فال روزانه : فال امروز ۵ دی

فال روزانه ۵ دی

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال انبیافال چوب

فروردین: شما تا الان با یکی از دوستا تون در راهی همراه و همگام بودین اما به نظر می رسد این روزا دوست شما راه جدیدی واسه خود برگزیده س. با اینکه ممکنه شما به خود این اجازه رو بدین که از نقشه های خود واسه لحظاتی چشم بپوشید، اما این می تونه نامعلوم بمونه. این مهم نیس که این کشش و جذابیت به کجا منجر می شه(یا اینکه اصلا به نتیجه ای نرسه)، امروز رو به خودتون خوش بگذرونین و شادمانی و سبکباری رو چاشنی زندگی خود کنین.

اردیبهشت: شما ممکنه امروز با فعالیت های غیر منتظره ای مواجه شید، تلاش کنین اونقدر انعطاف پذیر نباشین که بخواین جواب همه دور و بری ها تون رو بدین. انگیزه های شما تغییری رو در برنامه های شما ایجاد می کنه قبل اینکه حتی بدونین چی انتظار شما رو می کشد. تا وقتی که تموم داستان رو نشنیده اید واکنشی نشون ندین  و بعد از اون از راه خود واسه پیدا کردن هدف خود  منحرف شید، حتی اگه بواسطه بیان ایده هاتون هیجان زده شید. همیشه کار مثبت بقیه رو تایید کرده و اون رو تشویق کنین و مطمئن باشین اون  خوشحال می شه، بجای اینکه همیشه اون رو مورد انتقاد بذارین.

خرداد: اگه به نظر تون می رسد روز شما تحتِ کنترل تونه،  انرژی خود رو واسه تغییر اتفاقات روزمره تلف نکنین. شما ممکنه باور داشته باشین که اون چیزی که براتون در راه س به بهترین وجه واسه شما مقدر می شه.اما شما بیشتر از اون چیزی که فکرش رو بکنین با موقعیت خود موافق هستین. پس اجازه ندین که احساس نارضایتی و ناامنی در مورد مسائل روزمره باعث شه که شما احساس بدی داشته باشین. در آخر، اگه بر حوادث و اتفاقات پیروز شدین خوشی و شادمانی رو تجربه می کنین پس واسه تغییر دادن راه خود الکی تلاش نکنین چون که شما توانایی ادامه این راه رو خیلی راحت دارین.

تیر: در این روزای تعطیل ممکنه براتون کمی درگیری و اختلاف بوجود آید چون که کسی که همیشه واسه تون دردسر ایجاد می کرد این روزا دوباره سر راه شما قرار می گیرد و به نظر می رسد که براتون مشکل ساز می شه. اما  این قضیه واقعا اتفاق نمیفته چون که امتحانی بیش نیس. وظیفه خود رو واسه حل این بحران انجام بدین ، حتی اگه نمی خواهید که احساسات خود رو واسه دیگری بگید. به چه دلیل به کسی نمی گویید که واکنشی که در قبال یکی از دوستان یا اعضای خونواده تون نشون داده اید به چه دلیل بوده که این می تونه موضوع رو تا حدی روشن و قابل درک کنه.

مرداد: با وجود اینکه احساسات با شور و شوق خیلی زیاد ای حالا دور شما می بچرخن اما شما نمی خواهید بفهمین که اونا چیستند و همین باعث می شه که نتونین در راه خوشحال و موفقی قدم وردارین. اگه بخواین این کار رو به مدت طولانی انجام بدین براتون مشکل ساز می شه، اما این می تونه دقیقا همون راهی باشه که لازمه شما و خونواده تون انتخاب کنین تا از حوادث ناراحت کننده روز غافل شید.

شهریور: مهم نیس که امروز چقدر خیلی با جدیت و تلاش زیاد کار کرده اید تا روزتون رو به روزی کامل و عالی تبدیل کنین، مسئله ای پیش میاد  که به نظر نادرست می رسد و شما رو از راه تون منحرف می کنه. شاید باید در قبال شخصیتی که امروز از خود نشون دادین تا امروز رو به روزی عالی تبدیل کنین جوابگو باشین. به جای اینکه روی چیزایی تمرکز کنین که خیلی کم اهمیت و جزیی به نظر می رسند، درست اینه که وارد کار شید و اون رو انجام بدین تا اینکه در انجام اون دست دست کردن کنین. شاید برنامه ریزی های پیشرفته شما باعث شه تا از اتفاقاتی که امروز براتون افتاده احساس رضایت کنین به این خاطر که می دونین شما کاری رو انجام دادین که می تونستید!

مهر: این غلطه که شما کاری رو بیشتر از توان خود انجام بدین فقط به خاطر اینکه بقیه احساس راحتی کنن و از تعطیلات خود لذت ببرن. به یاد داشته بشاید که امسال می تونه سال متفاوتی واسه شما باشه؛ شما می تونید صاحبخانه بسیار خوبی باشین و در عین حال به فکر نیازای خود هم باشین. هیچکی شما رو به خاطر اینکه گامی به عقب ورداشته اید مقصر نمی دونه، پس به خود اجازه ندین با زیاده روی  و تفریطای امروزتان خود رو بدریا بندارین.

آبان: اگه احساس می کنین که در این تعطیلات چیزی رو کم دارین، ممکنه بخواین زیادتر از اندازه جبران اون کمبود رو بکنین و در انجام اون بزرگ نمایی کنین. اما این کار زیاد به درد بخور نیس و باعث هم نمی شه کسی احساس بهتری داشته باشه. این فقط به خاطر اینه که بر احساس گناه خود سرپوش بذارین. به جای اینکه وانمود کنین که هر چیزی مانند سال قبله، دلیل این فرق رو بفهمین. دونستن و قبول کردن حقیقت بهترین کاریه که همه می تونن بکنن.

آذر: اخلاق و روحیات شما امروز برخلاف روزای دیگه س و اگه بخواین تلاش کنین که از بروزاحساسات تون جلوگیری کنین ممکنه این شرایط رو بدتر هم بکنه. شما می تونید بگید که تغییرات شدید در پیشه، اما می دونین که الان نمی خواهید با اون روبرو شید. رد کردن واسه روزای معدودی می تونه چاره ساز باشه اما در دراز مدت نمی تونید خود رو گول بزنین چون که نمی توان از تغییرات پیش رو دوری کرد.

دی: خیال بافی های شما ممکنه امروز گردشی پرماجرا واسه تون به ارمغان آورده و باعث شن که دراین گردش کلی تفریح کنین اما این نباید باعث شه که اونا رو درست و واقعی بپندارید. مشکل شما اینه که اگه زیادی در خیالات خود غرق شید که احساس کنین این تقدیر شماس و ممکنه هر چیزی که جلوی چشمون شماس رو عوض کنه. حواستون باشه، این روی دیگری از خیالات و خیالات شماس. به واقعیت برگردین و اون وقت می تونید از چیزی که درست و واقعیه لذت ببرین نه اون چیزی که وجود خارجی نداره.

بهمن: اگه بخواین همیشه به این فکر کنین که اتفاق بدی در حال وقوعه و هر لحظه ممکنه اتفاق بیفته، نمی تونید آروم باشین. این چیزیه که گردش ماه به اورانوس ناپایدار به شما می گوید. این اتفاق زودگذرنیست؛ مسئه ترس شما از تغییر و ناپایداریه. اگه زیادی بخواین به خیالات و خیالات خود بچسبید، اونا شکننده شده، زیر فشار ترک بر می دارن. اما گر اجازه بدید که جریان داشته و در حال جذر و مد باشن، با تغییرات خارجی کم شده و در کارتون انرژی تازه ای میگیرین.

اسفند: هر چند ممکنه احساس کنین به آخرین اهداف و درجه های واقعیت چسبیده اید، اما رویاهایتون ممکنه رشد کنن و به طور موقت بر شما پیروز شدن. یه تصور قشنگتر واسه خود بسازین- عاشقانه یا الهی- می تونه تجربه ای نشاط آور و لذت بخش باشه. اما شما باید راهی واسه شکست دادن ترس تون از پیش رفتن و جلو رفتن در راهی جدید پیدا کنین. نگران نباشین؛ حتی در دریای خیالات تون غرق شدید مطمئن باشین به زودی به ساحل نجات دست پیدا می کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا