فال روزانه : فال امروز ۷ تیر

فال روزانه ۷ تیر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: در حالی که شما با روشی خلاقانه بیان وجود می کنین، احساسات شما هم در سرتاسر روز قوی می شن. حالا خوبیش اینه خود آگاهی شما باعث می شه در تحقیقاتی که به طور جداگونه انجام می دید بیشتر تجربی کار کنین. این رو هم در نظر داشته باشین که ممکنه خیلی دیر به خواسته هاتون برسین و در این دوره باعث به هم ریختن برنامه هایی که تا کنون رهبری کردین بشوید.

اردیبهشت: شاید شما دلتون می خواسته که آخر هفته تعطیلات بیشتری داشته باشین، اما شما باید صبر داشته باشین وگرنه یه روز خوب رو به طور کامل خراب می کنین. به جای صحبت کردن در مورد اتفاقات بدی که افتاده، عصبانیت خود رو به عملکردی درست تبدیل کنین. به کارایی که می تونین واسه بهتر کردن زندگی تون انجام بدین فقط فکر نکنین، بلکه این کارا رو همین الان انجام بدین. اگه شما از نارضایتی خودتون نکته مثبتی رو بیاموزید، میتونین که در روزای بعدی بیشتر لذت ببرین.

خرداد: شما امرو تقریباً واسه تفریح کردن وشاد بودن آامدگی دارین، اما اشتیاق شما واسه تفریح می تونه منتهی به شیطنت و آزاد و اذیت شه. روش راحت و گول زننده شما باعث می شه که شما از یه ملاقات کوچیک بی اهمیت به مهمانیای آخر هفته کشیده شه. با اینکه مهمانی رفتن لذت بخشه اما به شما پیشنهاد نمی شه که این کار رو بکنین. به جلوحرکت کرده و هیمشه خودتون باشبد، امام یه سیر محدویتهای قرار دادی واسه خود در نظر گرفته و از اونا پارا بالاتر نذارین .

تیر: شما این روزا اعتماد به نفس زیادی یپد کردین و این موضوع همون قدر که می تونه خوب باشه می تونه شما به دردسر هم بندازه. طبیعتاً یکی از بزرگترین تواناییهای شما اینه که می تونین قبل از دست به عمل زدن تا رسیدن به موقعیت درست صبر کنین. باوجود اینکه صبرکردن و تأمل می تونه جلوی بعضی از کارای اشتباه رو بگیره، هم اینکه می تونه باعث شه شما بعضی از فرصتهای عالی رو از دست بدین. ولی امروز این جوری نیس. شما وسوسه شدین که کاری جدید رو شروع کنین وخیلی سریع اون رو تموم کنین. فرامش نکنین که کمی احتیاط هم شرط عقل هستش.

مرداد: شما بسیار به سفر کردن علاقه پیدا کردین و دوست دارین یا به کوهستان و یا به جزیره ای کوچیک برید. هیچ چیزی حالا نمی تونه شما رو از تصمیمتان منصرف کنه. تنها مشکلی که هست اینه که شما اگه رویاهایی خود رو مطرح کنین ممکنه بیشتر از قبل واسه انجام این کار وسوسه شید. اما این کار نشدنی نیس، پس تا موقعی که مطمئن نشدین هر چیزی که واسه این مسافرت لازمه رو جفت و جور نکردین، واسه تبدیل کردن این ایده به واقعیت و رفتن به مسافرت اقدام نکنین.

شهریور: شما امروز نمی تونین اون کارایی که میدونید باید انجام بدین و اون کارایی که نمی دونین باید بکنین رو از هم تشخیص بدین.  حسی به شما میگه که موقعیتی رو از دست دادین و این موضوع باعث انگیزه شما می شه که در خفا و پنهونی شروع به جستجو و جستجو کنین. شما در حالی که یه سری اطلاعات باارزش رو کشف می کنین که شما رو به راه جدید هدایت می کنن، گنجینه گرانبهایی در دست دارید. اما بعد از این شما باید از قبل تموم اطلاعاتی رو که نیاز دارین داشته باشین.

مهر: امروز ممکن  است یکی از دوستان یا همکارلنتان خیلی پرادعا و بداخلاق به نظر برسه، و این موضوع داشتن یه گفتگوی مهم رو مشکل می کنه. شما نمی خواین آسیب پذیری احساسی خود رو در مقابل منفی بافی یه نفر دیگه رو کنین. اگه انگار این مورد واسه شما مثل افراد دیگه س پس در مقابلش حالت دفاعی نداشته باشین و دیواره هایی که دور خود کشیده اید رو خراب کنین. تلاش کنین که منشأ عصبانیت این فرد رو تشخیص داده و بعد بببنید که ادامه بحث به کجا میکشه.

آبان: فقط کار کردن و تفریح نداشتن همه افراد چه زن و چه مرد رو خسته می کنه، پس امروز از خونه بیرون برید و یکم تفریح کنین. البته تا موقعی که شما کاراتون رو تموم نکردین این کار غیر ممکنه، اما شما حالا در بین اینکه کار می کنین واسه لحظه کوتاهی می تونین کمی هم خودتون رو سرگرم کنین. تموم کارایی که لازمه انجام شه بیان کننده خیالات شماس و بعد باعث می شه شما روی کارایی که باید انجام بدین متمرکز شید پس آخر هفته به طور کاملً واسه تفریح کردن آمادگی دارید.

آذر: وقتی که شما انگیزه حرکت کردن و به جلو رفتن رو دارین، می خاوهید که براساس عقاید خودتون دست به عمل بزنین. بعضی وقتا وقتها عاقلانه س که کمی صبر کنین و ببینین که بعداً چه احساسی پیدا می کنین. وقتی که شما با اینجور موردی مواجه میشین، با احتیاط شروع کردن بهترین استراتژیه. با اینحال الان نشون دادن یه عکس العمل سریع پاک بودن قصد شمارو نشون میده، پس دودلی نشون ندین.

دی: وقتی که شما می خواین در مورد اهدافتون صحبت کنین مشکلی براتون به وجود میاد، واسه اینکه شما فهمیدین که جلوی احساسات خود رو گرفتن حتماً شما رو به چیزایی که می خواین نمیرسونه. شما هنوز نمی دونین که با موضوعی که باعث ناراحتی شما شده چیجوری برخورد کیند. فکر کردن به این موضوع واقعاً به شما کمکی نمیکنه، واسه اینکه فقط بیشتر شما رو عصبی می کنه. اصلاً مقدمه چینی لازم نیس، فقط باید در موردش صحبت کنین.

بهمن: حالا در چشمون شما برق هیجان انگیزی دیده می شه و توانایی شما در راضی کردن بقیه واقعاً کسائی رو که به شما نزدیکند می ترسونه. با اینکه حتماً شما عصبانی نیستین، اما به طور کاملً مشخصه که شما حاضرید واسه رسیدن به چیزایی که دوست دارین بجنگین. اگه انگار بقیه به خاطر عملکردهای شما ناراحت شدن، اونا رو مطمئن کنین که شما نمی خواید به کسی ضرر  بزنین و شما فقط به خاطر چیزایی که کشف کردین بسیار احساساتی شدین. بعد یه نفس عمیق کشیده و همه برنامه های خود رو براشون توضیح بدید.

اسفند: شما میدونید که چیزی در حال تغییر کردنه، اما هنوز نمی تونین بگید که اون چیز چیه. این وسط احساسات شما خیلی خشن شدن؛ امروز شما در موقعیت حساسی هستین، واسه اینکه نمی دونین که چیجوری باید احساسات خود رو بگید. به جای اینکه متکی به کلمات باشین، ضرب المثل « دو صد گفته چون نیم کردار نیس» رو همیشه در خاطر داشته باشین. بعد از این هر وقت که لازم شد می تونین مقصود خود رو بگید.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا