فرار از طلاق با زندگی به سبک ۶۰ سال پیش +عکس

بعضی وقتا زندگی زیبای زناشویی دچار مشکلاتی می شه که حل کردن اونا بسیار سخته، این مشکلات می تونن بنیان خونواده رو بهم بریزن و حتی باعث جدا شدن ادما از همدیگه شن اما با راه های جور واجور میشه از این جدایی جلوگیری کرد.

“مندی و گری جونز” خونواده آمریکایی هستن که در سن ۴۹ سالگی دچار مشکلات شدیدی با همدیگه شدن اما دوست نداشتن که زندگی مشترکشون از هم پاشیده شه از این رو عزمشونو جزم کردن تا سبک زندگی خود رو کمی تغییر بدن.

مندی و گری جونز

این خونواده حالا به مانند آدمایی که در سال ۱۹۵۰ زندگی می کردن، روز خودشون رو پر می کنن. هردوی اونا سبک زندگی اون زمان رو انتخاب کردن تا شاید از این راه بتونن جلوی جدایی رو بگیرن و جالبه بدونین که این راه حل جواب داده.

زندگی ساده و بی الایش اون زمان که بدون هیچ وسیله الکترونیکی یا هر وسیله ارتباطی دیجیتالی بود حالا منجی این خونواده شده. هم اینکه اونا زمان بیشتری رو در کنار همدیگه هستن و خانوم خونه هم بیشتر واسه همسرش آشپزی می کنه.

این خونواده یه خودروی مدل ۱۹۴۹ خریدن و حتی موسیقی اون زمان رو هم گوش میدن. به گفته خونواده جونز این سبک زندگی پر از آرامشه و هر خونواده ای که بخواد زندگی خوب داشته باشه می تونه اون رو امتخان کنه. 

فرار از طلاق با زندگی به سبک 60 سال پیش

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

باشگاه خبرنگاران