فال روزانه : فال امروز ۷ فروردین

فال روزانه ۷ فروردین

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: امروز دیگه مانعی وجود نداره که بازم شما رو عقب نگاه داره به خاطر اینکه ماه جدید فعال کامل مال شماس. اگه تازگیا در کاری شروع اشتباهی داشتین الان بهترین زمان واسه شروعی دوباره س. موفقیت فقط به کسائی اختصاص داره که مقاوم و ثابت قدم هستن. پس از این نترسین که با تصمیمات خوب در اجتماع حاضر شید. پس خیلی با جدیت و تلاش زیاد کار کنین تا رویاهای خود رو به تحقق رسونید.

اردیبهشت: اگه شما دیشب از رویایی زنده و روشن برنخواسته اید خواب شما ممکنه بیشتر از همیشه شما رو بی قرار کنه. حالا خوبیش اینه شما قادر هستین که خود رو بحرکت واداشته و امروز رو به روزی پرمشغله تبدیل کنین. ماه جدید امروز می تونه ترس های ناخودآگاه شما رو نابود کنه و شما می تونید با آگاه بودن از اونا بر ایشون پیروز شدین. یادتون باشه هر چی بیشتر فعال باشین راحت تر می تونید اعتماد به خود و زندگی تون رو بدست بیارین.

خرداد: شرکت کردن تو یه گروه فعال اجتماعی یا یه گروه سیاسی ایده خوبی به نظر می رسد به خاطر اینکه شما می تونید این وسط سرگرمی جدیدی واسه خود بسازین. اما ممکنه زیاد از این کار راضی نباشین مگه اینکه تاثیر اجتماعی خوبی بر شما بزاره. با وجود اینکه ممکنه از کار کردن با بقیه تو یه پروژه  لذت ببرین جایی رو انتخاب کنین که در اون بتونین نتیجه زحمات خود رو ببینین.

تیر: هدفگذاری در کار کافی نیس؛ شما باید امروز حرکت رو شروع کنین و تصمیمات خوب تون رو به عمل تبدیل کنین. ماه جدید نشون شما در دهمین خونه از “شغل” شما قرار داره پس واقعا شرم آوره که با اینحال منبع قوی حرکت و راه روشنی رو شروع نکنین. نگران نباشین که چقدر کار می تونید انجام بدین یا اینکه چیجوری و تا کجا باید به این سفر ادامه بدید. همیشه اولین قدمه که بیشترین ارزش رو داره.

مرداد: ممکنه اداره کردن یه موقعیت مانند خلاص شدن از زندان مانند یه سناریو در برنامه امروزتان مقرر شده باشه. حتی اگه شما قبلا با این فرضیه در محل کارتون درگیر بودین حالا راه حلی رو می شه که قبلا روشن نبود. در واقع اگه کارای گذشته شما طبق میل و خواسته شما نبود راهی واسه حل این مشکل وجود نداره. یه فرصت به خودتون بدین و ببینین چه پیش میاد. هیچ دلیل منطقی واسه انتظار بیشتر واسه پیدا کردن راه حل وجود نداره.

شهریور: بعضی اتفاقات هستن که سفری رو شروع می کنن تا جایی که دودلی کردن و سئوال پرسیدن مانند یه جهنم می شه؛ هر چی بیشتر جست و جو می کنین کمتر می فهمید. اما حکمت و دانایی واقعی وقتیه که شما اجازه می بدید این قضیه به دست فراموشی سپرده شه. لحظات جادویی وقتی هستن که حادثه تموم شه و داستان بعدی که شروع می شه حوادثی مثل تولد و مرگ و زندگی داشته باشه. ماه جدید امروز در هشتمین خونه از “احساسات تقسیم شده” شما بهتون یادآوری می کنه که موضوعات بزرگ جواب های ساده نداره- در بعضی موارد شما نیاز دارید که به موضوع بعدی بپردازید.

مهر: ماه جدید هیجان انگیز در هفتمین خونه از “شرکاء” شما قرار گرفته؛ نشون می دهد که شما باید در رابطه الان خود تغییر بسازین یا اینکه رابطه جدیدی رو شروع کنین. هم اینکه اتصال خورشید و ماه که با سیاره حاکم شما ونوس تو یه خط قرار گرفته ان خوشحالی و شادی رو به این مدار ارتباطی می آورد. شاید حالا زمان اون باشه که از سرمایه گذاری قبلی خود چه مالی و چه احساسی سود ببرین؛ به این فکر نکنین که دلایلی وجود دارن که نشون میدن نباید کاری رو انجام بدین.

آبان: اگه شما تازگیا در فکر ایجاد تغییراتی در کار تکراری و روتین خود بودین امروز دیگه روز عمله. صحبت درباره یه نمایش نیس؛ ماه جدید در ششمین خونه از “جزییات” پیشنهاد می کنه که برداشتن قدم های کوچیک ایده کوچکیه. هر چیزی که تولید و کارایی شما رو زیاد کنه خوبه حتی ایجاد یه برنامه واسه خودتون که بتونین شروع خوبی داشته باشین. اما تا فردا صبر نکنین؛ شما نیاز دارین که امروز کاری واسه لذت بردن از لحظه حال انجام بدین.

آذر: ممکنه امسال درگیر به تعادل رسوندن کار و تفریح باشین؛ با این حال ماه جدید امروز در پنجمین خونه از “تفریح و بازی های” شما تازگیا بر جنبه های روشن تر زندگی تاکید می کنه. بسیار سخته که بخواین این روزا جدی باشین حتی اگه مسئولیت هایی داشته باشین که مجبور به انجام اونا باشین.

اگه وقت شما رو به اتمامه خود رو واسه انجام دادن کار آزار ندین ودیگر اینکه امروز کاری رو تموم نشده نذارین . اما ندیده گرفتن مسئولیتای قبلی ایده خیلی جالبی نیس؛ اگه این کار رو بکنین زندگی تون سریع دچار مشکل و پریشونی می شه.

دی: شما امروز آماده اید که در مورد احساسات خود دستوری صادر کنین اما بهتره این کار پنهونی انجام گیرد تا آشکارا! با وجود اینکه شما می خواهید که همتون رو بفهمن اما بهتره اطلاعات شخصی و خصوصی خود رو فقط واسه دوستان نزدیک و اعضای خونواده تون معلوم کنین. صبر کنین تا زمانیکه شخص؛ مکان و وقت مناسبی واسه این کار پیدا کنین که خصوصی ترین اسرارتان رو واسه محرم اسرارتان اشکار کنین.

بهمن: ماه جدید امروز در سومین خونه از “ارتباطات” شما قرار گرفته پس اون چیزی که می گویید و فردی که با اون صحبت می کنین حالا بسیار مهمتر از مسائل دیگه س. شما می تونید اهداف خود رو واسه هفته های آینده روی یه کاغذ بنویسین .

بقیه رو از نقطه نظرات خود آگاه کنین و حتی دوستان و همکاران تون رو با  اراده کردن های سریع و به موقع خود و برنامه ها و نقشه های منطقی تحت تاثیر بذارین. دلیلی واسه برگشت نیس؛ از اهداف خود صحبت کنین و بعد آماده باشین که اونا رو بعمل تبدیل کنین.

اسفند: شما باید از انرژی قوی ماه جدید که امروز در نشون شما قرار گرفته آخر استفاده رو ببرین و اون رو واسه مقاصد مالی خود بکار بگیرین به خاطر اینکه اتصال ماه-خورشید با ونوس مقتدر در دومین خونه از “پول” شما به ترتیب قرار گرفتن.

حالا خوبیش اینه شما نقشه ای دارین؛ و حالا وقت اون هستش که  طرح و نقشه خود رو اجرا کنین. اما یادتون باشه که مجبور نیستین که واسه بالا بردن درآمد و سود خود خطر کنین. فقط  با حالت مثبت حاضر شید و کاری رو انجام بدین که می دونین شما رو در راه تون موفق تر می کنه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *