فال روزانه : فال امروز ۹ تیر

فال روزانه ۹ تیر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: اعتماد به نفس داشتن ویژگی خیلی خوبیه، ولی معنیش این نیس که شما به خاطر اینکه می دونین حتماً برنده میشین، مسابقه ای رو راه بندازین. اگه شما خسته شدین و این بی حوصلگی رو می خواین با دردسر درست کردن پر کنین، راه تخلیه بهتری واسه توانایی هاتون پیدا کنین. با ناامید کردن یه نفر دیگه خودتون رو سرگرم نکنین.

اردیبهشت: ممکنه شما دوست داشته باشین که روش خود رو تغییر داده و از زندگی تون لذت ببرین، اما به نظر می رسه بقیه نسبت به شما تصور دیگری تو ذهن دارن. با اینکه شما باید تلاش کنین که با در نظر گرفتن برنامه هاتون پیش برید، اما اگه به نقطه ای رسیدید که فکر کردین نباید تا اینجا پیش روی می کردین نگرانی به خود راه ندین. فقط چند نفس عمیق کشیده و مرزهایی رو که واسه خودتون تعیین کردین رو به بقیه هم بگید تا از راهی که شما برگزیده اید متعجب نشن.

خرداد: شما فکر می کنین که یه نفر عمداً می خواد در خفا به شما استرس وارد کنه و این موضوع مورد پسند شما نیس. به جای اینکه تلاش کنین اتفاقاتی رو که در خفا پیش اومده به بقیه بگید، فقط با بقیه روراست باشین و به مشغله های شغلی خودتون بپردازید. اگه شما تلاش کنین با کسی که شما رو گول مالیده ً رفتار کنین مطمئناً برنده نمی شین.

تیر: شما امروز در زمان حال زندگی نمی کنین. درعوض در حال برنامه ریزی و رویاپردازی کردن واسه فعالیتهای مربوط به آینده خود هستین. اما این برنامه ریزیا در مورد توهمات غیرواقعی نیس؛ حتی اگه روش هدف دار شما همیشه این جور نبوده باشه، ولی یکی از ویژگیاتون این بوده که دوست داشتین آینده رو واسه خودتون قابل لمس کنین. با تجسم کردن چیزایی که می خواین بهشون برسین، می تونین اموری رو الان غیرممکن به نظر می رسن رو در آینده به واقعیت تبدیل کنین.

مرداد: دوستان و اعضای خونواده تون امروز از شما میخوان که اونا رو راهنمایی کنین. درعوض ماه در برج ثور قرار گرفته و به شما پیشنهاد می شه که به استراحت کردن و بازسازی نیروهاتون بپردازید. شما امروز می تونین واسه بقیه نمونه روشن شخصی باشین که فقط هرکاری رو که نسبت بهش احساس خوبی داره انجام میده، حالا چه این کار تماشا کردن تلویزیون باشه، چه شنا کردن در استخر و یا پیاده روی کردن در هوای آزاد، نوع فعالیت زیاد مهم نیس.

شهریور: شما امروز می تونین فرصت خیلی خوبی واسه استراحت کردن داشته باشین. الان آسون تر گرفتن زندگی باعث می شه شما احساس خوبی داشته باشین. اما در حالی که ماه در پنجمین خونه شما خودشو با ژوپیتر موافق می کنه هم اینکه شما رو تشویق می کنه که به کار کردن ادامه بدین. تا وقتی که شما نتونسته اید از وقتتون واسه استراحت کردن استفاده کنین نمی تونی از زندگی تون لذت ببرین.

مهر: امروز شما در بین خونواده و دوستانتون جنجالی به پا کردین واسه اینکه می خواین که اونا بدونن که شما در مورد یه مسأله خاص چه احساسی دارین. با اینکه ممکنه شما امروز نسبت به همیشه خودرأی تر باشین، ولی عاقلانه تره که تفکراتتون رو با بقیه در میان نذارین . اگه شما می خواین ایده هاتون رو به مرحله اجرا بذارین، اگه اونا رو خیلی زود و سریع واسه بقیه افشا کنین به نتیجه نمی رسین.

آبان: شما دوست دارین امروز رو طوری بگذرونین که انگار هیچ برنامه و نقشه از پیش تعیین شده ای نداشتین. حتی اگه این جریان یه روش غیرمعمولی و بی قانون واسه شما باشه، ولی حالا اگه خودتون رو به این جریان بسپارین لذت بردن از زندگی خیلی آسون می شه. محکم و ثابت قدم باشین، ولی نباید بقیه رو به خاطر کاراتون سرزنش کنین. درضمن با بقیه مهربون باشین، به خصوص وقتی که یه نفر تصمیم داره با شما رابطه برقرار کنه.

آذر: شما امروز از برنامه هاتون عقب افتادین و اگه خیلی زود شروع به کار نکنین، فرصتهای زیادی رو از دست میدید. اگه واسه کاری تحت فشار قرار بگیرین شاید به شما انگیزه بده که با هیجان بیتشری کار کنین. چه این کار رو بکنین چه نکنین مجبورین شرایط سختی که الان به وجود اومده رو تحمل کنین. اما واقعاً مهم نیس که شما چه کاری انجام می دین و اینکه چقدر اونو ادامه می دین، بلکه اون چیزی که مهمه اینه که بتونین تعهداتی رو که به بقیه دادین رو عملی کنین.

دی: دو جمله «عجله نکنین» و « نگران نباشین» امروز می تونه دو پند مناسب واسه شما باشه. هر چیزی به وقت خودش اتفاق می افته و احتیاجی نیس که شما تلاش اضافی بکنین. عجیب اینکه شما الان نمی خواین این واقعیت رو قبول کنین، ولی این رد کردنا زیاد ادامه نداره. به جای اینکه به دنبال راههایی باشین که به امکاناتی که دارین در آینده پیشرفت بدین، تلاش کنین از چیزایی که در اختیار دارین الان لذت ببرین.

بهمن: ممکنه امروز با یکی از اعضای خونواده تون جر و بحث داشته باشین. به طور کاملً روشنه که این مشکل مربوط به شما نیس، واسه اینکه دوست داشتین که از بحثا دوری کنین. حتی اگه با صحبت کردن هم تونستید این مشکل رو حل کنین، اما شما در این آزمایش می فهمید که شما در شرایط جدی و مهم نبود توانایی خود رو به بقیه ربط می دین. تمرین کردن انعطاف پذیری باعث می شه که بقیه بیشتر با شما احساس راحتی کنن.

اسفند: انگار اتفاقاتی بر خلاف میل شما اتفاق افتاده. یکی از طرافیان شما تغییر کرده، اون روش جدیدی رو در پیش گرفته و با وجود اینکه این روش شما رو نگران کرده ولی بازم به کار خود ادامه میده. از امکانات و نفوذ خود استفاده کنین تا کارا رو تحتِ کنترل خود درآرین. به جای اینکه ذهنتون رو درگیر موضوعات بی اهمیت کنین و انرژی خودتون رو هدر بدین، اونو واسه آخر هفته و وقتی که بهش نیاز داشتین ذخیره کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا