فال روزانه : فال امروز ۹ فروردین

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین:  به جای انکه صبر کنین و ببینین که وقایع امروز شما رو به کجا می برد زمانیکه بیدار شدید اول برنامه ریزی کنین. شما باید قادر باشین که بین وظایف تون تعادل برقرار کرده و اونا رو به مدت زمان کمی که در اختیار دارین اولویت بندی کنین. اگه نتونین زمان تون رو بدرستی مدیریت کنین ممکنه فرصت ها و امکاناتی که حالا در اختیار شماس از بین برن. حالا خوبیش اینه شما می تونید توسط معتقد بودن به برنامه ریزی که اول صبح کردین از این احساسات ناخوشایند جلوگیری کنین.

اردیبهشت: حتی با وجود کارای زیادی واسه انجام دادن دارین اما امروز روز تقریبا آرومی است. زمانیکه ماه برج و نشون حساس شما رو ملاقات می کنه اگه بتونین انرژی مثبتی از اون بگیرین واسه تون خیلی به درد بخور هستش. این یه حادثه یهویی نیس که وظایف شما رو به تاخیر بندازه به خاطر اینکه شما میتونین که حالا گامای بلندی وردارین. تا جاییکه می تونید به خودتون خوش بگذرونین.

خرداد: ممکنه شخصی از دور و بری ها شما شخصیت واقعی خود رو نشون نده یا دست کم این طور به نظر می رسد. ذهن شما بدنبال کشف چیزهاییه که نمی دونین. شاید به آخرسر کارایی می اندیشید که بقیه برضد شما انجام میدن. این حتما یه مریضی روحی روانی نیس و به اون بدی هم که شما فکر می کنین به نظر نمی رسد. حتی با بهترین مقاصد هم ممکنه امروز واقعیتات تبدیل به مجموعه ای از پیچیدگی ها شه. حالا خوبیش اینه شما قادر هستین که با کمی تمرکز به کاراتون سروسامان بدید.

تیر: طی هفته های گذشته اونقدر کاراتون با سرعت انجام شدن و به اتمام رسیدن که حالا نمی دونین چیکار باید بکنین. وقتی رو به فکر کردن درباره موقعیت الان تون اختصاص بدید و اینکه تا کجا می تونید پیش برید. تلاش کنین امروز هیچ تصمیم بزرگی نگیرید. فقط به خودتون اجازه بدید که در مورد احساسات تون آزادانه فکرکنید. اگه بر افکارتون تسلط داشته باشین زمانیکه لازم باشه به اندازه کافی قدرت انتخاب دارید.

مرداد: ممکنه دوستان و اعضای خونواده تون امروز به شما تکیه کنن چون که شما رو دارای اختیار و قدرت لازم واسه اینکار دونسته ان. این حالت به معنی این نیس که بقیه فکر می کنن که شما جواب تموم سئوالات رو می دونین؛ بلکه فقط اونا فکر می کنن شما توانایی حل بحران و مقاومت در برابر اون رو دارین. حتی اگه اعتماد به نفس شما سست شده  مهربانی و صداقت روح تون شما رو قادر می سازه که اون کاری رو که باید انجام بدین.

شهریور: شما در حال جلو رفتن به بهترین حالت ممکن هستین و با وجود اینکه می دونین کجا دارین می روید ممکنه بقیه از تصمیم شما گیج و پریشون شن. اگه نتونین وقتی رو به توجیه رفتاراتون اختصاص بدید ممکنه شرایط سخت تر شه. مراقب باشین؛ شما می تونید چشمون تون رو به روی اهداف تون باز نگاه دارین؛ اما خیلی عجیبه که حتی نمی تونید چیزی رو که درست در جلوی روی تونه رو ببینین. آروم باشین و با کسائی که در دور و بر تون هستن خوش بگذرونین.

مهر: زیاد سخته که امروز رو به روزی شاد کننده و باحال و به یاد موندنی تبدیل کنین مخصوصا اگه خوشبختی و شادمانی رو به یکی از دوستان نزدیک و یا همسرتون پیوند بدید. مشکل ممکنه از اشتیاق شما باشه که دوست دارین همه چیز رو به شخص دیگری ربط بدید . اگه تازگیا شخصی در زندگی شما با یه مسئله عاطفی مواجه شده باشه اون رو به خودتون نسبت ندین. بهترین کار اینه که فقط یه شنونده خوب باشین و بدون اینکه تلاش کنین کاری رو به گردن بگیرین تلاش کنین تا شرایط رو بهتر کنین.

آبان: شما باید اونقدر امروز عاقل باشین که یادتون باشه داستان رویایی شما تنها راه موجود واسه شما نیس. نمی گویم همه نظرات و ایده هاتون اشتباهه یا اینکه سرانجامی ندارن. اما مسیرهای چندگانه ای از نقاط جور واجور در راه شما ظاهر می شن حتی اگه حالا واسه شما قابل مشاهده نباشن. یادتون باشه که ماه نشون شما تازگیا در هفتمین خونه از “محیط و دور و بر” شما قرار گرفته و به شما نشون میده که واقعیت خیلی سخت تر از اون هستش که فکر می کنین. راه حل های جدید فردا واسه شما رو می شن.

آذر: امروز می تونید تصمیم بگیرین که چیجوری می خواهید کاراتون رو انجام بدین و درباره اون سخت کوشی کنین تا در مورد تصمیمات محدود کننده خود کاری انجام بدین. اما این موضوع درباره این نیس که چیجوری موقعیتی نیازه که اداره شه. اگه یادتون باشه که اطلاعات عملی میتونه زندگی شما رو آسون تر کنه ممکنه علاقه مند شید که موضع خود رو در مورد راه و مسیرتون تغییر بدید. در مرحله اول قبول کنین که تا الان اشتباه می کردین و نیروی خود رو در همین میان راه تغییر جهت بدید.

دی: اون کتابای طالع بینی که می می گن شما بلد نیستین چیجوری تفریح کنین رو بیرون بندازید. با وجود اینکه شما میتونین که در موقع ضرورت شادمانی و تفریح خود رو به تاخیر بندازید هم اینکه می دونین که کی باید از زندگی تون لذت ببرین. حالا خوبیش اینه امروز یکی از اون روزهاییه که می تونید استانداردهای خود رو تعیین کرده و ممکنه بقیه بقیه سخت بتونن شما رو تحمل کنن. اما  در این رابطه نگران نباشین؛ حالا تا می تونید آواز بخونین و برقصید.

بهمن: شما باید شکرگذار خدا واسه این نعماتی که دارین باشین چیزایی  مثل خونه و خونواده؛ مخصوصا اگه ساختمون استواری واسه زندگی تون داشته باشین. اما حالا ممکنه احساسات پیچیده ای درباره تعهدات شخصی خود داشته باشین که شما رو از داشتن آزادی اونطور که می خواهید باز می داره. فقط یادتون باشه که روابط خانوادگی مانند یه چاقوی دو لبه هستن و پاداشاشون بدون مسئولیت داشتن ممکن نیس. تلاش کنین امروز مواظب سخن گفتن خود باشین چون که فردا یافته های اون رو می بینید.

اسفند: ممکنه احساس کنین اگه سرنوشت امروز مقدر می شد حتی اگه شما قبلا برنامه های دیگری داشتین حالا می خواهید تغییرات کلی ای در زندگی تون بسازین؛ اما می تونید فشاری رو که روی شماس احساس کنین و بدونین که باید آخرسر از قلب تون پیروی کنین.  احتیاجی نیس که حالا همه چیز رو برعکس کنین. به دنبال ساختارایی باشین تا زمانیکه راه جدید و مهمی پیدا کردین شما رو پشتیبانی کنن.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا