فال روزانه : فال امروز ۷ اسفند

فال روزانه ۷ اسفند

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: باوجود اینکه امروز دوست دارین احساسات جدید و لحظه ای رو کشف کنین، ولی وظایف زیادتون در محل کار جلوی تفریح کردن شما رو گرفته! اما داشتن مسئولیتهای خیلی زیاد حتما نمی تونه شما رو از صحبت کردن در مورد آرزوهاتون باز داره. سهیم کردن دوستانتون یا افراد خاص در رویاهایتون فقط تفریحیه که شما بهش نیاز دارین، اما این کار با تبدیل شدن اونا به عمل خیلی فرق داره.

اردیبهشت: شما امروز اصلا احساس خوب و جالبی ندارین!! چون که مشکلات غیر قابل تغییری پیش روی خود دارین و باید وقتی رو به اونا اختصاص بدین. حتی اگه اول تلاش کنین ظاهر خوب و مثبتی در جلوی بقیه داشته باشین، اما نمی تونی دیدگاه جدی و خشن خود رو مخفی کنین. البته نگران بودن شما به خاطر همه حوادثی که دور و برتون اتفاق افتاده قابل تحسینه، اما این دلیل نمی شه که جلوی دوستانتون خودنمایی و خودنمایی کنین.

خرداد: شما چه بچه داشته  باشین چه نداشته باشین امروز چاره ای ندارین نقش پدر و مادر رو بازی کنین!! توجه کردن به کارای خونه یا دنبال کردن قولی که به یکی از اعضای خونواده داده بودین شما رو از مسئولیتهایتان در محل کار دور می کنه. بحث در این نیس که واسه انجام دادن کاراتون حتما باید کسی بهتون یادآوری کنه.

بلکه موضوع اینه که شما قادر نیستین به تموم حرفه هایی که قبلا زده بودین عمل کنین! وظایف خود رو اولویت بندی کنین و اون کاری که بهتر از همه س رو انجام بدین.

تیر: امروز در حالیکه فکر می کنین انرژی و وقتتون ته کشیده، کارای جدیدی از راه می رسن!! البته این سخن به معنی این نیس که شما عمدا قصد گمراه کردن افراد دیگه رو دارین؛ بلکه به این معنیه که شما فکر می کردین کارا راحت تر از این پیش بره. پس بهترین استراژی اینه که قبل اینکه در آخرین لحظه و تحت فشار و زور مجبور شید کارتون رو انجام بدین، زودتر از موعد دست به کار شید.

مرداد: شما امروز باید با یه مشکل کوچیک که تازگی براتون پیش اومده روبرو شید. شاید راه حل خیلی راحت رفتن سریع به بانک باشه!! اما می تونه کمی هم پیچیده باشه. حالا راه حل هرطور باشه، این هشداری واسه شما هستش که اگه همین الان این مشکل رو حل نکنین بعدا و طی هفته بعد این مشکل قدیمی دوباره رو می شه. شاید راه حل سریعی به ذهنتون بیاد، اما بهتره با جستجو کردن در مورد مشکل و اصل و پایه اون واسه همیشه اونو حل کنین.

شهریور: شما امروز تنها کسی هستین که نقش خیلی سنگینی رو بردوش گرفتین. معنی این حرف این نیس که می خواین خیلی مهم باشین؛ بلکه معنی اش اینه که افراد دیگه همه روی شما حساب باز کردن و واقعا لازمه که یه نفر اونا رو چک کنه. شما عالی واسه کارتون آماده شدین، چراکه شما دقیقا می دونین چه کاری باید انجام بدین. اما رفتار مقتدرانه شما شاید اینجا بهترین روش واسه رسیدن به هدفتون نباشه.

بهتره کمی نرم تر بوده و به جای حرف زدن از عقل و منطق بی روشن کنه. فقط تسلیم نشید!! اما باور کردن اینکه می تونین با منطق و افکار هوشمندانه نظر اونا رو عوض کنین کاری غیر عملی و نشدنیه. بذارین اونا نظرتون رو بفهمن و بعد تنهایشان بذارین. اونا وقتی خودشون آمادگی لازم رو پیدا کردن- و نه زودتر از اون!- نظرشون رو عوض می کنن.

آذر: امروز “کنترل کردن” مهم ترین موضوع مورد توجه واسه شما هستش، مخصوصا اگه  کارای خیلی زیادی پیش رو داشته باشین که باید به همه شون هم برسین. رئیستان بهتون دستور میده و شما چاره دیگری به جز “چشم” گفتن ندارین!! باهمه این احوال فقط “چشم” گفتن و عمل نکردن شما رو به جایی نمیرسونه! همونقدر که جذاب و خوش برخورد هستین! همون قدر هم باید در کارتون جدی بوده و به تموم قولهایی که داده بودین عمل کنین!

دی: شما دوباره با اختلاف و تضادهای بین ایده های خوب خود و چیزی که دور و برتون می گذره روبه رو شدین. شما وقتی که می ببینن قادر نیستین با کار سخت و زیاد و روشای تکنیکی خیلی راحت هر مشکلی رو حل کنین به خودتون شک می کنین. اما زیاد خوب نیس که با موشکافی کردن کارکرد خود وقت رو تلف کنین. فقط از جاتون بلند شید و هرچه در توانتانه انجام بدین. شما واقعا از نتیجه کار حیرت زده میشین!!

بهمن: امروز شریک کاریتون و یا دوست صمیمی تون در تلاشهای سخت زیاد شما رو همراهی نمی کنه. شاید اولین عکس العمل تون این باشه که سریع مقابله به مثل کرده و یا در برابر این “آتیش دوستانه” از خودتون دفاع کنین! اما این کار عاقلانه ترین نوع برخورد نیس؛ چراکه اونا به شما دقیقا همون پیامی رو خواهند گفت که نیاز دارین واسه بیشتر موثرتر بودن بشنوین. پس به دقت به حرفهایشون گوش بدین و بعد راه حل جدیدی واسه کارایی که قبلا انجام داده بودین کشف کنین.

اسفند: امروز شما هر کاری که می کنین حتی اگه به نظر خودتون کار درستی هم باشه، همیشه به در بسته می خورید!! شما می تونین خیلی راحت در مورد خودتون بیشتر از هر چیز دیگه صحبت کنین، اما اعتماد به نفس شما به اون اندازه که خودتون باور دارین براساس واقعیت استوار نیس. به جای سریع حرکت کردن و  سکندری خوردن بهتره که کمی سرعت خود رو کم کنین! حالا  ثابت قدم بودن و تامل کردن واسه شما به درد بخور تر از خودستایی کردن و خیالبافیه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا