فال روزانه : فال امروز ۶ دی

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال حافظفال ابجد

فروردین: به نظر می رسه این روزا کار سخت و پرزحمت روزانه شما زیاد هم براتون خسته کننده و کسل آور نباشه. شما حتی ممکنه از کار سخت استقبال کرده و اگه در پیچیدگیای زندگی به شما کمک شه خوشحال میشین. ممکنه از اینکه نمی تونین به دوستای خود واسه کمی با هم بودن ملحق شید، نا امید شید به خاطر اینکه شما کارای سخت زیادی دارین که باید انجام بدین و به این خاطر تحت فشار هستین. اما بازم، ترجیح دادن کار به بازی و تفریح بهترین کاریه که می تونین بکنین.

اردیبهشت: ممکنه شما بخواین خودتون رو در زمینه های زیادی امتحان کنین، اما بهترین کار اینه که نیروی خود رو واسه کارایی که در طول هفته باید انجام بدین ذخیره کنین. حالا خوبیش اینه، شما ظرفیت هماهنگ کردن انرژیای متفرقه رو حالا دارین و می تونین الان اونا رو با هم جمع کنین. اگه بخواین از کار سخت طفره برید فقط به خاطر اینکه استراحت کنین، مجبور میشین که اون کار رو بعدا بکنی.

خرداد: امروز حتی اگه شما در حال تفریح باشین، اما کسی هست که می خواد زیر پای شما رو خالی کرده و شما رو از خیالات قشنگتر و حالت سرحال ای که دارین بیرون بیاره. ممکنه از دست کسی که بخواد مسئولیتاتون رو به شما یادآوری کنه عصبانی شید، اما این مثالیه که نباید کسی رو که پیغام بدی واسه شما می آورد رو بکشین. فرار از واقعیت ایده جالبی به نظر نمی رسه، بلکه حقیقت می تونه بهترین دوست شما باشه.

تیر: شما ممکنه از تعهداتی که به بقیه دارین خسته شده و از اینکه راه فراری نداشته و نمی تونین واسه تفریح و گردش برنامه ریزی کنین خسته و عصبانی باشین. حتی اگه فکرمی کنین که این ناراحتی و عصبانیت شما تموم امروز طول بکشه، اما اگه بخواین زیاده از حد به این افکار منفی خود توجه کنین فقط انرژی تون رو هدر دادین. مطمئن باشین اگه کاراتون رو امروز خوب انجام بدین، می تونین تعطیلات آخر هفته رو در آرامش به سر برده و کمی تفریح کنین.

مرداد: شما ممکنه آرزوهای و ایده های بزرگی واسه امروزتان داشته باشین، و فکر میکنین که تا الان کارای زیادی رو انجام دادین، اما به نظر می رسه شرایط اون جوری که شما فکر می کنین پیش نمی ره و اونا بیشتر از روال هر روز طول میکشن. تلاش کنین گیج نشید، واسه اینکه شاید اونا حتی بیشتر از قبل آهسته پیش میره. عوضش، قبول کنین که برنامه های دراز مدت شما بسیار مهم تر از کارای ساده ای هستن که شما در لیست امروزتان دارین. تلاش نکنین که وظایف خود رو با عجله انجام بدین، به خود آرامش داده و حساب شده عمل کنین.

شهریور: به نظر می رسه سختیای زندگی شما در حال حل شدن هستن، و به شما فرصتی میده که کارایی رو که قبلا شروع کرده بودین به پایان برسونین و خود رو واسه اون چیزی که باید در آینده انجام بدین آماده کنین. اما به جای موشکافی و جستجوهای بیخود، بهتره که آرامش خود رو حفظ کرده و به خود نیروی تازه ای بدین. لازم نیس در جزییات غرق شید و خود رو از یاد ببرین، شما به اندازه کافی از اونا اطلاع دارین. عوضش، کارای لازم تون رو انجام داده و شادی خود رو تا اونجا که می تونین بگید.

مهر: شما تا الان از فعالیتای اجتماعی لذت می بردین، اما حالا زمان اون هستش که به مسئولیتایی که در محل کار یا در خونه دارین بپردازید. بقیه ممکنه این تغییر رو در شما نپسندند ولی هدف شما فقط اینه که به زندگی خود سرو سروسامون بدین. سیاره حاکم شما ونوس بوسیله کیوان تحت فشاره واسه اینکه با اونایی که دوستشون دارین وقت بیشتری بگذرونین. باید در کار خود تعادل بسازین مخصوصا بین ایده ای که تو ذهن تون دارین و کاری که باید انجام بدین.

آبان: ممکنه کسی امروز شما رو به خاطر اینکه زیادتر از اندازه روی کارتون تمرکز دارین ریشخند کنه، اما شما میدونید که مدیریت کاراتون کلید رسیدن به اهداف شما در آینده س. شما قادر نیستین که کارایی رو تا کنون برنامه ریزی کردین و قولش رو داده بودین سر وقت انجام بدین. اما الان، بحث بر سر این نیس که بینش خود رو تقویت کنین، بلکه باید عملگرا باشین.

آذر: شما تا الان واسه این مرحله ای که در اون قرار دارین درحال پیشرفت بودین و ممکنه براتون باعث سرافکندگی باشه اگه تموم کار رو خوب انجام ندین. الان پنج سیاره در نشون شما وجود دارن؛ فردا تعداد اونا به شش می رسه. برنامه های خود رو واسه سال آینده نگهدارین تا عملی شن. صبر نکنین تا سال جدید برسه و اون وقت تفکرات خود رو عوض کنین. این کار رو امروزانجام بدین تا میل دارین واسه اینکه به سرنوشت مورد علاقه خود برسین.

دی: درسای طبیعت و زندگی امروز از راه خیالات و رویاهای شما در راه تون قرار می گیرن. با اینکه این مربوط به نشون آینده شماس، اما توانایی این رو دارین که با کیوان سنتی و قدیمی کنار بیایید تا به اون چیزایی که می خواستین برسین. مسئله خطرناک اینه که شما عقاید خود رو درباره واقعیتای رد ناپذیر تغییر نمی دین. اگه انعطاف ناپذیر باشین، نمی تونین اون چیزایی رو که واسه پیشرفت لازمه بدونین رو یاد بگیرین.

بهمن: رویاهای محو و تیره می تونن امروز شما رو در دردسر بندازن. پس بهتره با عینک واقع بینی به آینده نگاه کنین. اگه به گذشته مانند رنگای روشن و اشکال قشنگتر نگاه کنین ، می تونین به اون چیزی که دیدین تکیه کنین؛ از تصورا ت رنگارنگ خود گیج و پریشون نشید. که این افکار زودگذر دووم نمیارن. روی حقایق استوار تکیه کنین، که می تونه در روزای پیش رو واسه بسیار به درد بخور باشه.

اسفند: شما طوری محافظه کارانه رفتار می کنین که کسی به احساسات شما پی جنگ. انگار بسیار با موقعیتای زندگی تون درگیر هستین. مردم دور و بر شما ممکنه تحت تاثیر نظرات مثبت شما و ژست بخشنده شما قرار بگیرن. با این وجود، شما ممکنه ضربه غیر قابل انتظاری رو تجربه کنین که نتونین تکون بخورین. اما حالا، خوبه که به هر دو جهان توجه کنین. اینطوری، می تونین این دو واقعیت غیر قابل مقایسه رو درزمان زمان با هم ترکیب کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا