فال روزانه : فال امروز ۳ مرداد

فال روزانه ۳ مرداد

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما امروز تصویر روشنی از خواسته های خود دارین ولی با وجود اینکه ماه در نشونه شما قرار می گیرد، ً کار درستی نیس که آرزوهای خود رو به زبون بیارین. مشکل اصلی اینه که یکی از دور وبریا تون در حالی که حتی در بهترین شرایط با شما خوب همکاری نمی کنه، در خوشی هاتون هم شرکت نمی کنه. بعضی از روزا بهتره که احساسهایتان رو مخفی نگه دارین.

اردیبهشت: امروز شما مجبور نیستین حرف بزنین، واسه اینکه حتی اگه خود شما فکر کنین که احساسات خود رو مخفی و به صورت یه راز پیش خود نگه داشته اید، ولی یه فرد مخصوصا از قبل از احساسات شما باخبره. راه های زیادی واسه برون گرا شدن هست و با وجود اینکه رابطه برقرار کردن از راه صحبت یه امر کاملا معلومه، اما کافی نیس. کمی مهربانی کردن با آدمایی که دوستشون دارین پیامهای شما رو روشن تر و رساتر به اونا می رساند.

خرداد: شور و اشتیاق شدید شما می تونه در روابطتون با یکی همکاران یا با نامزدتون باعث بروز اختلاف بشه. اما زیاد صحبت کردن در این مورد فقط اثر منفی می گذارد، مگه اینکه شما در جستجوی حقیقت و راستی باشین. مردم از این اخلاق شما که خیلی راحت حرف می زنید و خیلی راحت هم قول می بدید خسته شده ان. یادتون نره که نباید در مورد یه کار صحبت کنین بلکه فقط باید اون رو انجام بدین.

تیر: اگه شما خیلی نگران دوستتون هستین نباید طوری رفتار کنین که اون این موضوع رو بفهمه. عجیب اینکه بعضی وقتا شما خیلی راحت در مورد احساسهایتان صحبت می کنین و بقیه فکر می کنن که شما تا حالا هیچ وقت اونقدر صادق نبوده اید. اما امروز نباید این کار رو بکنین، چون می تونه براتون مشکل ساز بشه.

مرداد: امروز اگه شما بتونین تصویر خیلی زیبایی از عشق و دوست داشتن واسه خودتون ترسیم کنین، مطمئناً خیلی موفقین، ولی این تموم داستان نیس. ونوس عاشق امروز در نشونه شماس و به شما گرما و عشق ارزانی می داره، اما پلوتو ممکنه براتون مانع تراشی کنه. پس شما نباید در اعلام عشق چرب زبانی کنین؛ گفتن حقیقت ایجاد رابطه تون رو خیلی راحت تر می کنه.

شهریور: دقت در مسائل اجتماعی امروز ارزش حیاتی داره، واسه اینکه شما واقعاً درحال جستجو کردن و جستجوی حقیقت هستین. اما شما نیاز دارین که از افراد دیگری هم کمک بگیرین، واسه اینکه باید با یه مشاور و روان شناس در این باره حرف بزنین و این موضوع شما رو از فردی که دوست دارین دور نمیکنه.

مهر: فکر نکنین که شما قادر به فهمیدن عکس العمل بقیه هستین. به جای اینکه کلماتتان رو سبک و سنگین کنین اونا رو به زبون بیارین، اما طوری صحبت کنین که مهربانی و انعطاف پذیریتان رو به بقیه نشون بدید. اونا واسه شنیدن حرفه های شما بیشتر از اندازه از خودشون شور و شوق نشون میدن، اما اگه بفهمن که شما با اونا مخالفید به حرفهایتون اهمیتی نمی بدن.

آبان: امروز شما طرز فکر خود رو عوض کرده اید و به خاطر همین کارای شما نسبت به بقیه متفاوت تره، شما هم اینکه قوانینی که بقیه اونا تو زندگیشون به صورت پایه و الگو قرار داده ان رو اصلاح می کنین. متأسفانه امروز این طرز فکر شما باعث شادی و خوشبختی شما نمی شه، واسه اینکه ونوس قشنگتر امروز ترجیح می دهد که بی طرف بمونه و پلوتو هم تشویقتان می کنه که بعضی از چیزها رو مخفی نگه دارین.

آذر: امروز شما می ترسید که سفره دل خود رو باز کنین، واسه اینکه ممکنه یکی از دوستی های قبلی تون رو به یاد بیارین که این موضوع ناراحتتان می کنه. اما خیلی هم تلاش نکنیدکه آسیب پذیریتان رو پوشیده نگه دارین. صحبت کردن در مورد این موضوع هر چند یادآور خاطرات قدیمی و ناراحت کننده س ولی شما رو آروم می کنه. پس به یکی از دوستانتون که خیلی بهش اطمینان دارین بگید که دقیقاً چه احساسی دارین.

دی: امرو دوستان شما خیلی دور و برتان می بچرخن، اما اونا نمی خواهند به خودشون هم بد بگذره. متأسفانه این عمل اونا برخلاف میل شما هستش و اگه شما تونستید صحبت رو به موضوعات مورد علاقه خودتون بکشونین نباید میدون رو خالی کنین. در عین حالا که نسبت به بقیه حساس هستین پس باید با اونا به طور کاملً رو راست باشین.

بهمن: شما این روزا اعتماد به نفس زیادی پیدا کرده اید و این موضوع همون قدر که می تونه خوب باشه می تونه براتون مشکل ساز هم باشه. طبیعتاً یکی از بزرگترین تواناییهای شما اینه که می تونید قبل از دست به عمل زدن تا رسیدن به موقعیت درست صبر کنین. باوجود اینکه صبرکردن و تأمل می تونه جلوی بعضی از کارای اشتباه رو بگیره، هم اینکه می تونه باعث شه شما بعضی از فرصتهای عالی رو از دست بدین. ولی امروز این جوری نیس. شما وسوسه شده اید که کاری جدید رو شروع کنین و خیلی سریع اون رو تموم کنین. فرامش نکنین که احتیاط  داشتن شرط عقله.

اسفند: شما اصلاً نمی خواید که احساسات خود رو تغییر بدید، اما به طور کاملً نسبت به حرفه هایی که می زنید و نسبت به عواطفی که دارین آگاهی دارین. درضمن واسه شما راحت تره که به جای صحبت کردن در مورد عملکردهایتان و یا نوشتن اونا، با اعمالتون اونا رو نشون بدید. یادتون نره شما مسئول عکس العمل بقیه در برابر حرفهایتون نیستین. شما فقط باید همه حرفهایتون رو بزنین و بعد همه چیز رو به خدا بسپارین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا