دانلود پایانامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :   هتل بانوان در شهر مقدس قم

تکه ای از متن پایان نامه :

این نسبت در نقاط شهری در ترتیب 47/3، 74/48، 78/44 و 3 درصد بوده می باشد. توزیع نسبی شاغلان10ساله و بیشتر، بر حسب گروه های عمده فعالیت نشان می دهد که در نقاط شهری گروه عمده خدمات و در نقاط روستایی گروه عمده کشاورزی بیشترین تعداد افراد شاغل را به خود اختصاص داده اند.

اساس اقتصاد استان قم بر پایه کشاورزی، دامداری و صنعت (دستی و ماشینی) استوار گردیده می باشد کشاورزی دراین استان به صورت تلفیقی انجام می گیرد. به این شکل که هر کشاورز علاوه بر فعالیت در بخش کشاورزی، قطعه زمینی را نیز به احداث باغ اختصاص داده می باشد و یا تعدادی گوسفند و بز نگهداری می کند فرآورده ها کشاورزی استان شامل گندم، جو، پنبه، چغندر قند، ذرت و آفتابگردان  و تره بار می باشد که در میان محصولات فوق، کشت جو از اهمیت زیادی برخوردار می باشد آب اراضی کشاورزی از رودخانه های قم رود و فرچه چای تامین می گردد.

باغداری نیز مانند فعالیت ها مردم استان قم می باشد و مهمترین محصولات باغی آن عبارتند از: آلبالو، انار، گیلاس، آلوچه، آلو، هلو، زردآلو، انجیر، گردو، فندوق، بادام و سنجد که بعضی به صورت تره و بعضی به صورت خشکبار صادر می گردد.

دامداری نیز از دیر زمان در استان قم رایج بوده و بعضی از ایلات  عشایر استان های غربی کشور زمستان ها را در این استان می گذرانند. به علاوه ها پرورش گاو و گوسفند به صورت صنعتی و سنتی نیز در سطح استان رونق قابل توجهی دارد. پرورش طیور نیز در استان رواج دارد وبه دو روش سنتی و صنعتی انجام می شود.

این مطلب را هم بخوانید :
دانلود پایانامه ارشد با عنوان : هتل بانوان در شهر مقدس قم

در زمینه صنعت، استان قم با در نظر داشتن امکاناتی که در سال های اخیر در آن به وجود آمده می باشد و بر دو قطب «صنایع مونتاژی و وابسته در تهران» و «صنایع نسبتا بنیادی در اصفهان» قرار گرفته به محل فعالیت صنعتگران در رشته های میانی و معدنی تبدیل شده می باشد صنایع کانی غیر فلزی پایه و4-  12-  باد

دمای موجود در شهر قم در ماههای مختلف جهات مشخصی دارند براساس آمارهای موجود هواشناسی بادهای شمال غرب و سپس غرب که در فاصله ماههای بهمن تا اردیبهشت از سمت دریای مدیترانه و دریای سیاه می وزند پس از عبور از سلسله کوههای غربی ایران نزول نموده و رطوبت نسبی آن به حداقل کاهش می یابد این بادها در مرتبه اول این فاصله زمانی قرار داشته و آثار بارندگی های انجام شده در منطقه قم متاثر از این جبهه های هواست. (باد مناسب) در فاصله اما ماههای خرداد تا شهریور بادهای شرق و پس از شمال شرق در مرحله اول قرار داشته و بعلت اراضی گرم

 هتل بانوان در شهر مقدس قم

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

دانلود پایان نامه ارشد: هتل بانوان در شهر مقدس قم