فال روزانه : فال امروز ۷ مهر

فال روزانه ۷ مهر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فال های پیشنهادی امروز آلامتو :  فال چوب – فال انبیا

فروردین: امروز شما می تونید به خود بقبولونید که روابط دوستانه خیلی خوبی دارین. حتی اگه بدونین مسائل پیچیده ای هست که نیاز به توجه و حل شدن دارن، با این حال ترجیح می بدید فعلاً به جای حل کردن این مسائل از حقایق فاصله بگیرین. نگاه کردن به توانایی های نامعلوم بقیه کار بدی نیس، اما نباید جانشین حقایقی بشه که درست جلوی چشمتون قرار داره!

اردیبهشت: امروز احساسات شدید شما تبدیل به آگاهی شده ان، اما هنوز با بقیه احساس راحتی نمی کنین. شما ترجیح می بدید سرتون خلوت تر باشه، اما این خواسته های جدید شما می تونه زندگی تون رو از این رو به اونو کنه. باوجود اینکه شما واسه بیان کردن احساسات تون وقت کافی دارین که دنبال کلمات مناسب بگردین، ولی بازم بقیه منظور شما رو بد متوجه می شن. فکر نکنین که اونا شما رو درک نمی کنن. شما باید وقتی رو واسه فکر کردن به چیزایی که تا بحال فکر می کردین اونا رو خوب می شناختین اختصاص بدید.

خرداد: امروز روز خیال پردازی و شعر گفتنه!! اما حالا که عطارد روابط شما رو پریشون می کنه، شاید وقت خیلی خوبی واسه گرفتن یه پیغام خاص نباشه. خیالات شما بالاتر از زمان خود حرکت می کنن و تا موقعی که نخواسته اید افکار خود رو وارد زندگی واقعی کنین، اونا می تونن دوست داشتنی باشن. اگه شما می خواهید حرف مهمی زنید، تلاش کنین تا فردا که ماه کامل می شه صبر کنین.

تیر: امروز شما نمی تونید خیلی راحت ساعتی از روز رو خالی نگه دارین، چون که همیشهً به کارایی که می خواهید انجام بدین فکر می کنین. با وجود اینکه شما می تونید یه روز ایده آل رو در ذهنتون مجسم کنین، ً چیزی شما رو از داشتن اینجور روزی محروم می کنه. به جای ناراحت شدن به خاطر کارایی که قادر به انجام دادنشون نیستین، به خاطر کارایی که می تونید انجام بدین شکرگزار باشین.

مرداد: مثل اینکه شما در رویا سیر می کنین، یعنی جایی که همه چیز همون طوریه که باید باشه، ولی وقتی چشم خود رو باز می کنین می ببینن که زندگی تون چقدر از این تصویر ایده آل فاصله داره. شما معمولاً خیالات و رویاهای زیبایی رو در سرتون می پرورانید، اما الان دوری از حیقیت چیزی نیس که بتونین از اون دوری کنین. به جای اینکه تو ذهن خود به جاهای دور پرواز کنین، توجه خود رو به خونه و تغییرات کوچیکی که می تونید به وجود بیارید معطوف کنین.

شهریور: شما نمی تونید خیلی راحت به برنامه هایی که در گذشته واسه امروزتان در نظرگرفته بودین فکرکنید، اما اگه می خواید که کارای خود رو تموم کنین لازمه که به گذشته خود نگاهی بندازید. بدیش اینه حالا که عطارد سیاره بخت شا تحت تاثیر نپتون واقع شده، واقعیت غیر قابل باور شده. شاید بهتر باشه اراده کردن هاتون رو چند روز به تاخیر انداخته و بعد به سراغشون اومده و تا آخر هفته تکلیف خود رو روشن کنین.

مهر: در حالیکه فردا ماه جدید به نشونه شما نزدیک می شه، از یه طرف می دونین که باید کارای قبلی خود رو تموم کنه. از طرف دیگه امروز روز خوشی و تفریح کردنه و کار کردن براتون خیلی سخت شده! این اختلاف می تونه از نظر احساسی پریشون تون کنه، پس کاری رو انجام بدین که ذهنتون رو آروم تر کنه.

آبان: امروز قدرت خطر پذیری تون خیلی زیاد شده و توانایی تغییر دادن بعضی از چیزها رو دارین. اما اگه بخواین بدون داشتن یه تاکتیک ثابت و منظم این تغییرات رو بسازین، کارتون به جای سازنده بودن بیشتر بنیان برانداز هستش. بهترین یافته های ممکن رو در ذهنتون تصور کنین و بعد طبق اون نتایجی که آرزویش رو دارین برنامه ریزی کنین. اگه شما بتونین تموم جزئیات رو در ذهنتون مجسم کنین شانس بیشتری دارید.

آذر: متوقف کردن برنامه های پرمشغله تون الان ایده ای مناسبه، واسه اینکه شاید شما نتونین به همه اونا برسین. تا موقعی که برنامه های جاه طلبانه داشته باشین فقط اعصاب خود رو خراب تر می کنین. پس وقتی رو در آرامش و سکوت مطلق سپری کنین تا از دست سردردهایتان راحت شید. با وجود اینکه ماه در سومین خونه شما قرار داره بهتره به جای هدر دادن انرژی خود اون رو ذخیره کنین.

دی: شما امروز با آبجی و داداش و یا با یکی از دوستان نزدیکتان بحث ای لفظی دارید، اما نباید اجازه بدین که این حادثه تموم روزتون رو خراب کنه. شما در مقاومت کردن در برابر تجربه های قدیمی مثل ندارین! ولی از تجربیات هیجان انگیز و به یادآوری خاطرات روزای سخت لذت می برید. ولی نباید از یاد ببرین که که زندگی کردن در زمان حال از فکر کردن به گذشته لذت بخش تره.

بهمن: امروز رویاها و خیالات شما اونقدر نزدیک و قابل لمس به نظر می رسند که شما می تونید اونا رو لمس کنین و اونقدر واقعی هستن که نمی تونید بین اونا با چیزی که در واقعیت اتفاق می افتد تفاوت قائل شید. امروز اعتماد کردن به حس ششم از تکیه کردن بر واقعیت واسه شما مهم تره، چون که شما با نشونه های سمبلیک که در ذهنتون شکل می گیرند هماهنگ هستین. به جای اینکه به دنبال برنامه های منطقی برید، فقط با در نظر گرفتن حس خود کار کنین. بعدا که فکرتون منطقی تر شد به اندازه کافی وقت دارین که دنبال این برنامه ها برید.

اسفند: باوجود اینکه الان شما تلاش می کنین که آدم منطقی تری بشوید، امروز افکار حسی و غیر منطقی شما بیشتر رشد می کنن. اما تا موقعی که نخواهید در زندگی تون هیچ تغییر مهمی بسازین، این موضوع می تونه براتون خطر آفرین باشه. امروز رو مثل یه روز تعطیل در نظر بگیرین و به خودتون قول بدین که تجربه های خود رو از طریق در رابطه شدن با رازهایی که بهشون ربط داره عمیق تر کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا