فال روزانه : فال امروز ۴ مهر

فال روزانه ۴ مهر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فال های پیشنهادی امروز آلامتو : فال چوب –  فال انبیا

 فروردین: تا موقعی که احساسات و چیزهای مورد علاقه شما به چیزهای مورد علاقه اطرفیانتان در رابطه می شه، تمرکز کردن واسه مطرح کردن خود می تونه شما رو به راهی درست هدایت کنه. خلاقیت و سازنده بودن چیز خوبیه، اما غرور و خود پسندی به ضررتون تموم می شه. شما حالا می تونید چیزایی که براتون مهمه رو با بقیه در میان بذارین؛ فقط یادتون نره که ممکنه حرف های شما در نظر بقیه زیاد مهم نباشه.

اردیبهشت: امروز اتفاقاتی می افتد که بخشی از خاطرات دوران کودکی تون زنده می شه و شما واسه یادآوری خاطرات گذشته آمادگی کامل دارین. حالا در رابطه ساختن احساسات زمان حال با گذشته کار خوب و درستیه، اما باید مطمئن شید خاطراتی که شما به یاد می بیارید، واقعاً اتفاق افتاده باشن! علاقه شما به شاخ و برگ دادن به وقایع می تونه باعث بروز مشکلاتی شه که واسه حل کردنشون وقت کافی ندارین.

خرداد: امروز در حالیکه ماه وارد سومین خونه شما یعنی خونه مربوط به محیط دور و برتون می شه، شما توانایی فرار کردن از مکان های شلوغ و دیوونه کننده رو ندارین. اما فقط به خاطر اینکه کمی بیشتر جلب توجه کنین، یکنواختی های روزانه رو تبدیل به نمایش های عاشقانه نکنین!! درعوض از هوش خود استفاده کنین تا بقیه رو هم گرفتار کنین. اگه شما عضو کاملی از یه تیم باشین بیشتر مورد تشویق قرار میگیرین.

تیر: لزومی نداره درباره جایگاه و موقعیت خود زیادی بزرگ نمایی کنین؛ چون که کمتر حرف زدن از زیادی حرف زدن بیشتر اثر می گذارد. یادتون نره که سستی ها و ضعف هاتون شما راگول زده و شما وسوسه می شید بیشتر از اون چیزی که حس می کنین به خودتون اطمینان کنین و براتون مانع ایجاد می کنن. مغرور بودن به خود باعث عقب گرد شما می شه. باوجود اینکه اگه به روشنی خود رو مطرح کرده و خودتون باشین بقیه هم شما رو می بیننن.

مرداد: حالا که ماه در نشونه شاهانه شما قرار گرفته شما هم خیلی شاهانه رویاپردازی می کنین! ولی لازمه بدونین شما با آدمایی که می شناسید همگام وهمراه هستین. اگه بخواین با قرارگفتن در جایگاه هایی که بقیه هم به اونجا وابستگی دارن خودتون رو بیشتر بشناسین، اونا رو خوشحال تر نمی کنین. بالاتر رفتن از وابستگی های خود و انجام دادن کارایی که تاحالا انجام نمی دادین بهتون کمک می کنه عادل تر و با انصاف تر باشین.

شهریور: وقتی که شما می تونید زمان دیگری رو به رویا پردازی اختصاص بدید، اگه امروز این کار رو بکنین براتون نتیجه ای نخواد داشت. واقعا موشکافی کردن خودتون می تونه شما رو به بن بست بکشونه. به جای خطر کردن بهتره توجه تون رو روی جهان دور و بر خود متمرکز کنین. داشتن نگرشی منظم می تونه مهم ترین چیز واسه نگهداشتن شغلتون باشه.

مهر: با وجود اینکه عطارد به سرعت از نشونه شما دور می شه، حتی بهترین برنامه ریزی هاتون هم ممکنه معلوم شن. تلاش نکنین از موقعیت هایی که با اونا اشنا پنداری می کنین دوری کنین. حالا این می تونه دلیل خیلی خوبی باشه واسه اینکه شما همیشه می خواستین دوباره در موقعیت هایی که فکر می کردین مربوطه به گذشته هستن قرار بگیرین. پس به جزئیات بیشتر توجه کنین، وگرنه ممکنه وقتی که شما این موقعیت رو شناختین دوباره به عقب و جایگاه قبلی خود برگردین.

آبان: شما امروز خیلی به اولویت های خود در محل کار اهمیت می بدید. این سخن بدین معنی نیس که بایدآرام تر کار کنین؛ بلکه فقط باید به چیزای دیگری که نیازمند توجه شما هستن هم دقت کنین. اگه افکارتون دور و حوش ضمیر ناخوداگاهتان سیر می کنه نترسین، چراکه این کار راهی واسه پیدا کردن معنی چیزایی که در جستجویش بودین می باشه.

آذر: با اینکه شما در رویاهای خود به دوردست ها سفر می کنین، ولی حالا باید به چیزایی که الان در مقابل شما وجود دارن توجه کنین. بیشتر موندن در خونه بیشتر از اون چیزی که تصور می کنین بهتون آرامش می دهد. گپ و گفتگوی دوستانه با یکی از دوستان قدیمی تون می تونه بهتون یادآوری کنه که چیزای که شما در جستجویش هستین در خونه خودتونه!!

دی: شما تلاش می کنین از صحبت کردن در مورد احساسات خود طفره برید، اما اگه ترس های خود رو در این بحث رو کنین واسه خود مشکل درست کرده اید. لزومی نداره خودتون رو گول بزنین. الان بهتره توجه خود و موضوع بحثتان رو بیشتر به سمت موضوع هایی که طرف مقابلتون دوست داره جهت بدین.

بهمن: امروز بقیه زیاد شما رو درک نمی کنن، اما شما نیاز دارین با ساختن یه محافظ واسه خود وکسی که دوستش دارین نقش خود رو اجرا کنین. به جای اینکه تلاش کنین با انجام دادن کارای سخاوتمندانه گذشته رو جبران کنین، با ملایم تر کردن نگاه هاتون و نشون دادن احساسات قلبی خود این کار رو بکنین. مخفی کردن احساسات واقعی خود، حتی اگه با استانداردهای عالی تون مغایرت داشته باشن، شما رو به هیچ جا نمی رساند.

اسفند: مشکلات جهان فقط با بیشتر کار کردن شما یه نفر و انجام دادن وظایفتون حل نمی شه! وقتی امکان خسته شدن شما در مراحل کار هست، بیشترکار کردن به جای اینکه به درد بخور واقع شه بی فایده هستش. گرایش های طبیعی شما به ترحم و دلسوزی کردن چیزیه که حالا بهش نیاز دارین. فقط یادتون باشه دلسوزی کردن با افراد گرفتاری که به اندازه شما موفق نیستن واسه امروز کافیه. وقتی که ماه وارد روز دوشنبه شد شما دیگه می تونید به کارای خودتون برسین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا