فال روزانه : فال امروز ۴ شهریور

فال روزانه ۴ شهریور – ۲۵ aug

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فال های پیشنهادی امروز آلامتو : فال روزانهفال قهوه

فروردین: شما امروز با وجود اینکه احساس می کنین فرد باهوشی هستین، ولی زیاد خوشحال نیستین. وقتی مسائل جزئی مثل مسائل حاشیه ای کاری و یا رژیم غذایی شما اهمیت پیدا می کنن، ً هوش و ذکاوت شما کمکی بهتون نمی کنه. به هرجهت وقتی که شما سرتون خیلی شلوغه دوست ندارین با مسائل پیش پا افتاده خودتون رو به زحمت بندازید. ولی بدیش اینه هیچی به اندازه توجه کردن به وضعیت جسمی بدنتون و شرایط مالی تون حیاتی نیس.

اردیبهشت: امروز لازمه که شرایط مالی خود رو ثابت نگه دارین، با اینکه الان شما نمی تونید خیلی راحت این کار رو بکنین. فکر و ایده شما اینه که باید پول کمتری واسه انجام دادن تفریح ها و کارایی که خیلی بهشون علاقه دارین خرج کنین. پیام امروز واسه شما اینه: جواب منفی دادن به پیشنهاد دور و بری هاتون واسه بیرون رفتن و شام خوردن از پول خرج کردن اضافی جلوگیری می کنه. اما اگه می خواهید کارایی که دوست دارین رو انجام بدین یا باید درخواست اضافه حقوق داده یا اینکه به دنبال شغل دوم باشین.

خرداد: امروز شما قادر نیستین تصمیم قطعی بگیرین، چون ماه در نشونه شما در نوسان و چرخشه و خصوصیات شما هم هر لحظه تغییر می کنه. حالا که تصمیم شما دائم در حال تغییره، اصلاً نمی تونید روی تصمیمات خود حساب کنین. تلاش نکنین به زور دنبال پیدا کردن راه حل باشین. عوضش افکار و خیالات خود رو مثل پاندولی در نظر بگیرین که در حال نوسانه ولی کم کم آروم می شه و در آخر می ایستد.

تیر: امروز شما دوست ندارین کسی بدونه که چه احساسی دارین، چراکه ممکنه برنامه هاتون به هم بخوره. اگه شما بخواین فرد مرموزی شید، اونا هم ممکنه تفکرات خودشون رو به شما نگویند. مخفی کاری در عنوان کردن حقیقت به اونا هم سرایت می کنه، رد و بدل کردن نظر کردن هم همین گونه س. پس وقتی که شما افکار خودرا با اونا در میان می گذارید اونا هم به شما ملحق می شن.

مرداد: شما امروز نمی خواهید تنهایی کار کنین و یا به تفریح مشغول شید، پس می تونید از همکاران و یا دوستانتون بخواین که با شما همراهی کنن. شما به آدمایی نیاز دارین که پیشرو بوده و مثل خودتون فکر کنن، واسه اینکه می خواهید همراه اونا واسه آینده برنامه ریزی کنین. تموم این فعالیت های اجتماعی شما رو درگیر کارا و وظایف جزئی تر می کنه، پس نباید زمان حال رو هم از یاد ببرین.

شهریور: الان شما نمی خواهید بقیه به خاطر پشتیبانی های عاطفی به شما تکیه کنن ولی در هر صورت امروز این اتفاق می افتد. تجربه شما همراه با استعداد ذاتی شما واسه رهبری کردن و هم اینکه درستکاری شما، از شما فرد بسیار قابل و کاردانی ساخته که می تونید در محل کار به همکارانتون کمک کنین. فقط یادتون نره اگه شما کار مثبتی واسه بقیه انجام بدین، بهتر می تونید به نیازای عاطفی خودتون هم توجه کنین.

مهر: امروز شما در محل کارتون نمی تونید خیلی راحت فکرتون رو روی کار متمرکز کنین، واسه اینکه خیلی ماجراجو شده اید. اگه زیاد آدم واقع بینی نیستین به خودتون نگرانی راه ندین، چراکه این رویاپردازی ها به آینده شما مربوط نمی شه. بلکه به خاطر تفریح کردن و خوش بودن فقط در زمان حال خلاصه شده و در وقت های دیگه این خیالات از سرشما می افتد.

آبان: معمولاً شما وقتی با یه فرد خیلی خوش صحبت روبرو می شید که می تونه شما رو بخندون، در وضعیت سختی قرار می گیرید. از یه طرف شما از اوقاتی که با اینجور فردی دارین لذت می برید، و از طرف دیگه این گفتگوها باعث می شه احساس پوچ بودن بکنین. شما نمی خواهید یه فرد سطحی باشین و شور و هیجان و عشق بیشتری هم نیاز دارین. پس باید از بقیه بخواین و واسه پیدا کردن جواب لازم نیس زیاد دور شید.

آذر: ماه در هفتمین خونه شما یعنی خونه همکاران و دوستان قرار داره و دید شما رو تا حدی باز کرده که شما حاضرید افراد بیشتری رو وارد زندگی شخصی خود کنین. شما به طور طبیعی خودتون از پس کاراتون برمی آیید، ولی حالا واسه کارای ساده ای مثل رفتن به سوپر مارکت و رفتن به اداره پست هم دوست دارین کسی شما رو همراهی کنه. با اینحال اونا هم برنامه های خودشون رو دارن، پس اگه دوست ندارین هیچ کدوم از کاراتون رو به تنهایی انجام بدین، اجازه ندین اونا خودشون رو مقصر بدونن.

دی: امروز در محل کار ذهن شما درگیر مسائل جزئی و حاشیه ای می شه و شما فرصت دوباره ای واسه نگاه کردن به موقعیت های حرفه ای رو ندارین. یه نفر تلاش می کنه شما رو وارد گروه و محیط کاری و یا فعالیت های بکنه که شما رو به خارج شهر و محیط های کوهستانی بکشونه. ولی لزومی نداره که خیلی هم دنبال جاه طلبی و بلند پروازی باشین، چون که این کارا مطمئنناً آزادی شما رو محدود می کنه.

بهمن: امروز شما زیاد علاقه مند نیستین که بیشتر کار کنین، به خصوص اگه قلباً بیشتر به تفریح کردن تمایل داشته باشین. اگه امروز شانس این رو دارین که به افراد جوون تر از خودتون چیزی بیاموزید و یا حتی با اونا تفریح کنین در دادن جواب مثبت لحظه ای دودلی نکنین. اینو هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین تفریح کردن با دوستانتون رو هم از دست ندین.

اسفند: امروز شاید شما فشار کاری زیادی رو تجربه کنین، چون که در خونه کارای زیادی واسه انجام دادن دارین. اما شما نمی تونید از زیر بار وظایفتون در محل کار و مسئولیت های اجتماعی خود فرار کنین. با اینکه شما امروز تنها بودن رو ترجیح می بدید، ولی امروز اصلاً این کار غلطه. واسه اینکه اگه تنهایی رو انتخاب کنین به تنهایی و بدون وجود آدمایی که دوستشون دارین پیشرفت می کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا