فروش آنلاین تخم اردک؛کسب و کار جدید پیرزن روستایی!+عکس

چندی قبل مقاله رو با عنوان منتشر کردیم و درآن از روشای پولدار شدن با کمک پرورش اردک گفتیم، در این مقاله میخوایم ابتکار باحال یه پیرزن دهاتی واسه فروش آنلاین تخم اردک و کسب درآمد مناسبش مورد بررسی بذاریم:

یه خانوم ۸۶ ساله چینی واسه خودش کار و کاسبی خونگی راه انداخته و در اون مشغول فروش تخم اردک به روش هایی نو شده.

مجله مهر: لیائو زیائینگ ۸۶ سال سن داره و حالا با به کار گیری تکنولوژیای امروزی تونسته کسب و کارش رو به شکل خوبی رونق ببخشد. پدر و مادر لیائو در جنگ با ژاپن کشته شده بودن و اون از کودکی روی پاهای خودش وایس تاده و واسه کسب درآمد از سن ۱۶ سالگی مشغول فروش تخم اردک بوده، تخم اردکایی که اون می فروخته خیلی زود معروف می شن، چون طعم خیلی خوبی داشتن و خودش از اونا به عنوان «تخم اردک شور» یاد می کنه. اما بازار کار به دلیل خراب بودن جاده ها خیلی رونق نمی گرفته.

اون با اینکه همیشه فروش مناسبی داشته و با تموم سختیا تونسته در این بازار فعالیتش رو ادامه بده، اما در تازه ترین برنامه ای که داشته، با کمک اهالی داهات که در کار کمکش می کردن، فروش اینترنتی این تخم اردکا رو راه اندازی کنه، روشی که تاثیر زیادی بر اندازه فروش لیائو داشته.

فروش اینترنتی رو سال ۲۰۱۵ شروع کرده بود، اما در اول مشکلاتی هم سر راه وجود داشت، تحویل این بسته ها شرایط رو سخت تر می کرد و البته مشکلات مالیاتی هم براش به وجود اومد. اما لیائو راه حل رو در بیشتر کردن همکاران خودش دید و از این راه تونست واسه افراد خیلی از اعضای روستای خودش کار بسازه.

اون تخم اردکا رو در گل و لای و چاشنیایی می خوابوند، کاری که در حدود ۴۰ روز زمان میبره و میشه گفت راز خوشمزگی تخم اردک هاش هم در همین چاشنی هاییه که استفاده می کنه.

فروش آنلاین تخم اردک

رسیدگی به وب سایتای فروش اینترنتی بچه های جوون تر رو دوش دارن.

فروش آنلاین تخم اردک

زنای داهات در تمیز کردن و جمع آوری تخم اردکا کمک می کنن.

فروش آنلاین تخم اردک

بعد از سفارش آنلاین تخم مرغای لیائو این سبدها به دست مشتریان می رسه.

چیجوری به پول برسیم؟

راه های افزایش درآمد کار و کاسبی

noindex خبرگزاری مهر کسب درآمد در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *