فال روزانه : فال امروز ۸ خرداد

فال روزانه ۸ خرداد

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

دعای روز سوم رمضان

فروردین: امروز روز خوش شانسی شما هستش، و زمان این شده که بقیه رو در ایده های خود سهیم کنین، به خصوص اگه می خواین که اونا در اجرا کردن برنامه های مهم به شما کمک کنن. اما وقتی که ایده ها یتان رو بیان می کنین احتمال داره که خیلی عجیب و افراطی جلوه کنین. آروم حرکت کنین و از اول از روی منطق برنامه هاتون رو قدم به قدم اجرا کنین.

اردیبهشت:  امروز شما می تونین برقی رو در چشمون دور وبریا تون تشخیص بدین، این برق شما رو قادر می سازه که متوجه تواناییهای اونا شده و اونا رو واسه رسیدن به آرزوهاشون تشویق کنین. حس ششم شما بسیار قویه، پس شما می تونین حتی قبل اینکه کسی با شما صحبت کنه بفهمین که به چی فکر می کنه. تا وقتی که شما به نیازای خودتون توجه می کنین پیشنهاد می شه که دوستی وفادار و همراه هم باقی بمونین.

خرداد:  شخصی که شما دنبالش می گشتید امروز می تونه با تشخیص دادن نیروی مخصوصا و فوق العاده ای در شما، خوشحالتان سازه. شاید این نیرو به صورت برقی در چشمون شما باشه، واسه اینکه شما حالا انرژی ای رو گرفتین که افقای فکریتان رو گسترده می سازه و فکرتون رو با تفکرات قشنگتر انباشته می سازه. وقتی که بقیه به شما توجه می کنن تلاش نکنین که زیاد توضیح بدین؛ کمی ابهام اونا رو در شک و دودلی نگه داره.

تیر: شما امروز در حالیکه بقیه رو تشویق می کنین که شما رو از تنهایی بیرون بیارن، نسبت به همیشه احساس درون نگرانه تری دارین. مشکل اینجاس که اونا فکر می کنن شما ناراحت و یا حتی دپرس هستین، و انصراف شما رو اشتباه تعبیر می کنن. به اونا بگید که شما دپرس نیستین -فقط فردی درون نگر هستین- از اینکه مؤدبانه بخواین که به حدود شما احترام گذاشته شه ترس نداشته باشین؛ شما زمان نیاز دارین تا فکر کنین.

مرداد: شما امروز پیامهایی دوگانه ارسال می کنین، واسه اینکه یه بخش از وجود شما علاقه مند بذله گویی و تفریحه. اما بخش دیگه شما سیر و سفر داخلی واسه رابطه با جهان الهی رو مهم می شمارد و این وقتی حاصل می شه که از شام خوردن با همکاران یا تفریح بعدظهر با دوستانتون صرف نظر کنین. اگه شما عزمتونو جزم کردین در فعالیتهای اجتماعی سهیم باشین، دست کم مذاکراتتان رو به سمتی معناگراتر و به نفع بقیه هدایت کنین.

شهریور: امروز گفتن حقیقت به بقیه سخت تر شده، واسه اینکه انگار اونا نسبت به همیشه بیشتر غیر قابل پیش بینی شدن. با اینحال در نظر داشته باشین که بخشی از این انرژی نا آروم از خود شما برخاسته و شما رو مجبور می کنه که اونو به سمت بقیه هم هدایت کنین. به جای اینکه تلاش کنین کس دیگه ای رو مجبور کنین تا تعهدی رو قبول کنه، موشکافی کردن تواناییهای خودتون به برطرف شدن نگرانی تون کمک می کنه.

مهر: امروز شما تعادل کامل بین ایده الهام بخشیدن به بقیه و توجه کردن به جزئیاتی که لازمه تا این کار درست انجام شه، رو شناخته اید. با اینکه شما توانایی به کار گیری استعدادهایتان واسه انجام وظیفه رو دارا هستین، ولی آرزوهاتون می تونه زندگی روزانه تون رو با احتمال غیر واقعی بودن اونا به هم بریزه. از تصوراتی که در ذهنتون دارین در جهت پیش رفتن به سمت واقعیات زندگیتون استفاده کنین.

آبان:  امروز تخیلاتتان می تونه شما رو به سفری قشنگتر ببره، اما شما زیاد دوست ندارین که از اون سفر برگردین. لذتی که شما خواهان اون هستین به واسطه دسترسی به این رویاها به وجود میاد. بالا و پایین پریدن با شادی در درونتون حتی اگه به کوتاهی یه لحظه باشه به ظاهر پاداشی کافی به نظر می رسه.

آذر: شما امروز احساس شکست ناپذیر بودن می کنین، اما خوش بین بودن بی حساب زیاد به کارتون نمیاد. از طرف دیگه، داشتن اعتقادی سالم کافیه تا شک و دودلی شما از بین رفته و دوباره به سمت آرزوهای تون حرکت کنین. یادتون باشه، حالا که عطارد به عقب برگشته س انتظار میره که تأخیر در رسیدن به آرزوهاتون به وجود بیاد پس شما نباید با شرایط موجود بجنگین.

دی: امروز شما وقتی که به درخششهای ذکاوتتان اطلاع کامل پیدا می کنین، تا اندازه ای دلسرد میشین، واسه اینکه روشای قدیمی تر نسبت به روشای تندرو ای که الان به ذهنتون می رسن مطمئن تر هستن. روش شما این جوری نیس که آزمایش کردن روشای قدیمی رو رد کنین، اما حالا یه ایده واقعاً خوب می تونه شما رو شدیدا وسوسه کنه. تلاش کنین که ذهنی بسته نداشته باشین؛ اگه شما هنوز فکر می کنین امکانات شما مهم هستن؛ می تونین با اطمینان اونا رو مورد جستجو قرار داده و بعداً طبق این امکانات دست به کار شین.

بهمن: درحالیکه ذهن شما پر از ایده های خلاقانه و خیالات خیالی می شه و اونا به اندازه ونوس که در خونه پنجم شما برابر با اورنوس، ستاره بخت شما، قرار داره مطبوع هستن، امروز می تونه روزی به طور کاملً هیجان انگیز باشه. اگه شما به استراحت نیاز دارین، فکرتون رو با دیدن فیلمی تخیلی یا خوندن کتاب کلاسیکی عشقی تغذیه کنین. یادتون باشه به حقیقت پیوستن رویاهایتون بسیار خوب هستش.

اسفند: اگه امروز بخواین ایده هاتون رو واسه کس دیگه ای توجیه کنین، این کار بیشتر از اون چیزی که ارزش داره از شما انرژی میگیره. اتفاقاتی که واسه شما میفته به خودتون مربوط می شه نه به بقیه. حتی اگه دوست داشته باشین که بقیه رو در آروزهایتان سهیم کنین، شایدً اونا ارزش رویاهای شما رو درک نمی کنن، چون کلمات قادر نیستن تا نیرویی رو که واسه رسیدن به اونا در شما هست رو توضیح بدن.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *