فال روزانه : فال امروز ۸ اسفند

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: ممکنه امروز زیاد وقت اون رو نداشته باشین که درباره چیزی که ممکنه در آینده اتفاق بیفته فکر کنین. شما خیلی راحت یه پروژه رو به اتمام رسوندین و  به یه فرض شخصی متکی هستین ولی حالا اتفاق جدیدی واسه تون می افتد. عالی ترین توانایی شما سرعتیه که شما رو قادر می سازه تا خوب در مقابل حوادث عکس العمل نشون بدید و مسبب این رفتار قرار گرفتن ماه در نشون خودانگیخته شما هستش. فکر نکنین که چیکار باید کنین؛ فقط اون رو انجام بدین. اگه بعدا لازم بود همیشه می تونید رفتارای نادرست خود رو اصلاح کنین.

اردیبهشت: همون طوری که روز می گذره ممکنه از وظایف و مسئولیت های دنیوی خود خسته شده و منتظر مقداری آرامش و سکوت در محیطی جدا از بقیه باشین. درسته که شما خواهان تنهایی و خلوت هستین اما مخصوصا الان آدم تنبلی نیستین. ممکنه بقیه متوجه نباشن که شما چقدر انرژی صرف کردین چون که شما فعالیت های خود رو محدود می کنین تا بر رویاها و خیالات تون سلطه داشته باشین. این کار به معنی وقت هدر دادن نیس؛ هر چیزی که شما درباره امروز خیال پردازی می کنین ممکنه فردا صورت واقعیت به خود بگیره.

خرداد: زندگی شما حالا یه اختلاف آشکاره به خاطر اینکه اون چیزایی که در واقعیت دور و بر شما هستن حقیقت ندارن؛ با این حال زمانیکه شما درباره اهداف دراز مدت خود فکر می کنین می تونید به طور کامل درست و روشن برنامه ریزی کنین. مشکل این جاست که سخته تموم جزییات این خیالات  رو به عمل تبدیل کنین. عنان کنترل رو رها کنین و خیلی راحت با امواجی که بوجود می آیند گردش کنین چون که این کار می تونه یه حرکت موثر واسه امروز باشه.

تیر: در طول روز استرس در وجود شما شکل می گیرد و دیگه واسه تون مشکله که حتی واسه ساعتی آروم بگیرین. حتی اگه در خونه هم باشین راحت نیس که بتونین ذهن تون رو از کارایی که در محل کار دارین منحرف کنین. حالا خوبیش اینه الان احتیاجی نیس که هیچ مسئله ای رو حل کنین. اجازه بدید که احساسات تون با جریان تغییرات بالا و پایین شن. اگه ممکن بود اراده کردن ها مهم خود رو به آخر هفته بندازین.

مرداد: ممکنه این روزا با شخصی از نزدیکان تون احساس ناراحتی  کنین هر چند ممکنه این احساس پریشونی و اضطراب مستقیما به این شخص ربطی نداشته باشه. در واقع شما ممکنه از هر کسی که حد و مرزهای احساسی تون زیر پا بزاره احساس نارضایتی کنین. دقت کنین و ببینین وقتی که صحبت از احساسات تون به میان میاد آماده جنگ می شید. ممکنه شما دوست داشته باشین که در مرحله اول احساسات تون رو واسه خودتون نگاه دارین اما در بعداز ظهر شرایطی پیش میاد که مایل می شید تا احساسات خود رو با بقیه در میان بذارین.

شهریور: با وجود اینکه شما همیشه دوست دارین که با حقایق روبرو شید امروز ممکنه از اون روزهایی باشه که شما رو به سرزمین عاطفی جدید راهنمایی کنه. شما فهمیدین که محدودیت های وقتی انگار شما رو به جلو هدایت می کنه و شما رو مجبور می کنه تا حد امکان چیزای جدیدی تجربه کنین. ممکنه این رفتاری که در پیش گرفتین دوستان و همسرتون رو متعجب کنه چون که به نظر می رسد شما بیشتر از همیشه محافظه کار شدین. از ترس اینکه مورد قضاوت بگیرین یا نه به عقب باز نگردید. الان زمان تغییر و تحوله!

مهر:  به نظر می رسد امروز تمرکز کردن روی کار خیلی راحت تر از همیشه  می رسد اما این فرض واقعیت نداره. چون که افکارتون از کنترل شما خارج شدن و خیلی سخته که دوباره کنترل اونا رو بدست بیارید. با این وجود خوبه امتحان کنین. بدیش اینه اگه تلاش کنین فقط وقت گذرانی کنین ممکنه با دوست یا همسرتون درگیر شه چون که اون نظر دیگری درباره کاری که باید انجام بدین داره. تا اونجا که ممکنه در اوایل روز به درد بخور و موثر واقع شید تا بتونین بعداز ظهر با کسی که دوستش دارین اوقات خوشی رو سپری کنین.

آبان: شما حالا زیاد در قید و بند این نیستین که احساسات تون رو واسه خودتون نگاه دارین و اصلا هم نگران این نیستین که مورد قضاوت بقیه قرار بگیرین. ممکنه حتی خوشحال باشین چون که با قصد قبلی در بالاترین درجه لیاقت گرفتین. حالا خوبیش اینه امروز نیاز به انتقاد و نظر هیچکی ندارین. شما میتونین که سریع تشخیص بدید کجا باید تمرکز داشته باشین و چیجوری رفتار خود رو واسه رسیدن به هدف خاصی اصلاح کنین.

آذر: شاید امروز بسیار عصبی و آتشی مزاج هستین چون که وظایف زیادی دارین که باید اونا رو سروقت انجام و اون رو تحویل بدید. به نظر می رسد که دارین وقت رو از دست می بدید اما ورود ماه به نشون پردل و جربزه و بی باک تون به شما یه فرصت جدید در مورد پروژه ای که در حال انجام اون هستین بده. حواستون باشه؛ چون که ممکنه وسوسه شید که کار قبلی خود رو در ازای گرفتن کاری مهیج تر از دست بدین. کارای قبلی تون رو به پایان برسونین تا بتونین کار تازه ای رو تجربه کنین.

دی: حالا خوبیش اینه شاید بعد از ظهر امروز می تونید به اون استراحت و آرامشی که مدت هاست در جستجوی اون هستین برسین. حتی اگه به نظر می رسد که بسیار سخته که اون رو قبول کنین و از اون لذت ببرین. یه روز بی قرار کننده تمایل شما رو به آرامش و سکوت افزایش می دهد اما ممکنه وقتی اون رو بدست آوردید زود از اون خسته شید. یادتون باشه احتیاجی نیس که وقتی هیچ مسئله ای وجود نداره یه نمایش جدید بوجود بیارین.

بهمن: امروز می تونید با احترام به خود و دونستن ارزش خودتون یه پیشرفت در زندگی تون رو  تجربه کنین. ممکنه از شخصی از نزدیکان تون یاد بگیرین که بقیه چقدر واسه کارای شما ارزش قائل هستن. اما عوضش اینکه به خود مغرور شید و اجازه بدید که تملق بقیه شما رو در کثافت نادانی غرق کنه آماده کار بعدی شید. خیلی خوبه که به جلو پیش برید اما قبل از اون بشینین و درباره کارایی که قبلا انجام دادین خوب فکر کنین.

اسفند: شما اونقدر در رویاپردازی زیاده روی کردین که دیگه این روزا فکر می کنین که دنیای واقعی اهمیت چندانی نداره. محدود کردن نیازای جسمی و مادی خود می تونه باعث شه تا بتونین یه سفر داخلی داشته باشین. با این حال به نظر می رسد این نوع طرز فکر واسه وقتی به پایان برسه زمانیکه نگرانی های مالی شما باعث سقوط شما از آسمون رویاها به دنیای زمینی شه. انجام دادن تعهدات تون به همون اشتیاقی که واسه رویاهای خود دارین باعث می شه شما به اون چیزی که واقعا نیاز دارین تسلط پیدا کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *