فرزندان چهره‌های معروف فوتبال ایران در تمرینات +عکس

وسط تمرینات استقلال چشمت به کودکی ۵ ساله میفته که پا به پای ستاره ها می دود. میان بازیکنان پرسپولیس، سپاهان ، تراکتورسازی و یا هر تیم دیگری هم می تونین رژه کودکان زیر ۸ سال رو ببینین.

به گزارش آلامتو به نقل از جام جم ورزشی ، خیلی از عامل های حرفه ای فوتبال دنیا در لیگ برتر رعایت نمی شه. یکی از اونا حضور فرزندان بازیکنان در تمریناته که گاه نظم و ترتیب تمرینات رو نابود می کنه باحال اینکه مسئولان و مربیان باشگاه های لیگ برتری هم به این موضوع واکنشی نشون نمی دن. سال گذشته و قبل از اینکه مهدی رحمتی از استقلال جدا شه پسر کوچکش علی پای ثابت تمرینات بود. علی کوچولو این فصل به همراه پدرش به تمرینات پیکان میره فرقش اینه که داداش کوچیک ترش یعنی عطا رو هم به دنبال خود داره. با هم نگاهی به فرزندان ستاره های فوتبال در تمرینات تیمای لیگ برتری میندازیم:

* علی و عطا خیلی وقتا در تمرینات پیکان دیده می شن. سال گذشته حضور علی رحمتی در تمرینات استقلال به تنهایی کافی بود تا تمرکز بازیکنانی ناآرام مثل حنیف عمران زاده به هم بخوره. علی رحمتی هفت ساله به یکی از دوستان صمیمی حنیف تبدیل شده بود!

* امیر پسر کریم باقری هم در تمرینات راه آهن و سال گذشته در پرسپولیس حضور پررنگی داشت. امیر می خواد فوتبالیست شه و واسه این کار از تمرینات تیمایی که پدرش در اون مربی گری می کنه کار خود رو شروع کرده.

* پرشان پسر پژمان نوری هم چهره کوچیک و قابل توجه تمرینات استقلاله. پژمان میگه پسرش به فوتبال علاقه بسیار زیادی داره و در آینده به فوتبالیست بزرگی تبدیل شه. پسر کوچیک پژمان در تمرینات بارها با شیطنت هاش نظم رو به هم ریخته.

* عسل نام دیگه ایه که در میان فرزندان فوتبالیستا در تمرینات مطرح شده. اون دختر رضا نورمحمدیه. یکی از دفعاتی که نورمحمدی عسل رو به تمرینات آورده بود گریهای بی امان اون نظم درفشی فر رو به هم ریخت.

* محمد نوری یه دختر و یه پسر داره. دختر نوری بعضی وقتا در تمرینات پرسپولیس آفتابی می شه. سال گذشته اون به همراه دختر بنگر و دختر علی دایی یه مهد کودک در درفشی فر درست کرده بودن.

* سید مهدی سیدصالحی هم بعضی وقتا دو قلوهایش رو با خود به تمرینات پیکان می آورد. این دوقلوها سال گذشته در تمرینات پرسپولیس هم دیده می شدن.

* شایان ویسی پسر نوجوون عبدالله ویسی هم پای ثابت تمرینات استقلال خوزستانه. شایان چندی قبل از طرف یکی از هواداران منتسب به این باشگاه مورد حمله قرار گرفت.

* دختر محسن بنگر بعضی وقتا به درفشی فر میاد. اون سال گذشته صاحب یه آبجی کوچیک تر شد که بعید نیس اون هم وقتی بزرگ تر شد سری به تمرینات بزنه.

* آتنا و آنیتا. این دو دختران حمید استیلی هستن. استیلی چند باری این دو رو به تمرینات راه آهن برده. یاد آنیتا و اون برنامه زنده تلویزیونی به خیر!

* هاوش و هیرسا کریمی هم پا به پای پدرشون تمرین می کنن. اونا در زمان حضور پدرشون در تراکتورسازی بسیار در تمرینات دیده می شدن. در یکی از جلسات تمرینی نصف زمین تمرین رو این دو در اختیار گرفتن تا با هم بازی کنن.

* و اما نورا دایی دختر علی دایی. دایی اونقدر دختر کوچکش رو سر تمرینات برد تا صدای مایلی قدیمی هم درآمد که به چه دلیل یه مربی باید فرزندش رو به تمرینات ببره. البته یه تهدید اینترنتی از طرف مخالفان دایی در فضای مجازی باعث شد تا نورا حالا کمتر به پرسپولیس بیاد. این کاربران مخالف دایی تهدید کرده بودن به دخترش آسیب می رسونن.

اخبار داغ فوتبالی جام جم آنلاین