت کردن این تضمین رو بهتون می دهد که هیچ اتفاقی نمی افتد. به جای اینکه روی موضوعات هیجان انگیز و باحال کار کنین، به سراغ کارای تموم نشده هفته گذشته و یا حتی ماه گذشته برید و اونا رو کلکشو بکنین. ابداً تلاش نکنین که یکدفعه کار خیلی زیادی انجام بدین. شما در این هفته وقت کافی واسه استراحت هم دارید.

آبان: واسه شما زیاد راحت نیس که احساسات منفی رو رها کرده و دور بریزین، اما وقتی در آخر این کار رو کردین می تونید روش جدیدی در زندگی خود ایجاد کرده و با زندگی گذشته قطع رابطه کنین. امروز در حالیکه خورشید وارد برج پیش رونده دلو می شه، فرصت نادری به سراغتون میاد که می تونید چیزایی که کتمان می کردین رو ببینین. حتی اگه کار کردن به طرف آینده موجب می شه که تغییراتی رو در برنامه های روزانه تون بدین، از این کار ترس نداشته باشین.

آذر: هرچیزی ممکنه از بیرون خوب به نظر برسه، اما شما در مورد یه کتاب فقط چیزایی رو می فهمید که قضاوت بقیه در مورد جلد اون هستش! باهمه این احوال شاید افراد دیگه امروز واسه اینکه بالاتر از چهره ظاهری و درون شما رو ببینن خودشون رو به زحمت نیندازند، و شما در حالیکه در مورد اعتبار و درستی روابط تون سئوال می کنین این مسئله ناراحت تون می کنه. شما فقط باید خودتون باشین، افراد دیگه در آخر چهره واقعی شما رو می بیننن.

دی: امروز خورشید نشونه پرکار شما رو ترک می کنه و وارد برج آینده نگر دلو می شه و به شما پیشنهاد می شه که افق فکری و بینش خود رو وسعت بخشید. البته کنترل کردن اون واسه شما کار راحتی نیس، واسه اینکه دوست ندارین به هرجهتی که باد وزید شمام به همون جهت برید! حتی اگه نمی تونید به طور موثری با این باد همراه شید، دست کم کمی تلاش کنین. همین حالا خودتون رو به دست سرنوشت بسپارین، به زودی همه چیز روبراه می شه.

بهمن: شما امروز بین دو راهی قرار گرفته اید، بین مسائل جدید و تازه و موضوعات قدیمی. امروز ورود خورشید به برج هوشمند دلو شما رو واسه حرکت به طرف آینده آماده می کنه، اما زیادی سرمست و از خود بیخود نشید. حتی اگه خودتون هم متوجه نشده باشین، ولی مشکلات و سختیای گذشته مثل وزنه سنگینیه که به پاتون بسته شده. چند روزی صبر کنین و بعد قبل اینکه از رسیدن به خط پایانی جا بزنین دوباره نظریه های خود رو بررسی کنین.

اسفند: امروز حتی اگه مجبور شدید با واقعیت های جهان روبرو شید، ولی بازم روز خوبی دارید. قدرت تخیل فوق العاده شما در محیطی پر از رویا و خیال قرارتان می دهد، بعضی از اونا مورد پسند و مطلوب هستن و بعضی هم نه! بدون اینکه جلوی اونا رو بگیرین، مثل یه فیلم سینمایی به اونا اجازه نمایش بدین!! بعد از اینکه شور و هیجانتان پایین اومد، به اونا فکر کرده و ببینین کدوم یکی از همه بهتره و بعد بر مبنای اون تصمیمی آگاهانه بگیرین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا