فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه ۳۱ خرداد

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما بعضی وقتا قبل اینکه راه خود رو بررسی کنین به طور ذاتی در راه مستقیم قرار می گیرین. اما دلیل این کار فقط می تونه این باشه که شما به راهی که برگزیده اید به طور کاملً ایمان دارین و این حتماً به این معنا نیس که شما تحت آروزی قلبی خود اون رو دنبال می کنین. حالا زمان اون شده که دقیقتر به جهان نگاه کرده تا بتونین به مفاهیمی ظریف دست پیدا کنین.

اردیبهشت: به جای اینکه با تصمیمات لرزش ناپذیر خود نظر بقیه رو جلب کنین — کاری که شما بیشتر خوب از عهده اش بر میاید– در روش کارتون تغییری بسازین. شاید این کار واسه شما به درد بخور باشه و باعث شه یه مدت رو با آرامش سپری کنین. اگه شما از این روش جدید ناراضی بودین، اون وقت می تونین روشتان رو تغییر بدید. اما اگه شما راهی رو که برگزیده اید دوست داشتین، می تونین شادمانه به راهتون ادامه بدین.

خرداد: امروز احسااست ناراحت کننده شروع به ظاهر شدن کردن طوری که شما ارزو می کنین زمان خوشی که از دست رفته فرا برسه. کج خلفی نکیند، واسه اینکه قسمتهای زایدی از زندگی شما در حال گذر از یه مرحله به مرحله دیگه هستن. فقط به خاطر این که این موقعیتای گذشته خواهان توجه و دقت زیاده، فکر نکیند که دوران خوشی به پایان رسیده. حتی اگه حالا احساسات شما جدی تر شدن، با اونا در زمان حال زندگی کنین. به زودی نتیجه کاراتون رو می بینید.

تیر: با اینکه ممکنه احساس کنین شخصی که بهتون بسیار نزدیکه در برابر شما مقاومت می کنه، اما براتون سخته روی منشأ این مشکل انگشت بذارین. بقیه در حالی که در مقابل این درک شما منفی نگر هستن، می تونن نسبت به اون حالت دفاعی هم بگیرن. به جای اینکه بخواین از  عمق یه مشکل سر در بیارین، یه مدت صبر کنین و بعد ببینین چه اتفاقی میفته. شما در چند روز آینده به ایده خوبی واسه انجام این کار دست پیدا می کنین.

مرداد: اگه شما درباره افکارتون صحبت نکنین فرصتهای خوب هم فرا می رسن، شما باید واسه یه مدت طولانی افکارتون رو فقط پیش خود نگه دارین. این سخن به این معنا نیس که شما از تحریک کردن احساسات قوی هول و هراس دارین؛ بلکه فقط به این معنا هستش که شما نمی تونین بفهمین که واسه محو کردن زخمهای کهنه و ناراحتیهای گذشته، انجام دادن چه کاری خوبه. اما راهی پیدا کنین که بتونین به طور مؤثر موفق به شناختن هر نگاه منفی یا ناراحتیایی که می تونن به نقطه ای بحرانی برسن، بشوید.

شهریور: امتحان کردن فرضیهاتون در مورد کار و تفریح امروز می تونه یکی از ارتباطات مهم رو روشن کنه. اگه شما عضوی از یه گروه اجتماعی هستین، شاید وقت این باشه که بین نیازای شخصی و اهداف افراد گروه تعادل بسازین. از بحث کردن با دوستتون در مورد چیزایی که شما در این مراحل یاد گرفتین، نترسین، این کار می تونه شما رو به همدیگه نزدیکتر کنه.

مهر: امروز زندگی شما سخت تر شده و وقتی تو یه اینجور شرایطی بقیه از شما درخواست می کنن شما نمی تونین بهشون جواب منفی بدین. شاید شما نمی خواین اونا ناامید شن. شاید شما فکر می کنین که اگه الان به اونا کمک کنین بعداً می تونی به اونا تکیه کنین. به هر دلیلی که شما به اونا جواب مثبت دادین، درحالیکه براساس نیازای خود، نه نیازای یه نفر دیگه، تصمیم می گیرین، فرصت رویارویی با ترسهای خودتون رو از دست ندین.

آبان: پلوتو، یعنی سیاره بخت شما، اونقدر که بقیه فکر می کنن ترسناک نیس. امروز وقتی که خورشید به سمت ظلمات و تیرگی پرتوافشانی می کنه، شما شانس دیدن چیزایی رو دارین که معمولاً خارج از دسترس شما بودن. به جای اینکه از چیزایی که پوشیده باقی مونده ان ترس داشته باشین، حالا می تونین با کمک اون چیزی که آموخته اید کارتون رو انجام بدین. وقتی که شما می خواین با در نظر گرفتن یافته های جدیدتون نقطه نظرات خود رو تغییر بدید، قدرت شما زیاد میشه.

آذر: امروز می تونه واسه شما روزی باشه که تغییرات عاطفی ای که سالهای گذشته براتون اتفاق افتاده دوباره یاد بیاری شه. حتی اگه در مراحل پیشرفتی تکاملی تغییر قطعی ایجاد شد، مثل وقتی که کرم به پروانه می شه، این دگردیسی هنوزم کامل نیس. در حالیکه کارایی رو قبلاً متوقف کرده بودین دوباره شروع می کنین، از خاطرات خود بهره بگیرین تا این پیشرفت کم کم رو در زمان حال زنده نگه دارین.

دی: امروز شما وقتی که بقیه با شما مثل قبل رفتار می کنن احساس می کنین که تحت فشار قرار گرفتین، گویی که یه این دلیل یه اینجور اتفاقی میفته که اونا با بی رحمی نمی خوان تغییری در چشم انداز خود بدن. خیلی متکبر نشید، شما هنوزم از این هچل رها نشدین. حالا خوبیش اینه شما زمان اضافی دارین که تا قبل اینکه با تغییراتی که در آینده به وجود میاد روبرو شید، بتونین کارای رو که تازگیاً شروع کردین رو تکمیل کنین.

بهمن: شما دوست ندارین وقتی که احساس هاتون مورد خطر واقع می شن، مجبور شید ازشون دفاع کنین، واسه اینکه اگه بخواین به تنهایی واسه فهمیدن این خطرها به طور کامل تلاش کنین به حد کافی استرس براتون به وجود میاد. بی منطقی هیچوقت در لیست اهداف شما نبوده. اما شما میدونید که موضوعی هست که حاضرید به خاطرش هر کاری رو انجام بدین. یادتون باشه که منطق خشک فقطً شما رو به این موضوع خاص نمیرسونه، شما باید به دلتون مراجعه کنین.

اسفند: حتی در این طولانی ترین روز سال، وقتی که در مورد معنی زندگی سئوالهایی به ذهنتون خطور می کنه، ممکنه مجبور شید به اعماق تاریک یه شب نفوذ کنین. حالا خوبیش اینه این مسأله غامض نسبت به هستی خیلی پایدار نیس، پس شما به زودی میتونین به همون روش واقع بینی خود در زندیگی تون برگردین. اگه از خودتون یا راهی که در پیش گرفتین زیاد مطمئن نیستین، قبل اینکه تصمیم مهمی بگیره صبر کنین تا ببینین که چه اتفاقی میفته.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۰ خرداد

فال روزانه فردا