فال روزانه : فال امروز ۹ دی

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال شغلیفال زیبایی

فروردین: شما نمی تونین بیشتر از این صبر کنین، واسه اینکه باور دارین که به اندازه کافی صبر کردین! باوجود اینکه شاید آمادگی دست به کار شدن رو نداشته باشین، ولی قبل از این از نظر ذهنی آمادگی دارین که شروع کرده و بازی رو شروع کنین. شما باید از فرقای موقعیت گذشته خود و اهداف آینده تون بدونین، اما تلاش نکنین در مورد هردوی اونا با هم اراده کردن کنین.

اردیبهشت: نگاه شما نسبت به شغلتون همیشه نگرشی خوش بینانه س، اما حالا نسبت به منافع خود خیلی ایده آل گرا فکر می کنین. حتی اگه هیچ چیزی به اون خوبی که شما دلتون می خواد نباشه، بازم نمی تونین بدبین باشین! پیشرفتای خیلی جذابی در زندگی تون حاصل شده که دلیلی واسه امیدواری شما شده. اما از رویاهای خود توقع زیادی نداشته باشین! چراکه بیشتر از اندازه رویایی و خیالاتی بودن زمینه رو واسه ناامیدیا و شکستای بزرگ جفت و جور می کنه.

خرداد: شما تازگیا در عین حالا که به پیچیدگی روابط خود فکر می کردین، تا حدودی غمگین و ناراحت می شدید و حالا بدون اینکه به طور کامل در زندگی خود تغییراتی بدین به چیزایی که می خواین رسیدین. بعضی وقتا تا حدی گیج می شدید که نمی تونستید تشخیص بدین مرحله بعدی کارتون چیجوریه. حالا خوبیش اینه امروز وضعیت روحی شما تغییر می کنه، چون که شما به واسطه تخیلات تون جُنب و جوشی رو در خود احساس می کنین و این بهتون اجازه میده که چیزی که پیش رو دارین رو روشن بسازین.

تیر: امروز یه نفر به طور کامل رک و بی پرده با شما حرف می زنه و ممکنه کمی عصبانی بشوید. شما مثل اینکه فکر می کنین همه چیز رو درباره یکی از دوستان خوبتون می دونین و بعد به چیزایی توجه می کنین که با چیزی که فکر می کردین راسته جور در نمیاد. شما نمی دونین مشاهدات گذشته خود رو باور کنین یا فرضیات گذشته خود رو! به زور دنبال جواب نباشین؛ حقایق کم کم روشن می شه.

مرداد: در حالیکه ماه در هفتمین خونه شما، یعنی خونه شریکان و دوستانتون قرار داره، شور و هیجان روابط تون بیشتر می شه. اما اگه احساس کنین که یه نفر از شما دوری می کنه، شمام نمی تونین خیلی راحت با اون رابطه برقرار کنین و در این کار به مشکل برمی خورید. حس امنیت خواهی تون فاصله ای رو بین شما با بقیه بوجود میاره که از اون چیزی که در ظاهر نشون میده وسیع تره. به بقیه اجازه بدین بدون اینکه استقلال و آزادی هاشون به خطر افتد، فضایی که واسه معرفی کردن خود نیاز دارن رو بسازن. درآخر این کار می تونه تعهدات و عهده هایی که قبل از این داده بودین رو معتبرتر کنه.

شهریور: الان وقت سر کار رفتنه، اما این اتفاق اون چیزی نیس که شما در ذهنتون مجسم می کردین. کارایی که شما طی چند روز گذشته شروع کرده بودین تغییرات عجیبی می کنه، پس خیلی مهمه که بتونین انعطاف پذیر باشین. اگه روشی که قبلا به کار می گرفتید دیگه خوب گذشته کارآیی نداره، لازمه که حتما نگاه نو و جدیدی داشته باشین. باوجود اینکه وسوسه میشین که به توانایی تحلیل گرایانه خود تکیه کنین، اما بدون اینکه در مورد کارکرد خود قضاوت کنین، از حسی کارکردن و در لحظه حال بودن نترسین!

مهر: شما جهش و تغیرات یهویی مثبتی داشتین، اما هنوزم لازمه که به خودتون اجازه بدین تا چند روز وظایف منظم روزانه تون رو کنار بذارین. خوشبتانه شما تا بحال توانایی این رو پیدا کردین که بیشتر از کارای مربوط به خونه و خونواده واسه شناخت و بیان کردن وجود خود زمان صرف کنین. اما این رفتاری همه جانبه و دائمی نیس. پس قبل اینکه با حرفه ها و شغلای باحال و هنری به دنبال لذت و تفریح برید، اصول نیازات و چیزای مهم رو تحت پوشش بذارین.

آبان: امروز خیلی دلتون می خواد که کاراتون رو به کنار نهاده و به فکر پیدا کردن تفریح و سرگرمی لذت بخشی باشین. اما مسئولیت هاتون خیلی زیاده و شما واقعا قادر نیستین ازشون فرار کنین. به همون اندازه که امروز احساس ناامیدیمی کنین، تضیمن می کنیم که با استراحت کردن این حالت زیاد دووم نمی آورد. بهترین کار اینه که از تفریح کردن صرف نظر کرده و به کاراتون برسین. شما بعدا هم وقت کافی واسه تفریح کردن پیدا می کنین.

آذر: امروز نسبت به گذشته راحت تر می تونین برنامه های خود رو سازمان دهی کرده و دست به کار شید. این سخن معنیش این نیس که شما از تموم مسئولیتا فارغ هستین، بلکه الان توانایی بیشتری دارین و می تونین بدون اینکه درقید و بند محدودیتای افراد دیگه گیر کنین به حرکت خود ادامه بدین. از آزادیا و اختیارات جانشین استفاده کنین، اما از حقوق و امتیازات جدید خود سوء استفاده نکنین، وگرنه آزادی و استقلال تون خیلی سریع تر از وقتی که ظاهر شده بوید، پنهون و نابود می شه.

دی: نشون دادن ابتکار و یا کارایی که قبل از این شروع کرده بودین شاید در اندازه موفقیت شما تاثیری نداشته باشه. یکی از بخشای ساخت و ساز تواناییای شغلی، ذات وجودی شما رو هم درگیر کار می کنه، که در مورد افراد دیگه شاید این جور نباشه. ولی روی دیگه سکه فرق می کنه!! چون که خیلی با اهمیته که شما دوباره کاری نکرده و دوباره همون کارای قلبی رو انجام ندین. انجام دادن کارای زیادتر از اندازه غیر معمولی باعث می شه مردم احسااحس راحتی نکنن. پس تلاش کنین در همه احوال میونه رو باشین.

بهمن: حالا ماه به نشونه شما برگشته و در حالیکه احساسات شما از جایی به جای دیگه تغییر می کنن به سختی می تونین بشناسیدشان. خوش بینی و هیجان بهتون راهی رو نشون میده که ترس از تغییر کردن رو واسه همیشه نابود کنین و سسپس پله های پیشرفت راطی کرده و به مراحل بعدی روید. پس قبل اینکه انرژی تون فروکش کنه، شور و شوق خود رو حفظ کنین.

اسفند: شما بازم در حال تلاشین و می خواین بین واقع بینی نسبت به خود و هم اون چیزی که افراد دیگه ازتون توقع دارن. اما اگه اون چیزی که حس می کنین با چیزی که در زمان حال اتفاق میفته هماهنگی نداشته باشه، عمل کردن براساس تفکرات تون سخت تر و سخت تر می شه. بادقت به صدای درون خود گوش بدین، اما فعلا در مرد هیچ موضوع مهمی تصمیم پایانی نگیرید. شما هنوز وقت زیادی دارین که بتونه دست به کار شید.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا