وقفه ۳۰ روزه برای متخلفان تکراری (Repeat Offenders) توسط مرور امن گوگل

گوگل آدمایی رو که به نقض قوانین مرور امن گوگل ادامه میدن رو مجازات می کنه.
گوگل در وبلاگ امنیتی خود اعلام کرد که نوع جدیدی از اخطار نقض واسه وبمستران به نام جرایم تکراری در نسخه مرور امن خود قرار داده.
گوگل گفت: “این اخطار جهت اخطار به سایت هاییه که با داشتن رفتارای ضد و خلاف با هدف عبور از این قوانین و رسیدن به بازدید موفقن.
وبمستران از راه کنسول جستجوی گوگل خبردار میشن اما اجازه درخواست تجدید نظر تا ۳۰ روز رو ندارن. این دوره انتظار واسه جلوگیری از تکرار تخلف و قانون شکنیای مشابهه و واسه ۳۰ روز کامل ادامه داره.
گوگل نوشت: مرور امن گوگل با هدف کمک به مواظبت از کاربران گوگل با نشون دادن اخطار و باخبر شدن از سایتای فیشینگ و یا شامل بدافزارای خطرناکه. “مرور امن هم اینکه وبمستران رو وقتی که سایتای اونا آلوده به ویروسای داغون کننده می شه آگاه می سازه و به اونا در تشخیص و حل مشکل در جهت ایمن ساختن بازدید کنندگان کمک می کنه”.
فیشینگ
سایتایی که بطور ممتد دارای تغییر رفتارای ضد و خلاف در دوره کوتاه وقتی واسه عبور از این هشدارا هستن، به عنوان متخلفان تکراری رده بندی می شن و وبمستران این سایتا از راه ایمیل ثبت شده خود در کنسول جستجوی گوگل باخبر می شن. گوگل به کاربرانی که قصد دسترسی به این سایتا رو دارن این اخطار رو نشون داده و این سایتا تا ۳۰ روز یا بیشتر و تا زمان حذف تخلف خود مجاز به نمایش نیستن.

منبع خبر : searchengineland